Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

O...u olsa yine iyi, kadınlar canlarından oluyor. Aptallık bizim kadınlara vergi. Adam aldatırken 1 mg vicdan yükü hissetmiyor, aldatılan kadın vicdan azabı çekiyor nedense?! Aldatan erkeğe karısı sahip çıkıyor!, aldatan kadın gözünün yaşına bakmadan kapı önüne konuluyor. Bu kafayla giderlerse kadınlar daha çok kazıklanırlar.
Aldatılmayı affeden kim varsa eğer kazıklansınlar, ohhh müstehak onlara, bi gram üzülmüyorum.

Konu sahibi de hamile, madem erkekler 9 ay boyunca dayanamıyorlar cinsellik olmadan yaşamaya ve direkt aldatıyorlar hamile karılarını, o zaman 9 aylık sürecinin sonunda görüşelim tatlım Jameya Jameya

Canınız nereye isterse oraya çekiyorsunuz! Senin ne düşündüğün benim umurumda nasıl değilse,benim fikrimin de senin umurunda olmasına gerek yok. Ayrıca ben her hamile kadın aldatılır diye yazmadım! 9 ay uzun bir süre bir erkek cinsellik yaşamıyorsa yanında ki hamile eşi de 9 ay boyunca hamile kaldı diye birliktelik yaşamıyorsa yöneliyorlar başka birileriyle birşeyler yaşamaya yazdım! Benim özel hayatım seni hiç mı hiç ilgilendirmiyor haddini bil de konuş!

sen donunce bıraksaydı madem neden hala SEKS ıcın grusmeye devam ettı senın evınde senın yatagında senı aldattı kıralık ev tuttu her pıslıgı yaptı ve senın haberın olmasaydı yapmaya devam edecektı ve sen hala vıcdan azabı ceekebılıyrsun bencede ıkı kat uzulmelı bırıncısı yaptıgı adılıge ıkıncı senın gıbı merhametlı bır kadını KAYBETTIGINE.
+1

:

Önce sen bir kendi uslubuna bak da öyle yazışalım.. bir şey yazıyosan bari arkasında dur.bunları da babanem yazmadı?!!:

"9 ay az bir süre değil ve gerçekten erkekler malesef böyle şeyleri sadece anlık yaşamak için yaşıyorlar.

Ama bu şekilde konuşursa daha kötü boşluğa düşer ve yine yapar. Erkekler boşluğa düştüğünde ilk yaptıkları şeh kafası dağılsın diye başka kadınla olmak oluyor.

Seni seviyor besbelli. Erkekler kaçamakları,aldatmayı sevgiyle eşit görmüyor

Senin 9 ay uzak kalman malesef onu böyle şeylere itti.

Bilmiyorum okuyor musun formları bazı kadınlar hamile kaldığı andan itibaren 9 ay boyunca ilişki yaşamıyorlar uzaklaşıyorlar ve aldatılıyorlar. Yani yan yana bile olsan eğer cinsel eksiklik yaşıyorsa,aldatmaya meyilleniyor.Erkekler bizim gibi değiller.

üslubumda bişey yok ki, seninle aynı düşünmüyorum .senin gibi düşünen kadınların erkeklere cesaret verdiğini gördüğüm için azalarak bitmenizi istiyorum.

Ya canım benim benim yorumumdan sanane? Sanane benim bakış açımdan? Sanane yazdığımdan? Ben konu sahibi le konuştum. Senin bakış açına hiç birşey söylemedim. Sataşıp durma ve uslubuna dikkat et dedim! Kimsenin düşüncesine karışmaya hakkın yok ki!

Adamın seni aldatması bir iğrenç
Bunu evli çocuklu kadınla yapabilmesi kat kat iğrenç
Bu nedir ya
Kadının kocasından da mı hiç korkmamış bunları nasıl göze alabilmiş ben bu işten hicbir şey anlamadım
Kesinlikle bu adamı boşa

Canınız nereye isterse oraya çekiyorsunuz! Senin ne düşündüğün benim umurumda nasıl değilse,benim fikrimin de senin umurunda olmasına gerek yok. Ayrıca ben her hamile kadın aldatılır diye yazmadım! 9 ay uzun bir süre bir erkek cinsellik yaşamıyorsa yanında ki hamile eşi de 9 ay boyunca hamile kaldı diye birliktelik yaşamıyorsa yöneliyorlar başka birileriyle birşeyler yaşamaya yazdım! Benim özel hayatım seni hiç mı hiç ilgilendirmiyor haddini bil de konuş!
Kes sesini be, sen affediyorsun diye herkes yutacak mı böyle bi şeyi?
Konu sahibinin özeli de bizi iginlendirmsin o zaman, kaldı ki özel hayatını okuyup yorum yapıyorsun!

Yaptığın genelleme o kadar iğrenç ki, midemi bulandırdın.

En kötüsü de senin gibi birinin yüzünden ban yemek olacak, defol şimdi

Sen de o zaman burada satir satir erkekleri aklama. Kendi korkunc dusuncelerini kendine sakla ki topluma faydan olsun.

