Eşimle her hafta sonu kavga ediyoruz boşanmam gerek mi ?

Ben çalışmıyorum bütün evin yükü eşimin omzunda diye mahcup olacağına çok yanlış davranıyor hepsini geçtim sıcak kahveyi başından dökmesi psikolojik sorunlu oldugunu gösteriyor ve sizi cezalandırıyor ve bastırıyor.bence eşiniz işe girse biraz düzelse bile hemen çocuk düşünmeyin.Allah yardımcınız olsun ve sabır versin.

Kızım sen gerçekten nasıl böyle hasta ruhlu biriyle evlendin ? Boşan acil kurtar kendini , kendi de ne halt yiyorsa yesin

Bir yandan ağlıyor kafasını mutfak lavobasina dayadı düşündü düşündü sonra kahve makinesinden çıkan kahveyi sıcak sıcak başından aşağı döktü.
Bu geri zekalıyı boşamanız için daha ne yapması gerekiyor?

Eşinizin psikolojisi normal değil. Bir şeyleri düzeltmeye de niyeti yok. Psikolojik destek almayı da kabul etmemiş. Zamanla sizin psikolojinizi bozacak orası kesin. Neyse ki henüz çocuğunuz yok. Bence kaçın kurtulun.

Durumunuza çok üzüldüm. Sanırım eşiniz işsizlik psikolojisiyle depresyonda suan . Erkeklerin maddi konularda genel anlamda kadınlardan daha fazla etkilendiğini düşünüyorum . 14 tl için değil aslında 14 tl yi düşünmek zorunda kaldığı için bu hale geliyor eşiniz .

Bu adam ruh hastası kendine bu kötülüğü nasıl yaparsın bas git evden kalsın işsiz parasız pulsuz hem evi sen gecindiriyosun hem kıymetin yok kahve dökmek ne demek yaa psikopat

Evde tembel hayvan gorevi görüyor es kişisi
Issiz kalmak sorun değil. Hayat hiçbirimize tozpembe olmuyor. İşsiz kalabiliriz. Alanimizin dışında çalışabiliriz. Önemli olan çabalamak. Ne yazikki eşinizde çaba kalmamış.
İş sebebiyle psikolojik bir yıpranma eşiğinde olduğu aşikar. Fakat önce kabul edip ardından çözümlemek eyleme dökmek gerekiyor.
Bu süreçte işsiz oturacagina alani dışında bir yerde pek ala çalışabilir.

Ben biraz daha farkli dusunuyorum. Bence esiniz cok zor bir durumda. Boyle durumlarda insan kendini caresiz ve memnuniyetsiz hisseder ve nazinin en cok gececegi kisiye karsi sacmalar. Bu hakli demek degil, sakin yanlis anlamayin.
Ama bence caresiz, yetersiz ve kotu hissediyor. Bunu acikca soylemesine gerek yok, davranislari belli ediyor. Maddi acidan yetersiz olmak erkekleri gercekten cok fazla zorlayan bir sey.
Ben yerinizde olsam kendini iyi ve faydali hissedebilecegi seylere yonlendiririm onu. Bu arada illa kendi meslegini yapip kendi sektorunde de calismak zorunda degil bence.
Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta, o sicak kahve olayi. Allah korusun, bu davranis ve benzerleri tehlikeli durumlara yol acabilir. Esiniz gorusmese bile belki siz kendiniz için psikolojik destek alip, yolunuzu daha rahat belirleyebilirsiniz. Muhtemelen esiniz buna ayiracaginiz paraya da karsi cikacaktir fakat "ya sen gideceksin ya ben, bu parayi ben bu ise coktan ayirdim" seklinde net bir tavir alin.

İşçi anne babanın çocuğuyum
Babam 1 sene işsiz kalmıştı. Sağlık durumu spesifikti ve iş bulamiyordu
Bu süreçte annem evi gecindirirken Babam evde yemekleri yapıyordu çamaşırları yakıyordu. Koşulları biraz esnetmek ve durum kötü olsa bile o an için en azından adapte olmak bu kadar zor olmamali

Hem calışmıyor hemde senin aldıklarına laf söyleyip kavga ediyor ben olsam direk boşarım merak ettim niye ona bu kadar musamma göstermişsin şuan eşine o kadar kızdım ki yanımda olsa kavga ederdim onla inan saygısız terbiyesz birsidir.K.bak içimde tutamayıp yazdım

Egitimli ayaklari yere saglam basan bir kadinin boyle tembel agresif ruh hastasi birini cekmesini anlayamiyorum. Ben olsam bi kahve daha isitir eline verirdim buyur bunu da basindan dok derdim.
Mesleginde is bulamiyorsa baska sektorlere yonelsin. Gidip bim de calissin beyfendi nolmus yani. Tembel herif.

asalaklığına "benim ortalamam kötü, derecem kötü, tecrübem yok" diye bahane bulanı ilk kez görüyorum
ne derecesi ne ortalaması ablacım kim bakıyor ortalamaya dereceye falan?
tecrübesi olmayan insan tecrübesiz personel kategorisinde işe başlar, en kötü ihtimalle 2 sene içinde o da tecrübe kazanıp daha iyi muamele görmeye başlar
hepimiz iş hayatına ilk girdiğinde tecrübesizdik ki ne var bunda
ama suç sende. neden çalışmaya etmeyen bi erkekle evlendin ki?
erkeğin çalışmayanı, evde yata yata g.t büyüteni hiç çekilmiyor
hatta erkeğin evden çalışanı bile çekilmez emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…