Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

Dogru bir karar sakin affetme. Yapan yine yapiyor emin ol. Yakalanmasa devam edecekti

Yani arkadaşlar kendimizi parçalasak da, aylar sürecek olan banları da alsak bir şey değişmiyor.. Bazı kadınların bu koca deliliği maleseff midemi bulandırıyor.. Ya yatağında başka bir kadınla sevişmiş sevişmiş seeeeviiiiişmiiiiişş... Tuvaletibe girmiş, banyonu kullanmış.. Bastığın halılara basmış... Oturduğun koltukta oturmuşşşş...Nasıl onunla birlikte oldunuz siz ya.? Hem de o yatakta.. O adamın o iğrenç elleriyle size dokunmasına, sizi öpmesine nasıl müsaade ettiniz? Ben değil onunla o yatağa girmek o yatağı yakar öyle çıkardım o evden.. Gerçekten aklım almıyor? Ruhunuz yok mu sizin? Siz bir et parçası mıısnız? Saksı mısınız? Yaşayın o pisliğin içinde.. Ahlaksızlığa resmen ortak olmayı kabul etmişsiniz pes... Boşanmayın siz.. Vallahi boşanmayın... Söyleyeceklerim bu kadar kusmaya gidiyorum.!

Mune Mune edilen hakaretler ve usluplardan rahatsızım! Bu platformda herkes kendi bakış açısını yazıyor, kimseye sataşıp hakaret etmek kimsenin haddine değil! Lütfen gerekeni yaparsanız sevinirim!
Kötü içerik yapın lütfen, biz hangi mesajda ne yazıyor konuyu okuyarak inceleme imkanı bulamayabiliyoruz, kötü içerikler bizim gözümüz kulağımız.

Şuan senin ne kadar vicdanlı biri olduğunu bildiği için OYNUYoR. Pişman olup affedilecek bi mesele deil bu eve almış ev kiralamış .. iki yazışma yakalasaydın bi şansı hakediyor diyecektm ama seninki entrikadan çok icraate dökmüş olayı. Sakın AFFETME vicdan yapma sen yokken en fazla yine o kadın denen yaratıkla görüşür. Kendini üzdüğünle kalırsın

Yakalandigi icin eriyip gidiyordur. Onurlu bir erkek olsa aldatmaz hadi sen yoksun diye nefsi kaydi diyelim ( bunu burda derler 9 au cok uzun bir sure bla bla) evli bir kadinla bir seneye askin suren bir iliski yasamaz. Yahu size olan saygisini nasil yitirmisse evinize yataginiza getirmis. Aileniz nasil sans vermenizi istiyor detaylari biliyorlarmi?

Detaylarini bildikleri halde bosanma sebebi olarak gormuyorlar. Beni sucluyorlar bu durumda. Bu da benim kafami cok karistirdi, yoksa ben aldatmayi kabul etmeyi birak, yalan dolandan bile nefret eden birisiyim ve asla affetmem boyle seyleri.

Eşini affettiğini ve çocuk sahibi olduğunu düşün. Eşin seni aldatmasa bile ömrünün sonuna kadar çocuğun için ACABA sorusu ile yaşayabilecek misin??

Boşanın.
Eşiniz çok pişman ve sizden vazgeçemeyecekse o size kendini affettirsin sonra. Taşınsın mesela sizin yanınıza, kapınızda yatsın kalksın, sürünsün.

Öyle anasının evinde sözde yemeden içmeden kesilmesinin kime ne faydası var. O şuan kadının kocası duyacak diye tırsmasından dolayı yusuf modundadır

Valla çok haklısın, aşkından yemiyor içmiyor olsa, ne yapıp edip bensiz yaşayamayacağını bir şekilde gösterirdi. Fakat şöyle de bir şey var, yurtdışında yaşıyorum şimdi, yanıma gelmesi için vize lazım, vize için de buradan birinin istek yapması lazım. Yani o biraz zor.

Valla çok haklısın, aşkından yemiyor içmiyor olsa, ne yapıp edip bensiz yaşayamayacağını bir şekilde gösterirdi. Fakat şöyle de bir şey var, yurtdışında yaşıyorum şimdi, yanıma gelmesi için vize lazım, vize için de buradan birinin istek yapması lazım. Yani o biraz zor.
Sevdimi istedimi her yere gelir

Bosayin gitsin kurtulun bide evli kadınla allahım. Çocuk yokken kurtulun ilerde çocuk varken yapar çocuğa yazık. Zinanın dibine vurmuş hem evli hemde evli bayanla allah affetsin böylelerin yatacak yeri yok Rabbim böyleleri cehennemin dibinde yaksın gelecek nesili düşünemiyorum

Amin! Bir de bana Allah c.c. bile affedicidir sen de bir kere affetsen ne olur diyor.

BOSANIN, BOSANIN, BOSANIN.

Benim bugun bu aldatma konularini okurken cigerim sokuldu artik. Midem almaz oldu. Igrenc pislikler. Ev kiralamak ne demek ya. Yaziklar olsun. Ne sansi vericeksin. Adam hala mesai ayagina seksine devam ediyor. Kusucam vallahi. Gururunuza yedirmeyin Allah askina. Hayatinizda hatalariniz olabilir. Ama onurlu gururlu kalin ya.

