Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hamile kalmadan önce bu topiği okur, her ay kendime uygun belirtiler bulurdum

oysa bu ay hiç öyle olmadı. hiç belirti yaşamadım. SAT 3 gün gecikmişti. SATa göre yeni belirlediğim BATtan 1 gün önce çok çok açık renkli bi leke vardı çamaşırda. 2 gün bekledim gerisi gelmedi.3 farklı marka idrar testi denedim hepsinden de 2. çizgi silik. bende hemen kanda baktırdım ve öğrenmiş oldumm

bu belirtilere çok çok takılmayın. biliyorum zor. kendinizi oyalayacak şeyler bulun. bebeği kafanızdan mümkün olduğu kadar uzaklaştırıp sakinleşin. onun size çabucak geleceğini göreceksiniz inşallah

Canim 18 inde kan tahlili yapilmisti begatif ciktii 27 sinde adet beliyordumm olmadiimm dunde evde test yaptim pozitif cikti. Pazartesi doktora gitcem iste orda kesinlesiir ins ...

en son 6 ocak adet tarihim..hep 2-3 gün önce olurum..yani pazartesiden perşembeye kadar beklicem.belirtim yok gibi adet belirtileriyle benzer şeyler yaşıyorum..ümidim yok aslında ama bi taraftan da RABBİM verirse belrtisizde verir diyorum bakalım RABBİM hepimize nasip etsin inşallah..

canım kan testi yptrsana sen geç yumurtladn geç döllenmştr idrarda çkmzki rameli hatırla

herkese gunaydın.....
nasılssınız kızlar?????????
ya azize kan testı wersene nasıl durabılıonnnnnnnnnnnnnn

dün ki testimde tek çizgi çıktı ya hevesim gitti biraz daha beklicem canım 2-3 gün olmazsam gidip veririm

sen bilirsin canımm
ama idrarda hemen cıkmıo
ıdrara karışması baya zaman alıo
bende adet gunumde yaklaşık 6 gun sonra bıle silik cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…