Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım devlet hastanelerının acıllerınde gebelık testı yapılıomu

canım dıkkatlı olun dııye soledım ewet kız bebektı bıde

kuzum benmde hiç aram yok ya tam ya hiç ya çok dikkatli oluyorum abrtıyorum ya da hiç takmıyorum bir şey olmaz diyorum ama bu günden itibaren çok dikkatli olacağımm çok üzücü bu şekilde sonlanması içim burkuldu resmen yaa bebişş o yaa sezeryanla alınmış olsa yaşardı biliyormusun ramel ama işte nerden bileceksin

benim beraber olduktan hemen sonra kasığıma ve belime ağrı girdi şikayetlerim gittikçe yoğunlaşıyor batmalar oluyor arada uyku halindeyim midem kazınıyo bunların hepsi adet belirtileriyle bire bir aynı fakat şunu görüyorum şuan onların daha fazlasını yaşıyorum. işe gidiyorum ama sabahlarrı çok zor uyanıyorum neyse bi kaç gün daha geçsin bakalım gerçi 18 yaşından beri adetim hiç gecikmemişti her ay 2 gün erken oluyorum yarın kesin olmam lazım bakalım...

birde benımm iştahımm açıldıı gecelerriide yemekk yiyodumm onu unutmuşum :) sen bekle canımm sabrını verıyoo allah için rahat olsun cok sıkma canını

canım devlet hastanelerının acıllerınde gebelık testı yapılıomu

bitanem yapılmıyormuş acilden..bende aynısını düşünmüştüm dün :) ama gebelik olduğu için almıyorlarmış :)
bizim evin ordaki sağlık ocağına ver..aynı yerde oturduğumuz için söylüyorum..sizde oraya mı bağlısınız?
hani keklikte varya :)

şu 2 gündür göğüslerim çok ağrıyo adım attıkça canım acıyo geceleri sütyeni çıkarıp uyuyorum vücudum yanıyor resmen hiç böyle olmamıştım

benmkiler çok seksi olduu :) istediğim gecelikleri şimdi giyebiliyorum arkadaşımda doğumdan sonra kalır böylee küçülmez dedii bende oleyyyyy dedimm :)

anamm napdınn özgemm konuu gidiyoo bi yerleere benımde öle oluyolar hay allahım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…