Eşim çok sinirli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hah beddua da geldi, hiç şaşmaz. Yaşamam canım ben sen merak etme.

Adamın ne olduğu belli, üstüne çocuk yapıyorsun. Çocuğu dövünce de böyle olacağını nereden bileyim ben napıyım diyorsun. Çocuğa üzülüyorum sadece.

Nerede yaşayacağımızı bilmiyorum o anlamda o şekilde diyorum siz bu kadar acımazsız nasıl yorum yapabiliyorsunuz
Huuuuu komsu cocugun dayak yiyor ben mi acimasizim? Acimasiz olsam dagitma yuvani her evde olur boyle seyler hem babasiz buyumesiz cocuk der yillarca goreceginiz siddeti umursamazdim. Ama aciyorum o el kadar sabiye aciyorum.

Huuuuu komsu cocugun dayak yiyor ben mi acimasizim? Acimasiz olsam dagitma yuvani her evde olur boyle seyler hem babasiz buyumesiz cocuk der yillarca goreceginiz siddeti umursamazdim. Ama aciyorum o el kadar sabiye aciyorum.
Arkadaşlar ben mi böyle yansıttım bilmiyorum oğlum daya falan yemiyor babasının kafasına üçlü prizle vurdu babası da dur Artık diyip 6 ay önce Tokat attı o gün bı gündür bir kez eli değmedi teşekkürler destekleriniz yol göstericiliğiniz için

Ya karısına tokat atan adamın çocuğa el kaldirdigina niye bu kadar şaşırdın? Gerçekten hiç beklenmedik bir hareketmis alala nasıl da yapar
Ben sizin kadar akıllı değilim demekki

1 günde işe girdim demedim ki neden böyle oldu bilmiyorum destekleneceğim zannederken herkes bana hakaret etmiş çok şaşkınım
Evlendiğimden beri 4 5 ayda bi tokat yiyorum, çocuğum olmadı zorlaya zorlaya tedaviyle çocuk yaptım, şimdi de ona tokat attı diyen kişiye tam olarak ne destegi verelim? İyi yaptınız aferin.

Adam tanıdığımda böyle biri değildi ki ve çocuğa el kaldıracak biri olacağını nereden bilebilirim beni suçlayarak ne elde edeceksiniz
Suçlamak değil, olan bu. Şu an çocuğa vurduğunu ve merhametsiz olduğunu biliyorsun.
Size vurduysa çocuğunuza da vurur. Sevgiliyken nişanlıyken vurmamış ama size evliyken vurmuş. Bu bilgiyle bir şey yapmamışsınız, şimdi de bebeğinize vurmuş ve bu bilgiyle de hiç bir şey yapmıyorsunuz. Durum bu maalesef.

Şimdi bu durumu siz değil de başkası yaşamış gibi düşünüp yorumlayın. Çözüm belli.

Adam tanıdığımda böyle biri değildi ki ve çocuğa el kaldıracak biri olacağını nereden bilebilirim beni suçlayarak ne elde edeceksiniz
Size el kaldıracağını tokat atacağını biliyor muydunuz önceden? Söyledi mi size, bak ben tokatçıyım ona göre dedi mi? Sonuna kadar suçlarım sizi. Ne maddi ne manevi hakkınızın peşinde değilsiniz. Tek derdiniz kocanızdan ayrılmamak. Ev benim değil, evlendikten sonra aldık ama kredisini ödüyoruz. Gerçekten bu evin ortak mal olduğunu bilmiyor musunuz? İki psikiyatrist gezmişmiş, demek ki adam düzelmiyor değişmiyor. Ne bu ısrar, ölür müsünüz kocanız olmazsa? Ya bir de gayet rahat 4-5 ayda bir tokat atıyor diyorsunuz istatistik tutar gibi. O çocuğu gram seviyorsanız götürün sosyal hizmetlere verin. Oyuncağıyla vurmuş, babası da ondan tokat atmışmış. Millete de başınıza gelmesin demeyin ben 10 tane koca boşardım. Kızlarıma bırak vurmayı höt diyemez babaları. İnsan gibi izah edecek anlatacak doğrusunu gösterecek. Siz adama kurban gibi çocuk sunuyorsunuz, bana vurmak yetmiyorsa al oğlana vur der gibi. İnşallah o sadist dayakçı adam sizi boşar da kocasız kalırsınız. Yeter yahu! kendileri dayağı yiyip oturuyor yetmiyor çocukları dövülüyor onda bile kocamsız olmaz diyorlar.

