Eşimin boş boğazlılığı

Yayarsa yaysin ya her şeyi bu kadar kafana takma olur olmadık hasta olursun valla. En fazla ay prenses temizlik yapamiyo derler arkandan desinler nolcak ki eşin senin tarafında bi de fırça yemiş konuştuğu kişiye tekrar mesaj attirmissin asil bu tam arkadan konuşma sebebi. Biraz sakin ol kimin ne dedigini bu kadar takan kişiler hayati kendine zindan ediyor.

İnanın muhattap olmak istemiyorum ,konuşmuyorum kendisiyle zaten .
Yoksa kimse karışamaz tabi ama onlar abartarak yayar önemsiz konuyu
En fazla hiç temizlik yapmıyor hep temizliğe biri geliyor der. Sefam olsun deyin geçin yani. Adamı bir de çocuk gibi aratmışsınız.

Uğraşacak ne var ki? Lafı yaysa ne olur? Insanlarin ne dediklerini neden onemsiyorsunuz ?
Cevrenizdeki insanlar o kadar işsiz, boş beleş mi, oturup sizin temizlige yardımcı almanızı gundem ediyor?
İnansın her şeyi laf edip dillendirecek insanlar biri temizlikçi çağırsa veya farklı bir olay arkasından küçümseyici konuşuyorlar

Yayarsa yaysin ya her şeyi bu kadar kafana takma olur olmadık hasta olursun valla. En fazla ay prenses temizlik yapamiyo derler arkandan desinler nolcak ki eşin senin tarafında bi de fırça yemiş konuştuğu kişiye tekrar mesaj attirmissin asil bu tam arkadan konuşma sebebi. Biraz sakin ol kimin ne dedigini bu kadar takan kişiler hayati kendine zindan ediyor.
Çok haklısnız ama şöyle ki
Bunu duyarlarsa bizde çok para var gibi laf edip eşimede bir şeyler diyecekler .
O yüzden kafamın sakin olmasını istiyorum

Eşiniz böyle her şeyi söyler mi? Yoksa sadece bu konu özelinde mi boşboğaz olduğunu yazdınız?

İnanın çok haklısnız ama kv kişisi çok lafçı ve eski kafa eşim onlar karışmaz kim duyarsa duysun dedi ama işte ben sinirlendim
Konusmak isteyeni susturamazsiniz. Evinizi kendiniz temizleseniz benim evi neden temizlemedi der. O yüzden bence bunu aşmaya bakın şimdiden. Canım istedi tuttum diyin geçin.

Kızlar merhaba
Ben evi badana tadilat vs yaptırıyorum .
Camlar için temizlikçi tuttum .
Eşimde teyze oğluyla aynı iş yerindeler ,teyzesinin oğlu iyi bir çocuktur aynı zamanda uyanık .
Benim eşim onu kardeş gibi sever .
Neyse aynı yerde çalışıyorlar konuşma esnasında eve temizlikçi geleceğini söylemiş eşim , ben bu konuyu o tarafın bilmesini istemiyorum çok sinir oldum .Çünkü laf arasında geçti teyzesinin oğlu annesine söyledi diyelim ,eşimin annesinin kulağına gider bu ve eltim ,görümcem ,salak salak konuşur arkamdan tabiki onlara ilgilendirmez ama böyle yaya yaya gezer kv . Neyse eşimle tartıştım baya ,oda kimse karışamaz ,her zaman tut istersen vs dedi işte o işler öyle olmuyor anası duyduğu an işte para çok ,kendini niye temizlemiyor , arkamdan atar tutar onun çal uğraşmak istemiyorum .
Bende eşime söyle teyzemin oğluna annesine falan söylemesin dedim tartıştık baya yazdı sonra işte teyzeme falan söyleme diye ,oda ona yazmış ki kimse karışmaz zaten ,bunu gidip eşinemi söyledin yazmış ,
Ben taaa öncesinde eşime söyledim kimse bilmesin diye ,çok sinir oldum ,be gereği var bilmelerine lafın arasında geçti diyor .
Senin eşin uzun süre evli kalmaz seninle. Benden demesi. Bi yerde adama tak edecek. Gerekli gereksiz tüm tavırların, o zaman çok pişman olacaksın

Eşinizi ne güzel rezil etmişsiniz. Aman millet dilasare cam silemiyor demesin ama eşiniz rezil olsun. Çok marifet ya cam silmek.
Kendi paranızla ne yaptığınız kimi ne ilgilendirir? İsterlerse 10 sene konuşsunlar.
Eşinizin yerinde olsam o mesajı atmazdım. Ezik ezik hareketler.

Henüz daha gerçekleşmemiş bir olay için neden bukadar stresse giriyorsunuz ? Veya eşiniz arkanızda destek niye başkalarının düşüncelerini takıyorsunuz ?

Başkalarının sizin hakkınızda konuştukları söyledikleri onların problemi sizin probleminiz değil ki!

Sizin hakkınızda biri gelip sizin yüzünüze direk bir şey derse eğer ozaman tek cevap verirsiniz Canım öyle istedi.. bitti çok uzatmaya gerek yok bu cevabı verince ne oluyor biliyormusunuz? Çok özür diliyorum onlara B*k yemek düşüyor 🤷🏻‍♀️

Hiç bir zaman henüz gerçekleşmemiş bir sorun için önceden stresslenmeyin sonra o düşündüğünüz olmaz bu seferde neden öyle yaptım kendime diye yer bitirirsiniz kendinizi. Anksiyete olursunuz benden söylemesi..

Pencere silme konusuna gelirsek ben şahsen tutmam al eline bi sabunlu bez sil üstünden de sarı sleepy temizleme beziyle geç mis gibi oluyor çok zahmetli bir şey değil cam silmek ama isteyen tutabilir elbette parası olan yapsın. Zamanında annem de tuttu temizlikcı benim evime de tutmuştu taşınırken ben istemediğim halde olabilir yani bazen gerçekten ihtiyacı oluyor insanın detaylı temizlik yapan birine.. siz kafanızı kimseye takmayın eltiniz anca kıskançlıktan kendini parçalar merak etmeyin kocası kıymıyor felan der bende keyiflenir kahve içerdim üstüne 😇

X