Eşim çok sinirli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer gerçekten kurtulmak istiyorsan yazayım, öncelikle işin konusunda emin ol bir gelirin olmalı ki işin varmış, sonra iyi bir avukat tut ve onunla süreci yönet, bu süreçte eşine uzaklaştırma alıp evde yaşayabilirsin , boşanma davanı avukat eşliğinde aç mutlaka , esijin çocuğuna vurduğuna dair video olsa süper olur , kanit varsa topla mutlaka, yazışmalar, resimler , videolar vs, olayjn içinde şiddet olduğu için tüm haklar senden yana zaten , hakim çocuğu direk sana verir , ve size güzel bir nafaka ve tazminat verir , ev ve malları da ikiye böler yarısı senin olur, boşandıktan sonra da küçük bir ev kiralayıp çocuğunla huzur içinde yaşayabilirsin, kimseyi dinleme insanlar bu süreçte seni manipüle edecektir buna eşin ve ailen de dahil , dik durursan bu işten sıyrılırsın ama yok beni ikna ettiler falan filan deyip geri pes edip dönersen daha fazlasını çekersin ömrün boyunca, bu hayat ve seçim senin ...
Çok teşekkür ederim evet manipüle edildim 10 kez yola çıkıp eve döndüm

peki karşıma alıp bir daha bize vurmaycaağına hakaret etmeyeceğine söz veriyor musun mu diyeyim direk sadece oğlumun benim kıyafetlerimizi oyuncağını önemli eşyaları alıp annemlere gidip dava mı açayım yada 3. Alternatif direk boşanmaya karar verdim anlaşmalı bitirelim neyi ne yapacağız mı diyeyim arkadaşlar annemi babamı çok seviyorum ama ben aynı eve dönmek istemiyorum oğlumu kurtarmak istiyorum ama babasız ismi alsın bana sürekli babasını sorsun istemiyorum o kadar zor ki ama size söz veriyorum boşanıcam yani ben bu çileyi çekmiycem oğlumun babası gibi olmasına izin vermiycem ailem boşanmamı destekliyor ama maddi destek yok birikimim sıfır

Yaa vallahi deliricem sizin gözüne ne iniyor böyle ?
Ana babanız pamuk gibi,tokat yediğimi bilmem diyorsunuz,sonra gelmiş elin herifi basıyor tokadı bunu da hafif diye nitelendiriyorsun.
Bu da yetmiyor gitmiş küçük çocuğa tokat atmış,eşinle paylaşım yok aksine korkuyorsun ama hala çekiyorsun,sebep ne? Çocuğum babasız kalmasın düşüncesiyse bence kalsın,kalsın ki böyle birini örnek almasın.
Anne babanız yapsa evi terkedersiniz ama milletin yetiştiremediği beş para etmez herifleri düzeltmek için uğraşıyorsunuz.
Kendine acımamışsın çocuğuna acı, Anadoluda parası pulu olmayan, gidecek ailesi olmayan Ayşe teyze değilsin sen.Biraz aklınız ve cesaretiniz varsa şiddeti normalleştirmeyin,anlatın ailenize ve direkt bu adamı atın hayatınızdan.Siz bunca şeye rağmen sevip,yaşamak istiyorsanız yaşayın kendiniz çekin ama o çocuğu bahane ederek çocuğu böyle ortamda rezil etmeyin. İki oğlum var büyüdükçe hareketleri,karşı cevap vermeleri artıyor da artıyor,ileride terbiye etmek için oğlunuzu döverken zaten daha da sinmiş ve normalleştirmiş olacaksınız,gözünüzü açın biraz.

