Eşim beni aldattı, boşanmak istiyorum, ama o çok pişman..

Farketmeseydiniz gözünüzün içine baka baka hala devam edeceklerdi.
Bundan öte ne söylesek boş....

Yurtdisinda yasiyormussunuz. Ailenizin bu derece olaylara sığ yaklasmasi kabullenilebilir bir durum degil. Fakat sizden yurtdisinda buyuyup yetişmiş bir birey bir kadin olarak daha mantikli dusunmenizi umardim. Belli ki siz baya ailenizin etkisinde kaliyorsunuz dusunce tarzi olarak. Belli ki aileniz baya baskici dusuncelerinde.

Bakin, bu adamla tekrar bir hayati yasayacak olan ne ananiz ne babaniz ama sizsiniz. Onlarında rizasi olsun isterim ne yapacaksam yazmissiniz bunu zaten hic anlayamadim. Onlarin istedigi zaten sizin bu adami affetmeniz. Onlara gore baska oluru yok. Siz niye baskalarini bu kisiler anne babaniz olsa bile, bu duruma ikna etmek zorundasiniz Allah askina? Trans halinde gibisiniz yahu silkelenin de kendinize gelin. Az sesinizi yukseltin, bu hayat sizin, bu adamla tekrar yataga siz gireceksiniz bir dusunun.

Bunları babasi annesini hayati boyunca defalarca aldatmis bir kiz evlat olarak yaziyorum. Maalesef annemin gidecek bir yeri yokmus, cahillik, annesizlik, uvey annelik ve hali hazirda dogmus 2 cocuk. Ben kocaman kizdim babami ablamin yasinda bir kizla konusmalarini yakaladik. Babamda erkek ne olsa yapar zihniyetindeydi. Maalesef annem ayrilmadi ayrilamadi bu yastan sonra olmaz dedi.

Kisaca, huylu huyundan vazgecmez. Kocanizda vazgecmeyecek. Adim gibi eminim. Yakindan sahidim bu duruma. Yurtdisinda yasiyorsunuz, kendi ayaklarinizin uzerinde durun. Daha cok gencsiniz hayatiniza devam edin. Annenizin ve babanizin sizin uzerinizde hukmetmesine de izin vermeyin. Kendi dusunceleriniz olsun, kendi kararlarinizi alin. Anne baba kutsaldır ama sizi baski altina almalarina da musade etmeyin.

Hepsi de nasil zor oldu anlatamam. Esim haric cogu kisi bana: "sana ne oldu? eski nesen gitmis bir durgunlasmissin" diyen, moralimin surekli bozuk oldugunu goren insanlar oldu. Dedigim gibi ailem beynimi yikamis benim. Tesekkur ederim yorum icin.
o farketmedi senin ne hale geldiğini çünkü umrunda bile değildin. Tüm algilari diger kadindaydi onun gözü kulaği olmakla meşguldü.ne aci..

Bosanmak kolay bisey degil farkindayim, bende evliyim esime guveniyorum ama eger bi gun Allah korusun aldatilirsam bi dusunup tartarim, affedilecek ustesindenn gelecek sey var birde asla affedilmiyecek sey var, mesela bi gecelik bisey olsaydi "neyse" nefsine yenik dusmus kontrol edemedi falan akillanmistir bidaha ayni hatayi yapmaz belki diye kendi kendimi avutup konuyu kapatabilirdim

Ama burda bi seneden bahsediliyor, siz onun yaninizdayken o kadinla mesajlasmadan bahsediliyor, siz o mesajlari okudunuz nasil dayandiniz nasil durdunuz hayretle okudum, benim icim bunaldi okudukca,

O günlük söylenen yalanlarından, evinize yatağınıza kadar sokmuş o kadını... nasil geri donmeyi goze alabilirsiniz, heryerde seni goruyorum o eve donemiyorum demis ama o kadini yataginiza sokarken sizi gormemismi? Hic mi Allah korkusu yok bu adamin? Asla tekrar guvenemezdim, isinamazdim, sevemezdim eger sizin yasadiginizi yasasaydim

