Eş dost akraba belescilik

Madem direk söyleyemiyorsun, iş saatinde sizinle oturmama patronum kızıyor deyin ve katılmayın aralarına, oturmaya devam ederlerse de başka bir personelle hesabı masaya gönderin bir daha gelmezler emin olun

Çok yuzsuzlermis daha evli bile degilsiniz gelip sizden bedava yiyorlar.boylelerinden asla çekinmeyin yoksa sonu gelmez

Aynen öyle geldikleri zaman fazla samimi olmamaya çalışıyorum fakat düğün planiydi oydu buydu derken ister istemez muhabbete sokuyotlar beni o muhabbet olduktan sonra da ben diyemiyorim onlar da zaten yanaşmıyor

Tuhaf evliliğinize mi yorum yapayım,yoksa işçi olduğunuz yerde hesabı size kitlemelerine mi yorum yapayım?
Bu kadar pasif olmanızın nedeni karakteriniz mi yoksa bir şey derseniz eşiniz kızar diye mi hoş iki ihtimal de çok kötü ama birinin çözümü kolay bosarsiniz derdiniz biter .........

Boşları alırken, başka bişey istemiyorsanız hesap şukadar tutuyor diyeceksiniz. Bunda çekincek ne var?

Maşallah burda klavye başında savunduğun gibi keşke o andada müdahale etsen.
Onlar beni herhangi bir hırsızlık veya hak yeme ile suclamadi farkındaysan ne dediğini bilmiyorsun bide laf soktuğunu mu düşünüyorsun önce bı iyice oku anla sonra konuş sana hayat tavsiyesi

Safliginiza doymayin madem bir sey diyemiyorsaniz.
Ben şu muhabbeti anlamiyorum ya, insan nasil bir sey diyemez yani?
Ağzınız diliniz mi yok?
Yukarida arkadaslar ne demeniz gerektigini yazmış, bundan iyi diyebilceginiz bir sey yok zaten "açık çıkıyor, ben ödüyorum"
Bu kadar yani.
Bu kadar sinik olmaz ki insan, diyemiyorsaniz odeyip durun madem, konu acma amaci nedir?

Evliliğim tuhaf deil de sizin yorumunuz biraz garip geldi boşanmayı düşünmüyorum böyle bı neden den dolayi buraya eleştiri ve yargılanmak için yazmadin biri belki benim dusunemedigimi dusunup çözüm yolu yazar diye yazdım

Teşekkür ederim bunu denicem gerçekten ben sadece aile yapisini vs bilmiyorum ondan birazda çekiniyorum hadi kendi akrabalarima derim ama onunkiler beni geriyo bişey demeye cekiniyorum

Kaç kişi yazmış işte.
Bunun tek yolu sohbet etmeyeceksin,ödemeyi isteyeceksin.
Eşine söyledin mi akrabaların böyle yapıyor diye?

Ya biri yol gostersin diye sana nooluyor senden mi istiyorum parayı bu ne sinir tövbe ya insanlara tabi ki tepki gosteririm bana oatronun hakkını yiyorsun diyo hırsız miyim ben

Bunu hayır demeyip neye hayır demeyi planlıyorsunuz tam olarak ? Adamlar düpedüz hırsız, emeğinizi çalıyolar. Sizin oranın sahibi olmadığınızı bildiklerine göre bunları ödediğinizin de farkındadırlar. Siz böyle saf saf ödemeye devam ettikçe de böyle devam eder bu durum. Hesabınız şu kadar diyeceksiniz çıkarken bu kadar basit

Ya biri yol gostersin diye sana nooluyor senden mi istiyorum parayı bu ne sinir tövbe ya insanlara tabi ki tepki gosteririm bana oatronun hakkını yiyorsun diyo hırsız miyim ben
Yolu bu iste, baska yolu yok.
Burasi benim değil malum, patron aksam hesap yapıyor demeniz fikrini bizim mi vermemiz lazim, dusunemiyor musunuz?
E tamam dusunemiyormussunuz, biz de soyledik iste demeniz gerekeni.

Bize değil akrabalariniza kabarın litfen:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…