Eşimle her hafta sonu kavga ediyoruz boşanmam gerek mi ?

Ben de eşimde çalışıyoruz. Hayatımızda en çok kavga ettiğimiz dönem ikimizinde adli tatil olup evde vakit Geçirdiğimiz dönem. Aman herkes enerjisini stresini atıp iki insan görüp gelsin eve
Bütün dediklerinize 10/10 katılıyorum

İşte iyi insanla kötü insanın farkı bu durumlarda belli oluyor. İyi insan zor zamanlarında çaresizliğinin yetersizliğinin acısını koltuğumun altında nasılsa gidemez diye eşinden ya da başka bir aile bireyinden çıkarmaz. Kadın psikoloğa götürememiş adamı, nereye yönlendirecek daha? Beyefendi 30una kadar iş tutmadan gelebilmiş, para yerken iyi iş yapmaya gelince bin türlü bahane.

Aynen öyle yetersizlik hissini 30 küsür yaşındaki insan eşinden çıkaracaksa biri yetişkin biri çocuk mu farklı şeylere yönlendirsin bu yaşına kadar yolunu çizmediyse.Herkesin zorlu zamanları psikolojisi bozuk olduğu dönemleri olabilir ancak ben bunu sadece gayreti varsa hoş görebilirim

Herkes kendi iş alanında çalışmak zorunda değil. Eşim 1 yıl boyunca avukatlik stajı yaparken para verilmiyor diye aksam amelilige gitti hamallık yaptı eşya taşıdı
Tahsili olan bir adamdan bahsediyoruz
Ama para lazımsa geçim gayesi varsa yapacak bir şey yok.
"Not ortalamam kötü " 10 numara bahane ya. Çalışmaya gönlüm yok demiyor da. Sinirleniyorum gerçekten böylelerine. Geçim zorluğu görmemişler resmen

Tabii ki de bu ruh hastasından bir an önce kaçıp kurtulman lazım

Depresyona mı girecek, yetersizlik hissine mi kapılacak tükenmişlik sendromu mu yaşayacak pazartesi tribine mi girecek napıyosa çekilsin köşesinde yaşasın bunalımlarını. Bi de kardeş takmış zaten peşine, ulan kadın olmasa açsın işte otur edebinle lokmalarını sayan yokken. Ama yoook çok erkeğiz ya illa bi horozlanıcaz.

Kendince yapacağı erkeklik seviyesi ancak bu demek ki

Bu kadar olaydan sonra seni boşarım diye tehdit mi ediyor asalak aç bakalım davayı nasıl köpek oluyor

Psikolojik sıkıntıları var kesinlikle yani artık işsizlikten mi neyden bilmiyorum normal değil

14 tl yi düşünmek istemeyen adam kalkar doğru düzgün is bulur, evine bakar. Boş hayaller peşinde evde salak salak oturmaz. Ayrıca konu dediğiniz gibi de değil...adamın çalışmaya g.tü yok. Bazı insanların çalışmamak için hep bir bahaneleri vardır; ya is kurma peşindedirler ya emir altında çalışmak onlara gore değildir ya da iş bulamıyorlardir ki buna bir tarafimla gülüyorum.

Ben de öyle söylüyorum Aslında bu adam para kazanıp 14 tl ye laf eden birisi olsa net cimri der geçersin suan durum daha vahim. Konu nasıl kızzzz

Offf sinir hastası. Boşan gitsin.

Bosanin elalemin delisini çekmek zorunda değilsiniz.Hem evde yatıyor hem size kan kusturuyor,bir de kardeşinin yanında efeleniyor.Yaşınız genç,çocuk yok bu adam düzelmez sizin gibi narin, kırılgan sessiz birini bulmuş dilediği gibi at koşturuyor başka kadın olsa o plastik kabı ona yedirirdi .Siz alttan ala ala tepenize cikarmişsiniz.Omrum uzun ,sabrım var ben bu deliyi adam ederim derseniz buyrun.... ömrünü heba etmek isteyen birine ne denir ki????

Adam Hem kendine hem kardeşine baktırıyor ve kazanmadığı paranın hesabını soruyor bu insanlar korkutup mu sindiriyor anlamadım aksi durumda böyle birşeyi kabul etmek mümkün değil. Evde ayı gibi yatan adama değil 14 1 tl mi vermem kapının önğnde bulur kendini. (Sağlık durumları hariç)

Valla kahveyi okuyana kadar parasızlıktan ve yetersiz hissetmesinden hep bunlar iş bulunca düzelir belki dicektim ama vazgeçtim.Kafasına sıcak kahve dökecek kadar ruh hastasıysa sana kezzap atmayacağı ne malum.Kaç kurtar kendini tedaviyi bile reddediyor diyorsun böylesi senide hasta eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…