Allah yardimciniz olsun, sizin hayatiniz ve karariniz ama nolur bu herife donmeyin!!

eger genel olarak mutluysanız bir şans daha verebilirsiniz her insan 2. şansı hakkeder fakat sen tahammül edebilecek misin?Mesela normalde mutlu ediyor muydu seni?iyi bir eşmiydi?sana düşkün müydü?artıları ve eksileri topla bir çıkarım yap ona göre şans ver erkekler,n çogu böyle gerçekten pişman olabilir.Siz daha iyi bilirsiniz.bir yuva kolay kurulmuyor.

Ailen kabul etmiyorsa cocukta yokken bosan gebersin o pislikte.. cocugun yok calisir yetirirsin! Elin sunepe ogluna mi kaldin. Snn yatagina kadin getirmek igrenc birsey. 1sans demissin ama hangi konuda 1sanstan bahsediyorsun?? Idda oynamis seni aldatmis senin yaninda o kadinla msjlasmis.. akilli davran tekrar yapacak.. adim gibi eminim yapmasa bile farzi misal. O kadina dokundugu ellerle sana dokunacak o kadinla mshlastigi gbi senle konusacak.. ha birde cocuk yokken boyle. Cocuk olsa bu benden bir yere gidemez cocukla diye dusenecek tekrar yapacak.

Çirkinleşmek istemiyorum daha fazla yorum yazmayacağım bu konuya kesinlikle. Zaten normal bir insan iki ay görmemiş gibi yapıp takip edemez. Ben döndüm belki bırakır onu diyemez. Sağlıksız bu düşünceler gerçekten. Tuhaf olan bensem de iyi ki böyleyim ne diyeyim.

Normal evliliklerde 9 ay gibi bir ayrilik suresi oldugunu da zannetmiyorum. Seks insanin temel ihtiyaclarindan biridir (Maslov teorisini duymussundur umarim) Bu yuzden ben de ilk basta biraz kendimde buldum hatayi, sabrettim, sustum, olayin boyutunu cozmeye calistim. Oyle olmasaydi zaten bana o koltukta mesajlasmasini yakaladigim anda bir yalan uyduracakti, 'isyerinden arkadas kufurlu konustu ondan sildim' diye ve belki ben de inanacaktim. Bunlarin hic biri olmayacakti ve evli bayanlarin cogu gibi esimin beni aldattigini ruhum bile duymayacakti.

Böyle kadını ben de erkek olsam çatır catir aldatirim abicim.
Getiririm 3-5 kadın aynı yatakta bir ona bir diğerine eşim de duymuş olsun diyelim bu durumu, koy rahvaan gitsin la derim.
Nasılsa affeder beni :)
Gün yüzü görmemiş fanteziler yaparım.
Diyeceğim o ki enisteye selam olsun.
Çok çok haklı imiş megersem.
Bizim Türk kadınınin tipsiz kocalarini Brad Pitt diye sevmek kaderidir.
Ahdhajdnjabx

Bravo, stand-up'ci olsana sen? Forumda komiklik yapip begeni toplamaya calisacagina, insanlara saygin olsun biraz. Yasadigi olayin ne kadar zor oldugunu anlamaya calis biraz. Bu kadin derdinden yiyemior, icemiyor, uyuyamiyor, dur biraz da ben ustune gideyim. Yapici yorum yazmayayim, dalga geceyim, insanlar gulsun bana.

Normal evliliklerde 9 ay gibi bir ayrilik suresi oldugunu da zannetmiyorum. Seks insanin temel ihtiyaclarindan biridir (Maslov teorisini duymussundur umarim) Bu yuzden ben de ilk basta biraz kendimde buldum hatayi, sabrettim, sustum, olayin boyutunu cozmeye calistim. Oyle olmasaydi zaten bana o koltukta mesajlasmasini yakaladigim anda bir yalan uyduracakti, 'isyerinden arkadas kufurlu konustu ondan sildim' diye ve belki ben de inanacaktim. Bunlarin hic biri olmayacakti ve evli bayanlarin cogu gibi esimin beni aldattigini ruhum bile duymayacakti.

