Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ben evlendikten sonra 6 ay kadar korundum sonra bıraktım ilaçla korunmuştum. 5 ay sonra oldu.şimdi 5,5 aylık.ilk bebeğimmm:)

ne mutlu Rabbim mutluluğunuzu daim etsin canım.. Hemen hemen aynı evlılıgımız. Bakalım benım bebeğim ne zaman gösterıcek kendını hayırlısıyla :) ben sızı haberdar ederım calısmalara devam :)

evet canım haberdar et gelişmelerden, ben iş yoğunluğundan çok giremiyorum ama okumaya çalışıyorum girdikçe
şimdilik iyi akşamlarr, en kısa zamanda hayırlısıyla güzel haberlereini alırız inşallahhh

iyiyim tatlım sen nasılsınnn yaa kusura bakma ihmal ettimmm nasıl gellişmeler anlatsana,,iyi misin

Kuzum farkli bir doktora gittim ya tahlil yapmadan gobek ustunde ultrasonla bakti yumurta hemen kist omus dedi igne yapmadik bende kendi haline biraktim rabbim zamani geldiginde verecek elbet ayin 12 sinde hasta olmam gerekiyor bakalim ne olacak hasta olursam sogan suyu icicem bu sefer Rabbim insallah nasip edrr sende bebisinle iyiymissin cok sukur rabbim sag salim kucagina koysun

inş. Canım t.ederım.. Amin Rabbim kolay gecırsınhamılelıgını,saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsın

çok sevindim inşallah kan tahlilinin sonucu güzel çıkar aklına kötü şeyler getirme canım hayırlısı.. ne zaman sonucu alacaksın hemen yaz burayada tamammı merak ederim ben

degerim 124 çıktı.adetime 2-3 gün var.degerin güzel haftaya gel keseyi görelim dedi..umarım herşey güzel olur..rabbim en kısa zamnda isteyen herkese nasip etsin..

degerim 124 çıktı.adetime 2-3 gün var.degerin güzel haftaya gel keseyi görelim dedi..umarım herşey güzel olur..rabbim en kısa zamnda isteyen herkese nasip etsin..

hay maşallah hadi bakalım gözün aydın rabbim kucağına almayıda nasip etsin çoook sevindim

canım çok tebrik edrm çok sevndm senin adına anlat belirtlrn nydi bu ay nasıl geçrdn

hay maşallah hadi bakalım gözün aydın rabbim kucağına almayıda nasip etsin çoook sevindim

sagol canım.bende degeri bu kadar beklemiyordum.daha önce adete 3 gün varken 32 cıkmıştı..degerin 124 olması benide umutlandırdı.allahım sanada nasip etsin..inş..seninde hayırlı haberlerini alırız..

sagol canım.bende degeri bu kadar beklemiyordum.daha önce adete 3 gün varken 32 cıkmıştı..degerin 124 olması benide umutlandırdı.allahım sanada nasip etsin..inş..seninde hayırlı haberlerini alırız..

Kızlar dua edin Rabbim hayırlısıysa bu ay versin inşallah bugün bebek arabası beğendik

canım çok tebrik edrm çok sevndm senin adına anlat belirtlrn nydi bu ay nasıl geçrdn

teşekkürler canım.bu aydan hiç umudum yoktu aslında..süpriz oldu :)) ovulasyon testi ile yumurtlama gününü takip etmeye calıştım ama düzgün yapamadım.sıvı alımı düzenli saatlerde falan yapamadım..o yüzden yumurtlama gününü hesaplayamadım..test hiç c kadar koyu olmadı..3-4 gün c ye yakın gördüm..düzenli ilişkide olmadı.yumurtlama haftasında 21-22 ocakta 2 gün üstüste ilişki oldu..sonra eşimin nöbetleri derken birbirimizi göremedik..birde 25 ocakta oldu..

ilk defa bu ay ilişki sırasında belimin altına yastıık koydum ve en az yarım saat ayaklarımı kaldırdım 1 saat falan uyudum..neredeyse dışarı sperm akımı hiç olmadı diyebilirim..daha önceki aylarda bunlara hiç dikkat etmiyordum.eşim cok saçma oldugunu düşünüyordu..

amin allah razı olsun canım demekki erken döllenme olmuş canım hayırlısı olsun allah seni ve bebeğini nazarlardan korusun /COLOR]

bendeki ilk değişiklik dudaklarımın kurumasıydı. bende daha önce kimseden böyle bişey duymadım ama bildiğiniz dudaklarım kuruyup kanamaya başladı adet olacağım hafta. ve sürekli belim kasıklarım ağrıyordu adet olacak gibi. göğüslerim şişmeye başladı hatta şüphelenip adet günüm 1 gün geçince idrar testi yaptım ama negatif çıktı. bı kaç gün sonra ağrılar dinmeyince hastaneye gittim de öyle öğrendim hamile olduğumu. aklımdan hamilelik değil acaba bu kadar bel ağrısı diz ağrısı .. fıtık mı oldum ya nedir bu diye kara kara düşünüyodum

odra gözünün aydın olsun allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah...

azize33 nerdesin sen dün bi kaç kez geldin yazmadan gittin hadi gel artık kızmaya başlıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…