Erken hamilelik belirtileri hakkında....

odra gözünün aydın olsun allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah...

azize33 nerdesin sen dün bi kaç kez geldin yazmadan gittin hadi gel artık kızmaya başlıyorum...

aynen canım katılıorum sana
bızı bı haberdar edeydı
catladık meraktan

evet ya iyi yada kötü aklıma kötü getirmek istemiyorum ama şimdiye kadar topiğe gelirdi anlamadım gitti..

sen nasılsın canım bebiş nasıl
ıyıyım canım ıyı demek adet olmuş
ama deılım ya cok halsızım bıde calısıorum
cok zor oluo...
kıpırdıcak halım yok ya
cuma gunu kontrolumuz war bakalım

odra gözünün aydın olsun allah sağ salim kucağına almayıda nasip etsin inşallah...

azize33 nerdesin sen dün bi kaç kez geldin yazmadan gittin hadi gel artık kızmaya başlıyorum...
bugün de girmiş bişey yazmıyo merak ettiğimizi de görüyo bn çoooooooooooooook kızdımmm

aynen ya biz herkesi merak ediyoruz onlar giriyo okuyo bişey demeden çıkıyor çok kızdım herkese... merak etmicem artık canım ya

fbcan raporluydu en son yatıp dınlenecektı
belkı yazck halı yoktr canım
bılemıorumkı
bende azızeye kızdım
bı haber wermedı gıttı

ben dün büşraya teldende msj attm cvp vrmdi anlamdm ama galiba morali bozuk bence iyi olsaydı cvp yazardı

ben dün büşraya teldende msj attm cvp vrmdi anlamdm ama galiba morali bozuk bence iyi olsaydı cvp yazardı
iyi de canım bizim de moralimiz bozuldu ama yine girip en azından haber verdik... kimseyi merrakta bırakmadık
fbcanda gırdı yazmadı canım
ama busraya gercekten kızdım
demek bugundemı gırmış

evet canım belli ki testi negatif çıktı o yüzden girmiyo

ıyıyım canım ıyı demek adet olmuş
ama deılım ya cok halsızım bıde calısıorum
cok zor oluo...
kıpırdıcak halım yok ya
cuma gunu kontrolumuz war bakalım
canım doktora desende sana bir hafta rapor felan yazsa en azından bıraz dinlenirdin..
bugün de girmiş bişey yazmıyo merak ettiğimizi de görüyo bn çoooooooooooooook kızdımmm

evet bende ona kızıyorum yazmasını iki dakikasını almaz.. dün belki doktordadır cep telefonuyla giriyorsa yazamamıştır dedim ama bugün yazabilirdi hayırlısı inşallah hayırlı haberlerle gelir..

iyi de canım bizim de moralimiz bozuldu ama yine girip en azından haber verdik... kimseyi merrakta bırakmadık

evet canım belli ki testi negatif çıktı o yüzden girmiyo

yanı negatıf olabılır canım
hepımızın basından gectı bole seyler
ıyı kotu herseyı paylaşmak ıcın burdayız

dusunuorum aslında canım rapor ıstemeyı
bakalım bı gıdeyımde cuma gunu
sen neler yapıosun
bebeışın wardı yanılmıosam

dusunuorum aslında canım rapor ıstemeyı
bakalım bı gıdeyımde cuma gunu
sen neler yapıosun
bebeışın wardı yanılmıosam

evet canım 5 yaşında bir kızım var şimdi kardeş istiyoruz bakalım hayırlısı rabbim isteğen herkese hayırlı sağlıklı aklı fikri yerinde eli ayağ düz dinine imanına düşkün tertemiz evlatlar ver içleri sırada bizlere amin.. anne olmak çok başka bir duygu isteğen herkese tattırsın rabbim duyguyu

Son düzenleme:
sağlık olsun canım ne diyelim ki...
yanı negatıf olabılır canım
hepımızın basından gectı bole seyler
ıyı kotu herseyı paylaşmak ıcın burdayız

hayırlısı olsun canım... biz de çok üzüldük ama her gün burdayız burda dertlerimizi paylasıp rahatlıyoruz... sağlık olsun diyelim..

neyse tatlım ben anneme gidiyorum kendine çok dikkat et ilknurun dediği gibi rapor al dinlen bence de.. öpüldün sen de bebiş de :)

opuorum canm bende
kendıne ıyı bak

öyle canım kendini toparlayaınca gelir hayırlısı

haklısinız kızlar bende açıkçası kzdm büşraya morali bozuksa burda dertlşrdk keşke böyle yapmasaydı bn çok topige yazmasamda durumumu haber veryrm merak etmeyn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…