Bakın bu ''ben 9 ay yoktum seks önemli bir ihtiyaç'' temelli düşünceniz bu aldatan erkekleri öyle bir
destekliyor ki.. Tam istedikleri tarzda zihniyet.
Ne güzel dünya.. Kadınlar bunu derse erkekler ne yapmaz Allah aşkına.. Bir tek erkeklerin mi
sekse ihtiyacı var. Bırakın artık şu erkeklerin doğasını..
Bu konudakı 2 yaşındaki bebek sahibi evli kadın neden yapıyor o zaman bunu..
Demek ki olay doğa ya da testosteron meselesi değilmiş değil mi?
Bakın üstelik onun kocası da yanındadır ama gene aldatmış.

Siz 9 ay boyunca yurt dışında üstelik birbirinden yakışıklı Avrupa erkeklerinin
arasında hiç sekse ihtiyaç duyup neden aldatmadınız eşinizi peki o zaman?
Çünkü siz eşinizi seven, onurlu davranan, sadık bir kadınsınız. İşte anlatılmak istenen bu..
Eşiniz de sizin gibi dayanabilirdi ama adam sizi zerre sevmiyor, hem sadık değil hem karaktersiz ve üstelik sizin yatağınıza başka kadını sokacak kadar da midesiz ve onursuz bir adam.

Bravo, stand-up'ci olsana sen? Forumda komiklik yapip begeni toplamaya calisacagina, insanlara saygin olsun biraz. Yasadigi olayin ne kadar zor oldugunu anlamaya calis biraz. Bu kadin derdinden yiyemior, icemiyor, uyuyamiyor, dur biraz da ben ustune gideyim. Yapici yorum yazmayayim, dalga geceyim, insanlar gulsun bana.
Yok ben forumun sit downcısı olmak için üyeyim.
Yapıcı ne yazaydım mesela ?
Geçer mi demeliydim ?
Çok diyen oldu, karşılıgında yine bir kaç üyeye ama kolay olmuyor felan fişman eşliginde yapıcı yorumlar için teşekkür ettiniz.
Yapıcı yorum bana göre sizin yazdıklarınıza da referans alırsam'' geçer üzülme'' demek.
''affet'' demek

Siz temel ihtiyaç olan sex ihtiyacınızı nasıl karşıladınız peki?
Aldattınız mı eşinizi?
Bu ihtiyaç sadece erkekler için değil biliyorsunuz.

Sex onemliyse bi kocana mi onemli? Senin ihtiyacin ne olacak? Bu durumda her kisa sureli ayrilikta bile ihtiyacim var diyerekten baskasiyla birlikte olabiliriz? Eskiden kac yil esler gidermis bekleyenler kadin erkek degilmiymiski?

o görümcene söyle gözünün önünde gebersin abisi ,
senın yatagına sokacak kadar yanında mesajlaşacak kadar gözü dönmüşse bırak gebersin,

gerçi boşa konuşuıyoruz hanımlar benım ablamda yıktı ortalıgı boşayacam bu adamı diye sonra oğlunu bahane etti ve barıştı , çokta kendınızı yormayın yani sonuç belli

Maslow bilim için ortaya attığı ihtiyaçlar hiyerarşisinin uçkuruna sahip olamayan erkekleri aklamak için kullanıldığını öğrense ne hissederdi acaba?

Daha da önemli bir şey var ki bizler insanız. Hayvanlar cinsel dürtülerini öteleyemiyor olabilir ama biz yapabiliyoruz. Çalışırken, iş yerinde libidomuz yükseldiğinde gözümüze kestirdiğimiz adamla yatmadığımız gibi, bağlılık yemini, sadakat sözü verdiğimiz eşlerimiz için de bu dürtümüzü erteleyebiliyoruz.

