Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

o zaman benim senin toplumu zehirleyen fikirlerine müdahale etmemden, aldatan erkeği aklayan fikirlerine olan eleştirilerimden de sanane?
bu bireysel bir düşüncen değil senin, sadece seni ilgilendiren bir durumda değil buraya yazdıkların topluma mal olmuş,toplumun genelini ilgilendiren konular oldugu için karışmaya hakkım var.farkındaysan senin kocanı affetmene karışmıyorum o seni ilgilendirir çünkü ama sen aldatan erkeği gelip burada erkeğin doğası,onlar bizim gibi değiller vırt zırt dersen gayette yorumumu yazar karşı çıkarım.

E zaten ben senin fikrinle ilgili birşey söylemedim ki. Kendi kendine sataştın kendi kendine triplere giriyorsun şimdi de sanane diyerek. çek git yorumumdan işine bak!

Sen de o zaman burada satir satir erkekleri aklama. Kendi korkunc dusuncelerini kendine sakla ki topluma faydan olsun.

Ya neyi aklıyorum iyi misin sen? Ben kadına adam sjçsuz mu demişim? Ben olsam affetmem dedim zaten ama kadın affedecek bende bu sebepten ılımlı davrandım. Bak bi önceki yorumuma öyle konuş. Başkasının bakış açısına da saygı duymak zorundasın ayrıca!

Erkekler icin ne kolay bosluga dusmek?
Camdan atacaksin bunlari,oyle dusulmez boyle dusulur bosluga diye

Kes sesini be, sen affediyorsun diye herkes yutacak mı böyle bi şeyi?
Konu sahibinin özeli de bizi iginlendirmsin o zaman, kaldı ki özel hayatını okuyup yorum yapıyorsun!

Yaptığın genelleme o kadar iğrenç ki, midemi bulandırdın.

En kötüsü de senin gibi birinin yüzünden ban yemek olacak, defol şimdi

Kardeşim ben bu kadına senin yaşadıklarını yaşamış olsam affetmem diye belirttim! Benim kocam yatak odama kimseyi sokmadı! Uslubuna dikkat et iğrenç diyemezsin kimseye! Kendine gel!

Mune Mune edilen hakaretler ve usluplardan rahatsızım! Bu platformda herkes kendi bakış açısını yazıyor, kimseye sataşıp hakaret etmek kimsenin haddine değil! Lütfen gerekeni yaparsanız sevinirim!

Canım insanlardan utancından değil,sana olan mahçupluğundan yapıyor. Yaptığı hatanın farkında besbelli. Her türlü herşeyini değiştiriyor.
Seni seviyor besbelli. Erkekler kaçamakları,aldatmayı sevgiyle eşit görmüyor. Yani onlara göre bi kaçamak gibi. Doğru mu,değil! Ama en azından birşeyleri değiştirmeye çalışıyor. Sen döndüğünde devam etmesi çok çok yanlış. Kabul edilir birşey değil.
Senin 9 ay uzak kalman malesef onu böyle şeylere itti.
Bilmiyorum okuyor musun formları bazı kadınlar hamile kaldığı andan itibaren 9 ay boyunca ilişki yaşamıyorlar uzaklaşıyorlar ve aldatılıyorlar. Yani yan yana bile olsan eğer cinsel eksiklik yaşıyorsa,aldatmaya meyilleniyor.
Erkekler bizim gibi değiller.
Sen tamamen içinden geldiği gibi davran. Eğer evliliğim bir şans daha hak ediyor diye düşünüyorsan şans ver. Ama bu şansı verdikten sonra da sürekli şüphe ile yaşayacaksan hiç verme. Bu daha çok yıpratır. İkiniz de birşeyleri düzeltmek için çabalayın sadece ona da bırakma. Ben şans verdim olayını dile getirme. Şans verdiğin an yeni bir sayfa açman gerek ve güvenmen gerek diğer türlü yürümez. Bunu başarabilirsen dene derim..
Bu mesajin sahibi sensin iste!

Ya neyi aklıyorum iyi misin sen? Ben kadına adam sjçsuz mu demişim? Ben olsam affetmem dedim zaten ama kadın affedecek bende bu sebepten ılımlı davrandım. Bak bi önceki yorumuma öyle konuş. Başkasının bakış açısına da saygı duymak zorundasın ayrıca!
Sen ne yazdigini oku iste yukarida iyi olmayan sensin.
Senin gibi conom orkokloron dogosondo vor onlor bozom gobo dogol onlor kocomok olorok goroyor diye zirvalayan birine saygi falan duymam gordugum yerde de haddini bildirmek boynumun borcudur. Senin gibi virus dusuncelere sahip olanlar her yerde agzini acmamali.

Senin gibi conom orkokloron dogosondo vor onlor bozom gobo dogol onlor kocomok olorok goroyor diye zirvalayan birine saygi falan duymam gordugum yerde de haddini bildirmek boynumun borcudur. Senin gibi virus dusuncelere sahip olanlar her yerde agzini acmamali.

Yeter artık haddini bil!

Affetme, değmez... Bir daha yapar, uzun süre takip etmişsin. Vicdani olsa sen demeden bırakırdı

Ben kendimdeyim de, umarım sen de kendine gelirsin.
Ben kendimdeyim. Kimseye saygısızlık etmiyorum. Bir fikir belirteceksen de saygı çerçevesinde belirtmek zorundasın. Terbiyesizleşmenin lüzümü yk.

Kocan olacak o herifte o coluk cocuk sahibi kadinda ikisi de igrenc.
Allahim buyuk konusmayim, insan evindeki sabiden utanir terbiyesiz kadin.
O kocan da gitsin devam etsin seks bazli iliskisine, midesiz herif.. baska bi adamin karisina hallenen adam degildir ki.
Birak sal ipini gitsin istersen askindan pismanligindan olsun.
Cocuk yokken ayir yollari

böyle manipülasyon olamaz, hem eleştirilere çok kaba ve bozuk bir ağızla cevap veriyor hem de bana sataşıyorlar hakaret ediyorlar diye bağırıp çağıryor. yorum yazılırken eleştiri de yapılabilir. işin sırrı yanıtlama şeklinde

böyle manipülasyon olamaz, hem eleştirilere çok kaba ve bozuk bir ağızla cevap veriyor hem de bana sataşıyorlar hakaret ediyorlar diye bağırıp çağıryor. yorum yazılırken eleştiri de yapılabilir. işin sırrı yanıtlama şeklinde
Ben zaten bu uye gibilerin fikrinin korkunclugunun farkina varanina veya agzini acip iki kelime mantikli cumle kuranina rastlamadim. Insan utanir boyle dusunmeye. Ben banlanirim sorun yok donersem sıkıntı buyuk :KK70:

Ben kendimdeyim. Kimseye saygısızlık etmiyorum. Bir fikir belirteceksen de saygı çerçevesinde belirtmek zorundasın. Terbiyesizleşmenin lüzümü yk.

sana saygı çerçevesinde fikir belirtildi zaten, "uslubuna dikkat et, haddini bil ayağını denk al haaa" diye dayılanıp karşılık verirsen kimse sana saygı falan duymaz. erkek kafasında yazman da cabası.

X