peki karşıma alıp bir daha bize vurmaycaağına hakaret etmeyeceğine söz veriyor musun mu diyeyim direk sadece oğlumun benim kıyafetlerimizi oyuncağını önemli eşyaları alıp annemlere gidip dava mı açayım yada 3. Alternatif direk boşanmaya karar verdim anlaşmalı bitirelim neyi ne yapacağız mı diyeyim arkadaşlar annemi babamı çok seviyorum ama ben aynı eve dönmek istemiyorum oğlumu kurtarmak istiyorum ama babasız ismi alsın bana sürekli babasını sorsun istemiyorum o kadar zor ki ama size söz veriyorum boşanıcam yani ben bu çileyi çekmiycem oğlumun babası gibi olmasına izin vermiycem ailem boşanmamı destekliyor ama maddi destek yok birikimim sıfır
Söz verse inanacak mısınız cidden? İnsanlar değişmez bunca yıl değişmemiş şimdi mi değişecek? Sevip,saysa böyle olmazdı zaten size değer verdiği yok.Sizi eylemek için he he diyecek yine aynısı olacak.Evlilik böyle birşey değil cidden yazık etmeyin bazen çok sinirleniyorum ama benliğinizi unutmuşsunuz.Alın çocuğu aile yanına 1-2 yıl yaşayın gideriniz çok olmaz ve birikim yaparsınız.Bu adamla diken üstünde yaşamaya değer mi?

Söz verse inanacak mısınız cidden? İnsanlar değişmez bunca yıl değişmemiş şimdi mi değişecek? Sevip,saysa böyle olmazdı zaten size değer verdiği yok.Sizi eylemek için he he diyecek yine aynısı olacak.Evlilik böyle birşey değil cidden yazık etmeyin bazen çok sinirleniyorum ama benliğinizi unutmuşsunuz.Alın çocuğu aile yanına 1-2 yıl yaşayın gideriniz çok olmaz ve birikim yaparsınız.Bu adamla diken üstünde yaşamaya değer mi?
Babamın bir lafı var bana dedi ki sen şuan herkesi bu adam gibi zannediyorsun ama öyle değil dedi en tuhafı ne biliyor musunuz belki de oğlum olmadaydı ben bu çukurdan hiç çıkamayacaktım sırf onun iÇin

Babamın bir lafı var bana dedi ki sen şuan herkesi bu adam gibi zannediyorsun ama öyle değil dedi en tuhafı ne biliyor musunuz belki de oğlum olmadaydı ben bu çukurdan hiç çıkamayacaktım sırf onun iÇin
Anladığım kadarıyla siz o çukurdan çıkamazsınız... Babasından boşanınca babasız çocuk mu oluyor... Peki babası ölen çocuklar... Nasıl bir mantık... 2 çocuk var galiba. Allak kurtarsın derim anca🙄 Allah o çocuklara acısın ☹️

Ne diyosun sen be ne çocuğuma üzülmesi Çocupum gayet iyi üzerine titriyorum ben onun adam 1 kez öyle bişey yaptı aylardır ilaç kullandırdım şimdi de boşanma aşamasındayım kime üzülüyosun sen
Yazdığım yoruma bile bu kadar tersleniyorsan neden konu açıyorsun burada?? Boşanacağınız için çocuğa üzülüyorum. Sende de eşinde de problem var.

Herkeste ortak bir düşünce var (ben katılmasamda) anneler çocukları için gerekirse canını verir. Demek ki değil canını vermek, boşanmayı bile yapamayan birileri olabiliyormuş.

Yazdığım yoruma bile bu kadar tersleniyorsan neden konu açıyorsun burada?? Boşanacağınız için çocuğa üzülüyorum. Sende de eşinde de problem var.
Nasıl bir problem var bende kimse hayatında yanlış bir insana denk gelemez mi ne diyosun sen nasıl bir problem varmış ben de bu üslubundan dolayı senin çevrene üzülüyorum kim bilir etrafında ki insanlarla nasıl iletişimler kuruyorsundur saygısız derdimizi anlattık bir çözüm arıyoruz eşimle ayrılma aşamasındayım diye senin fütursuz konuşma tarzına sessiz kalacak değilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X