Eş dost akraba belescilik

Sinirlenmeye devam et o zaman ne diyim
Ben buraya dediğim gibi tavsiye almak için yazdım bende farkındatim bunun böyle devam etmemesi gerektiginin
Yahu sayfayı kapatinca aklima mi geleceksiniz, sinirlenir unuturum.
Boyle devam etmemesi gerektiginin farkindaysaniz stop diyin, onlarin utanmasi gereken yerde siz utaniyorsunuz.

Gercekten durum öyle ama bı arkadaşın dediğini yapicam bu böyle olmaz

Yuzyuze söyleyemiyorsanız müstakbel eşinizle haber yollayın:

Patron eş dostla oturup sohbet ettiğim için beni azarladı. Diğer müşteriler ile etkili bir şekilde ilgilenemiyormuşum ve bu yüzden işler azalmış. Ayrıca yakınlarıma ikram yapmamı da yasakladı. Ne yazikkli müşteri satıcı ilişkisi dışında başka bir yakınlık gösteremeyecegim. Sizleri inşallah evlendigimizde evimde en güzel şekilde ağırlamak isterim. Ama ne yazık ki işlerinde beni mazur görmenizi istiyorum.

Sanırım bu konuşma gerekli mesafeyi koymak için yeterli olur. Olmuyorsa açıkça suistimal ediliyorsunuz demektir P Pinkbabyyyy

Sinirlenmeye devam et o zaman ne diyim
Ben buraya dediğim gibi tavsiye almak için yazdım bende farkındatim bunun böyle devam etmemesi gerektiginin
Başka yolu yok. Borcunuz şu kadar diyeceksiniz. Bana atar yapmışsınız ama yol gösterdik o mesajda da x amca bende çalışanım, patrona hesap veriyorum şu kadar tatlılar diyeceksiniz bitti. Söylemeden çözmenin yolu yok. Dimdirekt dümdük söyleyeceksiniz suratlarına

Yahu sayfayı kapatinca aklima mi geleceksiniz, sinirlenir unuturum.
Boyle devam etmemesi gerektiginin farkindaysaniz stop diyin, onlarin utanmasi gereken yerde siz utaniyorsunuz.
Ya utanmaktan değil ya da iyi gelin olmaya çalışmaktan da değil durum sadece ne diyecegimi bilememekten nasıl denir onu da bilmiyorum burda bir arkadaşın dediğini yapmayı düşünüyorum bende farkındayım hoş birşey değil ama şuan da burda yazanlar da hoş değil yok iyi gelin olmak için yapıyormusum bazı şeyleri dile getirirken zorlanıyorum hepsi bu nasıl diyecegimi bilmiyorum ilk defa böyle bir durum yaşadım çok saçma yani

Daha saçma siz orda çalışan elemansiniz oturup düğün detaylarının sohbetini yapıyor, minnoş gelin modunda takılıyor,ödeme yapmamalarına ses cikaramiyorsunuz.Nerden tutsan elinde kalır konulardan biri .Bize yaptığınız savunmayı eş tarafına yapmazsanız ezilen,saf gelin olmaya devam edersiniz.Kocanizda sizi savunmuyor onlar benim ailem diyorsa ağzınıza bir parmak bal çalıp ortalığı sakinlestiriyorsa vay halinize!!!!!!!

Valla ben büyük keyif alirdim onlardan hesap alirken, bu sefer beleşe getirememe yuzlerini gormek cok haz verici olurdu:)
Guzel bi sekilde, "kasada acik cikinca patronla kötü oldum bi kac sefer" de, baska bir sey demene gerek yok, esek degilseler öderler utanip.

Abla sen iyi misin beş dakika da neler yazdın öyle beni bilmeden eşimi bilmeden sen bırak buraları git senarist ol yani gerci bwlli ki siz mahalle muhtarı gibisin

Abla sen iyi misin beş dakika da neler yazdın öyle beni bilmeden eşimi bilmeden sen bırak buraları git senarist ol yani gerci bwlli ki siz mahalle muhtarı gibisin
Tamam canım, bu atari beleşçi eş tarafına yap....sen git göster gücünü bak biz buradayız bekleriz

Patronunla iyi anlasiyor musun? Aranız iyiyse anlat durumu sana yardım etsin. Feyk bı şekilde kasada açık çıktığını filan söylesin seni azarlasin. Onlar yanında sende arkasından durumu anlatırsın.
Ya da direkt eşine soyle o konuşsun.

Bencede durumu anlatsın, olmadı bir kere patronu alsın hesabı

Bunlar gelmiş yiyip içip sizinle sohbet ederken "hehehe x amca y teyze şanslısınız, patronla konuştum size %10 indirim yapıyoruz" deyin, bir saniye mavi ekran verdikten sonra "biz zaten hesab ödemiyoduk ki yiyenim " diyemeyecekleri için utanıp ellerini ceplerine atacaklar.

Sen iyi misin gervekten soruyorum sorunların mi var kimsenin hakkına girmiyorum konuda da yazıyor kendim ödüyorum böyle olunca ne dediğini bil öyle konuş
Adisyon al eline bitane kırtasiyede satılıyor yaz üstüne fiyatınıda koy masaya patron bundan sonra adisyonla çalışiyor de yoksa sonu gelmez kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…