Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bnımde solda oluyoo hepp ) normalmiş zatenn kasıklardakı batlar bende dikkat etmeyee calışıyorumm inşş sag salim çıkarlar piyasaya a bebişler

kızlar misafirim var yazamıyorum müsait olduğumda yazarım.... :) ramelim erken daha 1 gün geçmiş sadece moral bozma.. öptüm.. hatayın neresinden soran arkdş merkezdeym tatlım

bnımde solda oluyoo hepp ) normalmiş zatenn kasıklardakı batlar bende dikkat etmeyee calışıyorumm inşş sag salim çıkarlar piyasaya a bebişler

aminn canımm inşallahhh :) benmki tahminen 20 ağustos sennki ne zaman kızzz hesaplasana bir ben bu hesaplardan anlamıyorum

kız sacmalama ne dıye suclu hıssetcen..23 arlık 29 aralık benım ovulasyon gunlerımdı ışte canım

bebeğimmm senin ovülasyonun geç olmuş bendenn..
bence bekleyelimm.. ayrıca farkındaysan göğüs ağrın yeni başladıı.. ben senden bir hafta önde gidiyorum benim ilk yumurtam 18 inde çatldı.ikincisi de 21inde yani aramızda fark var..
bence bekleyelim bebeğim..
umutsuzluk yoookkk

evet canm umutsuz olmak yokkkk benim gbiii

ikimizdee olalımmm lütfennnnnnnnnnnnnn
Allah'ım sen duy sesimiziiii :)

:))) inşallah kuzummm duyuyordur mutlaka :) allah sevdiğini kuluna önce kaybettirir sonra buldurumuş ki sonradan üzülmesin diyee bize de aratıyor birazcık işte :) kuuzm ben 2 yıl aradım durdum yani bak şimdi nasıl seviniyorum :) inşallah sizde sevineceksiniz

nolduu bebegmm sölee :)

en son 9 aralıkta adet oldum doktor hesaplamalarına göre 28 günü 2 gün geçti hala adet olmadım.sence normal adet gününün geçmesini mi bekleyeyim? şikayetlerim devam ediyor akıntım çok oluyo ve en geç yarım saatte bir tuvalete gidiyorum. ne yapayım yaa

öncee bu stresii bırakk valla hepinizi pataklıcamm :)) adetin geçmediysee heycan yapma canım geçmesini adet günün geçsin bi bakalımm sonraa insann hayal kırıklıgınaa ugruyoo hemde nasıll canım yaşamadım ama yaşayanlardan biliyorum lütfen braz sakın olun ya gerçekden çok etkiliyo

inşallah bebişkomm :)
valla tek dileğim duam bu..
yatıp kalkıp hepimize dua ediyorum..
Rabbim hepimize bu muhteşem duyguyu tatmayı nasip etsin inşallahhhh :)

12 eylül :))) ama günü gününe tutmazz tahmini tarih :)

kızz aramızda sadece 20 gün mü varr :) ama bu bana verilen tarih son tarih doktor söyledi tesadüfen burdada aynı tarih çıktı :) bebeklerin sadecec %5 normal tarihte doğarmış :) benmkide çok normal olmayacağına göre bu tarih tutmaz :)ama bizim evlilik günümüz inşallah tutar :)

senın test yaptıgında cıkma ıhtımalı war ozaman tatlım..yap bu akşam..tabı ya benım ovulasyon ozamandı...doktorum ole soledı yanı ona gore ılişkıye gırdık..saydımda eger warsa 10 gunluk daha.......bu da ıdrarda cıkmaz sanmıom

inşş tutar canımmm buyuk hediye olurr vallaa demekki 20 gn varmış :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…