Şuan senin ne kadar vicdanlı biri olduğunu bildiği için OYNUYoR. Pişman olup affedilecek bi mesele deil bu eve almış ev kiralamış .. iki yazışma yakalasaydın bi şansı hakediyor diyecektm ama seninki entrikadan çok icraate dökmüş olayı. Sakın AFFETME vicdan yapma sen yokken en fazla yine o kadın denen yaratıkla görüşür. Kendini üzdüğünle kalırsın

Cok dogru konustunuz, yorum icin tesekkur ederim hepsine katiliyorum.

Eşini affettiğini ve çocuk sahibi olduğunu düşün. Eşin seni aldatmasa bile ömrünün sonuna kadar çocuğun için ACABA sorusu ile yaşayabilecek misin??

Kesinlikle yasamak istemiyorum o sekilde. Bu yuzden kendim icin dogru karari vermek istiyorum. Keske herkes (ailem) sizin gibi dusunebilse ve onunla bir gelecegim olmadigini anlasalar benim isim o kadar kolaylasirdi ki.. Yavas yavas ikna etmem gerekecek. Ailemin rizasi olmadan bir sey yapmak istemiyorum.

Yorumun için çok teşekkür ederim. Cok sevindim herşeyin duzeldigine, ve umarım bir daha asla yapmaz. Eşime anlattığım gün, o kadını arayıp karısını sevdiğini ve bir daha onunla görüşmeyeceğini söyledi. İş yerinde bir dakika düşünmeden istifasını verdi ayrıldı ordan da. Arkadaşlarından da sikayetciydim, sürekli kahveye kağıt oynamaya çağırıyorlar ve eşlerini aldatan tiplerdi. Hepsiyle görüşmeyi kesmiş. Insanlara karsi utancindan ve pismanligindan mi yapıyor sadece, yoksa gerçekten beni sevdiği icin mi? Sevseydi neden aylarca ben yanındayken bile aldattı bunu da hala çözebilmiş değilim...

Benim görüşüm; aldatılma sebebi ile 2 çocukla boşanmış bir kadın olarak yazıyorum belirteyim. ne sevdiğinden ne de pişmanlığından. Sadece alıştığı düzenden vazgeçemediğinden. Eğer sizi sevseydi zaten aldatmazdı. Mazeret değil bu diyecrğim kesinlikle yanlış anlaşılmasın hadi şeytana uydu yokluğunuzda yaptı bir hata diyelim ki dediğim gibi kesinlikle ve kesinlikle tekrar söylüyorum mazeret değil döndüğünüzde devam etmezdi. Bence siz ayrılmak istemiyorsunuz. Şunu da diyeyim ben o kadınla ilişkisini bitirdiğini asla düşünmüyorum.

Adamın kendi değişmedikten sonra neye yarar ki... Adam bedenini eski evde bırakıp yeni beden alamazki... Eşyalar değişse bile, o eller başka kadına dokunmuş. Tamamen iğrenç.
yorumunuz biraz ağır olmuş yanlış anlamayin..konu sahibi belki affedecek bu yorum onu üzer...

Amin! Bir de bana Allah c.c. bile affedicidir sen de bir kere affetsen ne olur diyor.
Bunu konuşcak kadar muhatap oluyorsan yarn affedersin sen :kızgın: sen vicdan yapıyorsun o bunu kullanıyor.
Bida yapmayacağına inandın diyelim o adamla nasıl birlikte olacaksın. Aynı eve almış ya bunu miden nasıl kaldıracak .. sana bu kötülüğü yapandan başka kötülük bekleme..

Detaylarini bildikleri halde bosanma sebebi olarak gormuyorlar. Beni sucluyorlar bu durumda. Bu da benim kafami cok karistirdi, yoksa ben aldatmayi kabul etmeyi birak, yalan dolandan bile nefret eden birisiyim ve asla affetmem boyle seyleri.
Bakın konu sahibi yaşadığınız şeyi tam idrak edemiyorsunuz galiba

Kocanız olacak zampara sizin yani kendi yattığınız yatağınızı kullanmış
Yetmemiş garsoniyer kiralamış.
Allah aşkına siz böyle yapmayın ya
Okumuş görmüş insansınız.
Adam sevgilisinin kocası duyacak diye 3.5 atıyor.
Sizin için yemeden içmeden kesildiğinden değil yani
Size değer verse evinizde bu işi yapmaz.
Anlatabildim mi ?

BOSANIN, BOSANIN, BOSANIN.

Benim bugun bu aldatma konularini okurken cigerim sokuldu artik. Midem almaz oldu. Igrenc pislikler. Ev kiralamak ne demek ya. Yaziklar olsun. Ne sansi vericeksin. Adam hala mesai ayagina seksine devam ediyor. Kusucam vallahi. Gururunuza yedirmeyin Allah askina. Hayatinizda hatalariniz olabilir. Ama onurlu gururlu kalin ya.

Insallah niyetim o yonde zaten. Gururlu ve onurlu bir kadin olarak hayatima devam etmek.Yorumunuz icin tskler.

Hayır aldatmayi geçtim bunu evli ve çocuklu biriyle yapması eşinizin son derece karaktersiz biri olduğunu gösterir.
Allah aşkına o kadının kocasına ulasin ortalığı birbirine katin nolur ya rezil olsun ikisi de.
Hatta iş yerindekiler falan da duysun duyurun bi şekilde.
Ayrıca eşiniz yakalandığı daha dikkatli olmadığı için pismandir.
Çünkü gerçekten vicdan sahibi biri eşinin yüzüne bakamaz baya sizin yanınızda mesajlasmis işte.

X