Tanıdığınızda böyle biri değildiyse suratınızın ortasına ilk tokadı yediğinizde terkedip boşansaydınız. Çocuğunuz tokat yiyince niye ailelerinizi topladınız, sizin doğurduğunuzu başkaları mı gelip kurtarsın? Onlar da bıkmıştır sizden. Kadına bak ya, her şeyi söyle ama boşan deme.

Tamam doğru haklısınız ben hem korkutulmakla hem çevre baskısıyla hemde salaklığımla haklısınız bunları normalmiş gibi hep ben haksızmışım gibi inanmaya başladım konu oğluma gelince orada uyandım bir dakika burada bi yanlışlık var sorun bende değilmiş onda oğlumla da kavga ediyor ona da sabrı yok dedim ama şimdi o bunun içinde bizi suçluyor sen şımarttın diyor çocuk durmuyor diyor senin yüzünden diyor artık yemiyorum çümkü herkese söyledik insanlardan duyduklarımda bunu destekledi ve tedavi vs yoluna girdim. Özgüvensizim ben hep kendimi haksız gördüm yada öyle hissettirildim suçlandım. Şimdi buraya kadar böyle peki bundan sonrası yapabilir miyim sizce pişman olur muyuz uçurumdan aşağı atlamak mı uçurum kenarında atılmayı beklemek mi ne yapmalıyım boşanıp ailemle mi yaşamalıyım ev mi tutmalıyım boşanma süreci nasıl olıyor artık beni suçlamayı bırakın yardımcı olun kurtulmak istiyorum

Kim söyle ama boşan deme dedi alıştığınız kalıpları yazmışsınız ne alaka eleştirdin bitti hadi ne oldu şimdi neyi çözdün

Hala sürekli dayak yemiyoruz diyorsun. Sen boşanmazsın sana üzülmem çocuğuna yazık. Ne akıllı bir anası var ne babası.

Aileniz bu kadar destekken ailenizle oturun, maddi (ekonomik ve çocuk bakımı) manevi yardımcı olurlar.
Darp raporu çok işinize yarardı ama iz bırakmıyor diyorsunuz. Ücretsiz avukat danışma programları var. Bir görüşün önce derim.

Aman,tokat manyağı,sinir küpü,zalim, sizi hiç ama hiç sevmeyen adama yapışın bırakmayın,anında kaparlar, kocasız kalırsınız.Nereden bulacan böyle oğlunu seni" sevgiyle" tokatlayan adamı?????

Çalışmayı bırakarak bu denli yobaz insanların arasında yasamaya çalışarak hayatını mahvetmissin, ne güzel bankacıymışsın, neden işi bıraktın da bu hanzolara karıştın, ben asla tahammül edemezdim boşardım direk , ne yap et kurtul ve çalışmaya başla...

Ben nereden bilebilirim oğluna el kaldırabileceğini babamdan görmedim ki böyle birşey
Seni tokatlayinca anlaman lazımdı,ama olmaz dimi bu adamlara koştur koştur çocuk yapılmalı,o masumların günahına girmeli.Kocaman ellerle o kuzulara tokat atılmalı çünkü baba terbiyesi bunu gerektirir.Ben sizin baba evinde tokat yediğinizi düşünüyorum çünkü bu hali hemen benimseyip çocuk yapmışsınız,bize hiç el bebek büyüdüm demeyin yemezler.....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…