Erken hamilelik belirtileri hakkında....

senın test yaptıgında cıkma ıhtımalı war ozaman tatlım..yap bu akşam..tabı ya benım ovulasyon ozamandı...doktorum ole soledı yanı ona gore ılişkıye gırdık..saydımda eger warsa 10 gunluk daha.......bu da ıdrarda cıkmaz sanmıom

o zaman moral bozmak yooook :KK66:)
bol bol dua edip bekleyeceğizzz..
:KK16:

canım testimi aldım 8.günü başlayıp hersabah 11 de yapmayı düşünüyorum sence?

gün ortasıı 3 gibii deniyorduu ama ben farklı saatlerde yapdım çünküü denk getiremedm 4 saat tut tuvaletinii sonra yap ılk ıdrarla yapmaa cok su tuketme 4 saat içinde

öncee bu stresii bırakk valla hepinizi pataklıcamm :)) adetin geçmediysee heycan yapma canım geçmesini adet günün geçsin bi bakalımm sonraa insann hayal kırıklıgınaa ugruyoo hemde nasıll canım yaşamadım ama yaşayanlardan biliyorum lütfen braz sakın olun ya gerçekden çok etkiliyo

korkuyorum yaaa:KK43: ama çok belirti var hepsi de adet belirtisine çok benziyor kasıklarım çok ağrıyor

Allah Allahh kız olur mu benm burda 8 haftalık yazıyor sen 4 hafta arada 1 ay olması lazım tam olarak :) valla hesap kitap yapmayacaksın ya her yerden bir şey çıkıyor :)

adet aralıgından da kaynaklanıyorr olabilir canm ben 30 günde oluorum :) belkıde ondan kaynaklanıyoduur bıde benım 5 hafta olmak üzere ya

hamışler sıze soluorum kendınıze dıkkat edın az once kotu bı haber aldım..dayımın kızı 6 aylık hamıleydı bebegı ıcınde olmuş..plesantası bebegın agzından cıkmış..we hıc farketmemış onuda zehırleyebılırdı 1 hafta sonra kanaması olmuş..anıden bı yere fılan uzandınmı ole olurmuş..ılk 3 ay onemlı dıye bışey yok

korkuyorum yaaa:KK43: ama çok belirti var hepsi de adet belirtisine çok benziyor kasıklarım çok ağrıyor

benim ğögs uçlarıum belırgınleştıı ve acımayaa başladıı idrarra cıkıyodumm süreklii sonraa sol kasıgımda hafiden bi agrı vardıı bacagıma vuruyoduu agzımda metall bi tat vardıı :) öle canmm her belırtıde yanıltablıyo aslında

adet aralıgından da kaynaklanıyorr olabilir canm ben 30 günde oluorum :) belkıde ondan kaynaklanıyoduur bıde benım 5 hafta olmak üzere ya

tamam kuzum doğru ben hesap yaptımm :) oturdum parmakla saydımm :) zaten bende geçen ay kaldım işte :) sanki ben çokkk önceden kalmışım gibime geliyor :) kıdemli benmm ona göree :) tıttt :)

hamışler sıze soluorum kendınıze dıkkat edın az once kotu bı haber aldım..dayımın kızı 6 aylık hamıleydı bebegı ıcınde olmuş..plesantası bebegın agzından cıkmış..we hıc farketmemış onuda zehırleyebılırdı 1 hafta sonra kanaması olmuş..anıden bı yere fılan uzandınmı ole olurmuş..ılk 3 ay onemlı dıye bışey yok

offff geçmişşş olsunnn ama bana keşke söylemeseydinnn :KK43: ben gene psikopata bağlarım şimddiii :KK43: ayy çok kötüüüü yaa hemde 6 aylıkkk yaaa yavrumm benm bildiğinn bebek o yaaaa eli kolu gözü vaarrr :KK43: ayyy çok kötüüü oldummm

benim ğögs uçlarıum belırgınleştıı ve acımayaa başladıı idrarra cıkıyodumm süreklii sonraa sol kasıgımda hafiden bi agrı vardıı bacagıma vuruyoduu agzımda metall bi tat vardıı :) öle canmm her belırtıde yanıltablıyo aslında

tutkuu benm gögüslerr fena olduuu yani süper olduu keşke hep böyle kalsa

tamam kuzum doğru ben hesap yaptımm :) oturdum parmakla saydımm :) zaten bende geçen ay kaldım işte :) sanki ben çokkk önceden kalmışım gibime geliyor :) kıdemli benmm ona göree :) tıttt :)

tamamm sensın kıdemlııı sorun yokk :) yeterkı saglıklı dogsunlarr esrada varda o gelmıyoo bıde yasen nerdeler acep :)

ayyy canımmm çok çok üzüldümmm :KK43:((
çok çok geçmiş olsun başı sağolsun.. :KK43: ya ne denir ki bilemedim şimdii :KK43:(
kızlarrr lütfen dikkatli olunn..her konuda hem kendinizi hem bebeğinizi düşünün. :KK43:

bende bu belirtiler yok..sadece kasık ağrım oluyor batma gibi o da hep değil :KK43:
o zaman hamiş değilim bendee :KK43:

offff geçmişşş olsunnn ama bana keşke söylemeseydinnn :KK43: ben gene psikopata bağlarım şimddiii :KK43: ayy çok kötüüüü yaa hemde 6 aylıkkk yaaa yavrumm benm bildiğinn bebek o yaaaa eli kolu gözü vaarrr :KK43: ayyy çok kötüüü oldummm

canım dıkkatlı olun dııye soledım ewet kız bebektı bıde

ayyy canımmm çok çok üzüldümmm :KK43:((
çok çok geçmiş olsun başı sağolsun.. :KK43: ya ne denir ki bilemedim şimdii :KK43:(
kızlarrr lütfen dikkatli olunn..her konuda hem kendinizi hem bebeğinizi düşünün. :KK43:

evet ya bende kötüü oldum ramelcim allah sabrını versin kuzum yaa cok geçmiş olsun :KK43: bası sagolsunn içim gitti şimdii allahım sen büyüksün koruu :KK43:

tamamm sensın kıdemlııı sorun yokk :) yeterkı saglıklı dogsunlarr esrada varda o gelmıyoo bıde yasen nerdeler acep :)

aynen kuzumm sağlıkla hayırlısyla alalım kucaklara :) onlarr artık olayı bitirmişler zaten kzuum cinsiyet bile öğrendiler ohh misss :)

X