Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bende test siparişi verdm inşlh bu ay tutar yaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım olacak inşallah bu ay Allah'ın izniyle..
bu ay birlikte takip edeceğiz :KK66:
akıntı durumunu söylersinnn :KK66: burdan birlikte bakarız :KK66: çalışmalara başlayacaksınız az kaldı :)
keçiboynuzu pekmezi yesin eşinn :KK66:

canım olacak inşallah bu ay Allah'ın izniyle..
bu ay birlikte takip edeceğiz :KK66:
akıntı durumunu söylersinnn :KK66: burdan birlikte bakarız :KK66: çalışmalara başlayacaksınız az kaldı :)
keçiboynuzu pekmezi yesin eşinn :KK66:

bu akşam onu alıcaz bende yarın sabah soğana başlıcam ve testlerime çarşamba başlıcam inşlh canım benim inşlh hepimiz için..

bitanem yapılmıyormuş acilden..bende aynısını düşünmüştüm dün :) ama gebelik olduğu için almıyorlarmış :)
bizim evin ordaki sağlık ocağına ver..aynı yerde oturduğumuz için söylüyorum..sizde oraya mı bağlısınız?
Hani keklikte varya :)

cnm ben yaptırdım devlet hastanesinde ama hamilelik için kan vercem derseniz yapmazlar zaten.
Ben masuscuktan kasıklarım çok ağrıo dedim hemen ağrı kesici iğne yapacaklardı.
Bende hamile olabilirim ama dedim,o zaman kan ver bakılsın dedi.
1 saat sonra sonuç çıktı,tabii negatif :KK43:
bende doktora görünmeden kaçıverdim oracıktan yoksa durduk yere iğneyi popuşa yicektik :KK1:

bitanem yapılmıyormuş acilden..bende aynısını düşünmüştüm dün :) ama gebelik olduğu için almıyorlarmış :)
bizim evin ordaki sağlık ocağına ver..aynı yerde oturduğumuz için söylüyorum..sizde oraya mı bağlısınız?
hani keklikte varya :)

canım hastaneyı aradım sordum yapılmıomuş yok yenımahalleye baglıyız

Hamilelik belirtisi bende en çok saçta belli oldu kızlar. Önceleri hiç şüphelenmediğim için saçlarımın halini anlayamadım. Halbuki son kullanmaya başladığım şampuandan çok memnundum. Ama birdenbire saçlarım süpürge gibi ve rezalet bir durum aldı. Hatta babam saçımı okşarken saçların ne kadar sertleşmiş dedi. Aklıma hiiiç hamilelik gelmedi ki bu aralar yaklaşık 2. haftsıymış. Aynı zamanda göğüslerde ağrı ve şişkinlik, meme ucunda koyulaşma ve de kabızlık hemen hemen ilk ayın belirtileriydi bende.

Hamilelik belirtisi bende en çok saçta belli oldu kızlar. Önceleri hiç şüphelenmediğim için saçlarımın halini anlayamadım. Halbuki son kullanmaya başladığım şampuandan çok memnundum. Ama birdenbire saçlarım süpürge gibi ve rezalet bir durum aldı. Hatta babam saçımı okşarken saçların ne kadar sertleşmiş dedi. Aklıma hiiiç hamilelik gelmedi ki bu aralar yaklaşık 2. haftsıymış. Aynı zamanda göğüslerde ağrı ve şişkinlik, meme ucunda koyulaşma ve de kabızlık hemen hemen ilk ayın belirtileriydi bende.

peki canım yumurtlama günlerinemi dikkat ettin neler yaptın ? olması için

canım hastaneyı aradım sordum yapılmıomuş yok yenımahalleye baglıyız

bak bebeğim bir taktik geldii :) biri yazmışş :) hastaneye gideceksin çok kötüyüm başım ağrıyor ama hamile olabilirim diyeceksin :) o zaman kan testi yapalım bakalım diyorlarmış mantıklı bence direk gittiğinde yapmayabilirler evett :)

ben çıkıyorumm kızlarr görüşmekk üzeree yoruldumm pc basında durmakdann görüşürüzz öpüldünüzz :) morallerii yüksekk tutunn sakin olunn sabırlıı olunn ve en önemliissii stresiii atınnn kafanızdann lütfen hadi öpüldünüzzz :KK54:

ben çıkıyorumm kızlarr görüşmekk üzeree yoruldumm pc basında durmakdann görüşürüzz öpüldünüzz :) morallerii yüksekk tutunn sakin olunn sabırlıı olunn ve en önemliissii stresiii atınnn kafanızdann lütfen hadi öpüldünüzzz :KK54:

ıyı akşamlar canım.....

cnm ben yaptırdım devlet hastanesinde ama hamilelik için kan vercem derseniz yapmazlar zaten.
Ben masuscuktan kasıklarım çok ağrıo dedim hemen ağrı kesici iğne yapacaklardı.
Bende hamile olabilirim ama dedim,o zaman kan ver bakılsın dedi.
1 saat sonra sonuç çıktı,tabii negatif :KK43:
bende doktora görünmeden kaçıverdim oracıktan yoksa durduk yere iğneyi popuşa yicektik :KK1:

:)) valla iyi yapmışsınnnn..yoksa boş yere iğnee :))
süperr olmuşşşşş..

görüşürüz minnakk anneee :) bizede mi nazz yapıyonn kızz sen o nazları kocana yappp :)

X