Eşimle her hafta sonu kavga ediyoruz boşanmam gerek mi ?

Kapının arkasına ağır bir şey yerleştirin dolap, sandik gibi.
Kades’i indirin telefonunuza.
Ben kolay kolay boşan demem kimseyle ama siz bu adamdan boşanın.
Hem asalak hem merhametsiz.

Kız bunla aynı yatağa girilmez kendine kahve döken seni uyurken keser bacım amanın kaç kaç gençliğinin baharında elin eğitimediğini sen mi ehilleştirip düzelteceksin
Üstelik maaile asalak ve sen de hizmetçi konumuna geçmişsin

Zaten öyle yaşadıkları şehirdeki evlerini satıp bizim yasadagimiz şehirden almayı düşünüyorlar. Ben herkesin evisi kapısı ayrı olacağı için sorun etmiyordum.

Yorumları okurken sinirlerim bozuldu. Hepsi fazla gerçekçi. Tokat gibi çarpıyor insanın suratına di mi.
Ben de senelerce böyle bi ilişkiyi ittire ittire götürdüm bi de bile bile gittim evlendim. Herkes soruyor niye diye, valla bence sağlıklı kadınlar değiliz konu sahibi. Aklı başında bi kadın gerçekten bi gün bile çekmez böyle bi adamı. Boşanınca ölecekmişim gibi geliyordu. Al ölmedim de. Gayet de mutluyum. Üzerimden tonlarca yük kalktı. Acımakla üzülmekle olmuyor. Onlar bize acımıyorlar inan. Sadece kendi keyiflerini düşünüyorlar.

Ben bu adamdan korkarım. Aynı evde nasıl duruyorsun ya kafasına sıcak kahve döken insan psikopat mıdır nedir normal değil yani.

Biz evlendigimiz ilk günden beri sürekli saçma sapan birşeyler bulup kavga ediyoruz. İyi yönleri tabiki vardı. Ben dürüst olmasına . Merhametli olmasıni sevmistim en başında . Öfkesinin olmadığı zaman herkes tarafından sevilen biri. Annem çok sever onu . Tüm akrabalarım sever ama kız kardeşinin dediğine göre ailesinede bu şekilde öfkeleniyormus hep evde kirmadigi birşey kalmamış. Ben randevu alsam da tedaviyi reddetti hep. Elimden geleni yaptım. Beni üzen bitiren beni kazanmak evliliğimizi yürütmek için bir çaba sarf etmemesi oldu.

Bu insanlar merhametli falan değil aslında. Garip bir şekilde en az gösterdikleri şeye odaklanıp gözünüzde büyütüyorsunuz. Az olan kıymetli oluyor.

Ben bu platforma ilk defa geldim. Daha önce hiç yazmadım. Ama bu hikâyeler hep böyle başlıyor zaten.

Dusunuyorum bir insanin sizin kadar sabirli olmasina imkan yok. Hani bazi uyeler diyor ya ben bu iliskiye cok emek verdim. Bahsettigim uye evlenmek icin cok beklemisti bu durum bana acaba ayni kisi misiniz diye dusundurdu.

Dusunuyorum bir insanin sizin kadar sabirli olmasina imkan yok. Hani bazi uyeler diyor ya ben bu iliskiye cok emek verdim. Bahsettigim uye evlenmek icin cok beklemisti bu durum bana acaba ayni kisi misiniz diye dusundurdu.
Doğrudur ama ben de hata var benim en büyük ablam hiç denk bulmadı bizi eşimi sever o ayrı konu ama benim bunları yaşayacağımı ön göre göre ben bu evliliği yaptım. Sevgim herşeyin önüne geçti. Çok sevdim değer verdim . Elbet birgün iş bulur dedim kendimde bu zorlu süreçleri atlattım. Ama beni yönlendiren kimse olmadan ben araya araya iş de buldum. Ama benim eşim iş bulsada bu evlilik yürümez psikolojik sorunları var ve benimde psikolojim artık hiç iyi durumda değil. Ben kimseye derdimi anlayamayinca Google yazdım böyle bir platform gördüm bugün üye olup birileriyle derdimi paylaşmak istedim.

Canım benim sen acmayacaksin ama görümcen açar mı kapıyı ? Emin olamadım, bu adamdan bosanman şart,

Eşiniz daha önce de böyle öfke sorunları var mıydı? Psikolojisi hiç ama hiç normal değil. Terapi alması gerekiyor, hatta bu öfke sorunu için ilaç kullanması gerekiyor bir süre.
Kendine olan öz güveni sıfır. Yetersiz hissediyor, mutsuz. Ve tüm bu içinde yaşadışı negatifliği en yakınına, size yansıtıyor acısını çıkara çıkara. Eğer özünde iyi bir insan olduğuna inancınız varsa, seviyorsanız alıp karşınıza güzelce konuşun. Empati yaptırın. Destek almayı kabul etsin, sonrada çok afedersiniz ama bi tarafını kaldırıp iş ayırt etmeden başlasın bir yere. Gerekirse kasiyerlik yapsın bir yerde ama o evden çıksın yani. Yoksa hayatta bu evlilik böyle yürümez bak. Sen zaten kendi ayaklarının üstünde duran, güçlü bir kadınsın. Böyle manyaklıklarla uğraşacak hayatını heba etme. Bugun kendini yakan, yarın senin yüzüne fırlatır kahveyi.

Anladim. Calisacak adam her turlu calisir ve calismayan adam baslibasina bosanmak icin yeterli bir sebep bana gore. Hayat musterektir hastalik olur bilmem ne o zaman hic sorun degil ama esinizinki tembellik. Butun gun calisiyorsunuz utanmadan gelirken size siparis veriyor pasam. Siz peygamber sabriyla kosa kosa degistirmeye gidiyorsunuz, caydanliklar havada ucusuyor siz hala psikolojik yardimdan bahsediyorsunuz. Bazi hemcinslerimin sabrina hayranim. Aralarda gorumce de vardi beynim yandi. Bu kadar sabir fazla geldi bana.

Aynı yollardan geçtim. Bunun bir ilerisi sizi dövmesi. Böyleleri arsız oluyor. Evim yuvam diye çabalıyorsun aman boşanmayim ama değmez. Bugün bunları yapiyor demi ilerde daha da büyüklerini yapacak seninde sabrın bitecek bakalım ne kadar dayanacaksin ben 6 yıl dayandım maddi manevi bittim. Ağlayarak aileme beni kurtarın dedim. Dilerim en kısa zamanda kendi değerini bilir bu asalaktab kurtulursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…