Ya canım benim benim yorumumdan sanane? Sanane benim bakış açımdan? Sanane yazdığımdan? Ben konu sahibi le konuştum. Senin bakış açına hiç birşey söylemedim. Sataşıp durma ve uslubuna dikkat et dedim! Kimsenin düşüncesine karışmaya hakkın yok ki!

o zaman benim senin toplumu zehirleyen fikirlerine müdahale etmemden, aldatan erkeği aklayan fikirlerine olan eleştirilerimden de sanane?
bu bireysel bir düşüncen değil senin, sadece seni ilgilendiren bir durumda değil buraya yazdıkların topluma mal olmuş,toplumun genelini ilgilendiren konular oldugu için karışmaya hakkım var.farkındaysan senin kocanı affetmene karışmıyorum o seni ilgilendirir çünkü ama sen aldatan erkeği gelip burada erkeğin doğası,onlar bizim gibi değiller vırt zırt dersen gayette yorumumu yazar karşı çıkarım.

Öyle şeyler sıralanmış ki, bunların hepsi bir adama mı ait demekten alamadım kendimi. Ben şaşırıyorum, adam aldatıyor, aldatırken master yapıyor resmen! Bir kadın bu adamla çocuk büyütmemeli, bu adamı koca diye yanında tutmamalı. Ben aldatılan kadınların affetmeleri olaylarını asla anlamayacağım.

Ne midesiz bir adammis esiniz.
Farkindaysaniz 1 senedir devam etmis yani soz yurtdisina gitmeden once de varmis .
Ve hem de is arkadasi bebekli bir kadinla ! Ikisi de ahlaksiz ...
Siz yokken sizin yataginizda o kadinla sevismis. ! Ne zaaf ne aptallik !
Kaldi ki hatali bulsa kendini ayrilirdi bitirirdi degil mi?
Size mesai ! Kalcam yalaninda patlamissiniz yani yine o kadinla yatak mesaisine giderken !
Ve suan cok pisman.
Eminimmm oyledir. Pis namussuz..
Suan o diger kadinin kocasi da duymasin diye yemeden kesilmistir.
Insanin kani bozuk olmasin.
Sizin yerinizde olsam oyle bir bosanma davasi acarim ki diger kadinin kocasi da aptal yerine konmaktan kurtulurdu.
Yurt disinda iyi bir yasanti ve sartlariniz varken bu ahlaksiza donmek mantiksizlik olur .
Ayrica hersey seks mi yoklugimda uzun sure vs bu nasil bir dusunce sen niye baskalariyla sevismedin.
Bu kadar basit mi bedensel devinimler.

Acaba o staj için başka ülkeye gitseydi ve siz aynısını yapsaydınız "boşluga düsmüstüm farkedemedim" diye yeminler etseydiniz kendisi size tuhaf yakıştırmalar mı yapardı yoksa kabul mü ederdi?

Burada başından böyle olaylar geçen ve affeden 10 kadından 9u pişman oluyor ama yine de siz bilirsiniz tabi..

Bencede huylu huyundan vazgeçmez. Hazır karar alıp uzaklaşmılsınuz hiç geri bakmayın.
Pislik ya, nasıl affedeceksiniz? Sizin yatağınızda yatmış, sizin eşyalarınızı kullanmış daha ne rezillikler kim bilir.
Birde utanmadan arlanmadan karısı yanıbaşındayken o kadınla mesajlaşmaya devam etmiş...
Ne pişmanlığı yaaa, berer olsunlar bırak :kusmuk:

Affetmek buyukluktur ne ya sanki ayagina basti aldatma durumunda affetmek buyukluk falan degil malesef. Gercekten pusman olduguna inanmiyorum ben pisman olacak kadar seven adam oturupda karisinin yaninda kimseyle yazismaz, seven insan aldatmaz hemde 1 sene az buz degil. Pismansa kurulu duzeni bozuldugu bosanma yasayacagi icin falan pismandir.

Hazır aileniz de biliyorken hiç düşünmeye gerek yok. Sana değer vermeyen biri ile ... Sence o adam baba olmayı hak ediyor mu bence etmiyor ?
Hakettigi gibi tek başına günübirlik ilişkilerle hayatını yaşasın..
Birde evli ve çocuğu olan bayanla dusunebiliyomusun ? Bence bu daha da iğrenç bir kadını iki kişi ortak kullaniyor. Üzgünüm ama pişman olduğu fln yoktur hani o yazdığın şeyleri kendini savunmak için çoğu kişi söyler evlilik dagilmasin, sonra eve çevreye ne denicek diye nafaka vs davası. Çok üzüldüm ama her işte hayır vardır çünkü çocuğun olmadan adamın yüzünü öğrenmişsin. Bence kadının kocası da bilmeli hiç bir hata cezasız kalmamalı. Evliliğini düşünen yapmasın arkadas

Pardon da şimdi evin her yerinde sizi gören adam o kadını evinize getirip her b.ku yerken niye sizi görmüyormuş??

Asla affetmeyin asla.. siz 9 ay yurt dışında kalınca onu aldatmak aklınıza geldi mi?? Yada aldatıp pişman olsanız affeder miydi??

Fazla bile şans vermişsiniz..

X