Yani bu herkes için aynı olmak durumunda değil tabi. Gönlünün çektiğiyle birlikte olmak isteyen kişi evlenmeyecek, ciddi ilişki içerisine girmeyecek o zaman. Ya da açık ilişki yaşayacak ki son yıllarda oldukça yaygın. Bu durumda partneri durumdan haberdar olacak ve bunun adı aldatma olmayacak zaten. Siz ihanet olarak nitelendirdiğinize göre eşinizin sadakat sözü verdiğini tahmin ediyorum.

Ya da bu çok ötelenemez bir istekse siz de 9 ay boyunca yalnız kalmamış ve cinsel isteklerinizi doyurmuşsunuzdur. "Ama hanımefendi o erkek, onlarda farklı" boyutuna mı gelecek yoksa iş gene bilmiyorum.

Bu arada ilk uzun süreli ayrılık yaşayan siz değilsiniz. Birçok evlilik uzun süreli ayrılıklara gebe. Çoğu da gayet mutlu mesut yaşıyorlar ama nedense aldatılan kadınlar burada tüm kadınların aslında aldatıldığını ama farkında olmadığını iddia ediyor. Tabi insanların psikolojilerini sağlam tutmak için savunma mekanizmalarına sarılmaları çok normal.

Sizin gibi eğitimli bir kadının hala bu şekilde düşünebiliyor olması ne yazık ki çok üzücü. Sizin için gerçekten üzülüyorum, buna emin olabilirsiniz. Umarım size zerre kadar saygı, sevgi duymayan o adamla ömrünüzü geçirmezsiniz.

Bana kalırsa eşinizi affedeceksiniz. Çünkü 9 ay boşluğunuzu öne sürerek kendinizi suçluyorsunuz neredeyse.

Eşinizin yaptığı ihaneti affettiniz diyelim. Hayatınızın sonuna kadar asla içinizden çıkmayacağını da düşünün. Dönecekseniz, sahiden affedin ve konuyu ömür boyu açmayın. Böyle işkence dolu bir hayat yaşamak istediğinizi sanmıyorum. Demek ki, bir rahatsızlığınız olsa ciddi, adam hemen dışarda seks avına çıkacak.

Çocuk da yok, yerinizde olsam asla ve kesinlikle dönmezdim. Kendi tercihiniz, umarım en doğru kararı verirsiniz.

Ne zirvaliyorsun kardeş ne yani ayrı kalan göreve giden eşler aldatsin mi ??
Hamilelik 9 ay sürüyor kiminin düşük tehlikesi olduğu için yasak diyor doktor.

Ne diyorsun yani hepimiz aldatildik çünkü sen aldatildin sen gibi eğitimli yurtdışında yetişmiş kültürlü ablamiz aldatılmış biz niye aldatilmayalim
Bizim senden eksiğimiz çok biz daha çok aldatildik dimi

Şu konu kapansa da yada Ban yiyim of ne biçim kafa yapısı bu

Annem senden daha donanımlı mantıklı

Kocanı aklamak için teori meori araştır dur

:KK70:
Sinirden gülüyorum
Kusura bakma ama aldatmak karakterle alakalıdır

Kocan karaktersiz tamam ama sen bari onu savunacak kadar gurursuz olma

Bosan kurtul
Buraya gelip bize sorman bile saçmalık
Sınır sistemim çöktü
:rolleyes:
:KK34:

Beter olsun affetmeyin gözünüzün icine baka baka yalan söyleyip aldatmaya devam etmis. Son pismanlik neye yarar tekrar esinize güvenebilecekmisiniz bu yasadiklarinizi unutabilecekmisiniz cok iyi dusunun. Cok uzucü bi olay Allah yardimciniz olsun.

İlerde size en ufak şüphe ve sorgunuzda
Ruh hastası, paranoyak gibi benzetmeler yapacak...
Ve hiç bir şey eskisi gibi olmayacak
Genç ve eğitimlisiniz bence hiç düşünmeyin bir şans daha vermeyi
Yine de biz ne söylesek boş
En son kararı siz vereceksiniz..
Verdiğiniz karar ne olursa olsun
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

X