Erken hamilelik belirtileri hakkında....

inşallah canım güzel haberi alırsın ama bu kadar geciktiyse bişeyler var demektir hayırlısı allahtan haberlerini bekliyoruz.. bende ilk hamileliğimde tam 12 gün beklemiştim

9unda hayırlısı rabbimden gönlümüzden geçenler olur inşallah.. senin belirtilerini varmıydı

sag tarafta kasık agrısı..ani kalkmalarda kasıkta batma oldu bi kaç kez..birde gögüslerimin yanları dokununca acıyordu.. seninde az kalmış..ben dayanamayıp hep 3-4 gün varken baslıyorum test yapmaya :)) agustosta da hamile kaldım kalp atışı azdı kürtaj oldum..o zamanda 3-4 gün varken idrar da cıkmıştı..

inşallah canım güzel haberi alırsın ama bu kadar geciktiyse bişeyler var demektir hayırlısı allahtan haberlerini bekliyoruz.. bende ilk hamileliğimde tam 12 gün beklemiştim

neredeyse bütün belirtiler var canım.göğüslerim şişti acıyolar..kasıklarımda adet olacakmışım gibi sancı oluyo.çok uykum geliyo..heyecandan ölücem yaa :))beklemek ne zor iş :)

inş.. tutmuştur canım..idrar testi yapmadın mı ..benim SAT 10ocaktı..idrarda silik çıktı..

öteki dünyada şefatcin olur hayırlısı.. allah cemi cümlesine hayırlı sağlıklı eli ayağı düz tertemiz bir evlat versin içleri sırada bizlere.. bende yapmak istiyorum ama kendimi tutuyorum pazar sabahı yaparım belki

amin cnm inşallahh..saglıklı bebeklerimiz olsun..

inş.. tutmuştur canım..idrar testi yapmadın mı ..benim SAT 10ocaktı..idrarda silik çıktı..

canım test yapmaya cesaret edemedim.bana kalsa biraz daha beklicektim kan testi için ama eşim ısrarcı olunca mecburen yaptırdım..bugün inşallah hayırlı haberler alıcaz.....

neredeyse bütün belirtiler var canım.göğüslerim şişti acıyolar..kasıklarımda adet olacakmışım gibi sancı oluyo.çok uykum geliyo..heyecandan ölücem yaa :))beklemek ne zor iş :)

evet zor oluyor gerçekten he le birde öğrende olduğun yerde kalırsın öyle bunlar tatli çok güzel heycanlar.. inşallah hayırlı haberi alırsın

inş hamılesındır cnm :)

bulantım cok fazla yok canım
ama cok halsızım
kac gunluk oldun sımdık sen
kontrole fılan gıttınmı bıdaha

yok canım gitmedimm bugun 8+5 im haftaya salı randevum o halsızlık bende de varr kalkasım yok hiç bişey yapasımm yok yani senin ne zaman kontrolün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…