Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yok canım gitmedimm bugun 8+5 im haftaya salı randevum o halsızlık bende de varr kalkasım yok hiç bişey yapasımm yok yani senin ne zaman kontrolün

benım cuma gunu canım
bugun 7+5 olduk bakalım
ınşallah kalp atışınıda duyarım cuma gunu allahın ıznıyle

seni takipp ediyorumm sabahdır :) yazıcamm da malıum konudan dolayıı miğdem bulanıyoo gireemedım bloga :)))))))) sen napıyosun

beni mi takip ediyorsun :KK17: ben göremedim ama seni canımcım. miden mi bulanıyor kıyamam sana, Allah kolaylıklar versin canım.

kızlarrrrr yaa uzun zamandır giremedim, fırsat buldum bi bakıyım dedim ne var ne yok,yeni hamişler var mı gelişmeler nasıl çalışmalar nasıl gidiyo, büşraa senden naber?

Kızlar bugün rüyamda karnıma ultrasonda bakıyrm kese görüyorum sonra anneme soruyorum oda görüyor. Hamıe oldugumu öğrenıyorum. Gcen aylardada dogum yaptıgımı görmüştüm. Galibe bebek hasreti.. Rabbimhayırlısıyla hamıle olmamızı nasip etsin. Belkı bu rüya müjdedır nasip artık :)

Kızlar bugün rüyamda karnıma ultrasonda bakıyrm kese görüyorum sonra anneme soruyorum oda görüyor. Hamıe oldugumu öğrenıyorum. Gcen aylardada dogum yaptıgımı görmüştüm. Galibe bebek hasreti.. Rabbimhayırlısıyla hamıle olmamızı nasip etsin. Belkı bu rüya müjdedır nasip artık :)

aminnn canım inşallahh hayırlara vesile olur rüyaların tatlımm

esracım nasılsın
artık kımse gırmıo
bende bı gırıp bakınıp cıkıorum
bebeışın napıo
busra bugun kana gıttı ama gırıp daha bışey yazmadı

canımm evet bomboş olmuşşş neden böle olduki:KK43::KK43:
ben de şimdi bi bakıyım deidm kızlar neler yapıo,
büşranın hadi hayırlısı canım
benim bebiş büyüyo çok yaramaz teyzesi hiç yerinde durmuyo:):)
seninki nasılll ,mide bulantın sıkıntın var mı nasıl gidiyo?

canımm evet bomboş olmuşşş neden böle olduki:KK43::KK43:
ben de şimdi bi bakıyım deidm kızlar neler yapıo,
büşranın hadi hayırlısı canım
benim bebiş büyüyo çok yaramaz teyzesi hiç yerinde durmuyo:):)
seninki nasılll ,mide bulantın sıkıntın var mı nasıl gidiyo?

cuma gunu kontrolumuz war işte canım
mıde bulantım ole cok fazla olmuo
ama cok halsızım
canım hıcbışey yapmak ıstemıo
bı mutsuzluk war ustumde
cuma gunu kalp atışlarını duycaz

cuma gunu kontrolumuz war işte canım
mıde bulantım ole cok fazla olmuo
ama cok halsızım
canım hıcbışey yapmak ıstemıo
bı mutsuzluk war ustumde
cuma gunu kalp atışlarını duycaz

hadi hayırlısı canım kalp atışlarını duyunca varlığını daha da çok hissedeceksin
evet malesef hamileliğin başlarında mutsuzluk, halsizlik fazlaca oluyo ama zamanla yerini harika duygulara bırakıyyo merak etme geçecek canım.
boşver bişey yapma ben de işten gelince boş boş yatıodum
sonra zamanla geçti bu arada oyalanacak bişeyler bul kendine
ben örgüye başlamıştım:):)

amin tatlım :) bak hamıleler bana dua edın sorarım sonra bak :) ne heyecandır bu.. Bebeğim ne zaman gelıyorsunnnn dua edınkızlar bızee

canımm geçenlerde hepiniz için dua ettim, hep dualarımdasınız merak etmeyin inan, Allahım herkese versin diorum hep,isteyen herkese versin...

hadi hayırlısı canım kalp atışlarını duyunca varlığını daha da çok hissedeceksin
evet malesef hamileliğin başlarında mutsuzluk, halsizlik fazlaca oluyo ama zamanla yerini harika duygulara bırakıyyo merak etme geçecek canım.
boşver bişey yapma ben de işten gelince boş boş yatıodum
sonra zamanla geçti bu arada oyalanacak bişeyler bul kendine
ben örgüye başlamıştım:):)

ewet ya sankı sımdı bışey yokmuş gıbı hıssedıo ınsan
tedırgın oluo
acaba bışeymı oldu dıye
wala ben işten gıdınce dırek yatıorum kıpırdıcak halım bıle olmuo canım

canımm geçenlerde hepiniz için dua ettim, hep dualarımdasınız merak etmeyin inan, Allahım herkese versin diorum hep,isteyen herkese versin...

Amin cok t.ederım canım. Kacıncı senen senın özel olmazsa ? Ilk bebegınmı..

ewet ya sankı sımdı bışey yokmuş gıbı hıssedıo ınsan
tedırgın oluo
acaba bışeymı oldu dıye
wala ben işten gıdınce dırek yatıorum kıpırdıcak halım bıle olmuo canım

canım hiç tedrigin olma pıt pıt atışları duyduktan sonra hiç korkun kalmıcak canım
içini ferah tut ve dinlen bol bol
nasılsa doğdugu zaman çok arıycaksın bu dinlenmeleri:):)

X