Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bir hafta beklemek daha mı iyi ki canım??
bak şimdi sen böyle söyleyince aklıma takıldıı.. biraz daha mı bekleyelim yani??

canım bilmiyorum inanki bende seninle aynı durumdayım biliyorsun stres yapıyorum bende
ama benim aşırı akıntım var,belim kopuyo,sağ kasıpıma ara ara sancı giriyor.göğüslerim yarılıyor gibi.
olucam sanırım o yüzden yapıp hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.ama seni de çok merak ediyorum.bence hamilesin ama beklesen dahamı iyi ne

sen öğrendiğine göreee benimde öğrenmem gerekk..çünkü benim 21.inde çatladıı :))
bu durumda varsa çıkar dimi kızlarrrr???

aynen canım senın cıkar tutkunun cıktıgına gore..once akşam ıdrar yap sonra kan yaparsın..bana umut olursun hammışsen..belırtıler aynı

canımm valla öyle tuhaf bi haldeyim kii..
delilik alameti gibi bu yaşadıklarım
bir içimi huzur kaplıyor sonra bunalıyorum..
ama içimdeki ses bana üzülme diyor heppp..iyi sonucun diyoe..
bendede akıntı var ama çok değil..belimde hafifi ağrım var..bir hafta önce çoktu..
göğüslerim sadece dokununca ağrıyor ama dolgunlar..
işte bende hayal kırıklığını 6 aydır yaşıyorum o yüzden de korkuyorum.. (
sonuçta dünya sonu değil ama işte insan ümitleniyor bu bit gerçekkk..
İnşallahh hislerin doğru çıkar canımm.. vee inşallah sende hamilesindir..çünkü senin belirtilerinde az buz değil..bu arada ne zaman yumurtan çatladı biliyr musun?

Kizlar gecen sene hsg cektirdim tek tüpüm kapaliymis pikoda var yinede dogal yolla hamis kalabilirmisim öyle dedi doktorum...
Bu ay ilk klomenimi kullandim ama ise yaramadi yumoslarim büyümedi önümüzdeki ay yine kullanicam ise yarar umarim..
Psikolojik olarak bicok belirti yasiyorum her ay..hamis olsamda anlamam yani..
Pikodan dolayi bat belli değil ama yas (22ocak da) 25 oluyo 3 senelik evliyim listeye eklermisiniz

o yandı zatenn çektiricemm ona :)

kuzum öyle diyorsunda öyle olmuyor işte benmki bana çektiriyor korkumdan nazlanmıyorum bile dozu arttıracak biliyorum :) sabahları korkumdan uyanmıyorum baskı ve şiddet altında kahvaltı edeceğim diyee :) ben çekiyorum yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…