Erken hamilelik belirtileri hakkında....

gunde 2 tanemı kullanıosun canım..sabahakşammı

günde iki tane canım.. doktor sabah akşam demedi.. akşam iki tane alıyosun 5günde bitiyo zaten.. 12 şubatta yanıma geliyosun duruma göre çatlatma iğnesi yaparım tabi önce yumurtalara bakıcam dedi...

kimse girmiyoo ki artık canım sıkılıyoruz tabi:KK43: Günaydın bu arada nasılsın tatlım

BÜŞRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,,, naptın canım aklım sendeydiiiiiiiiiiiiiii

wala ben hergun burdayım canım..napayım ya cuma gununu beklıorum sabırla
kalp atışlarını duymaya gıtcez
tabı cuma gıttıgımızde 8 hafta bıtmış olcak
bakalım cok merak edıorum
duyarız inşallah allahın iznıyle

haklısın katılıorum canım sana
bız dıoruz kan yap buşra dıo ıdrarda cıkmadı:KK52::KK52::KK52::KK52:

ama idrarda çıkmadı işte demekki yok bidahaki aylara canım napıyım

baaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hala diyoo ya kız saçını başını yolucam haa :KK22: :KK22: adet olmadın üstelik gecikti bi dahaki ay diyosun git bi kan tahliliiiiiiiiiiiii yappp ramelde de çıkmadı idrarda ama kanda çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

wala ben hergun burdayım canım..napayım ya cuma gununu beklıorum sabırla
kalp atışlarını duymaya gıtcez
tabı cuma gıttıgımızde 8 hafta bıtmış olcak
bakalım cok merak edıorum
duyarız inşallah allahın iznıyle

duyacaksın duyacaksın canım.. duyduktan sonra zaten hayat senin için çoook başka olucakkkkkkkkkkkkk :)

baaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hala diyoo ya kız saçını başını yolucam haa :KK22: :KK22: adet olmadın üstelik gecikti bi dahaki ay diyosun git bi kan tahliliiiiiiiiiiiii yappp ramelde de çıkmadı idrarda ama kanda çıktıııııııııııııııııııııııııııııııı

kızlar ama napıyım yaaa tamam gidicem çarşamba günü söz bu iki gün işten çıkmam mümkün değil yada yarn sabah

ben busraya dahada bısey demıcem canım
bız ne dıoz
o ne dıo

günde iki tane canım.. doktor sabah akşam demedi.. akşam iki tane alıyosun 5günde bitiyo zaten.. 12 şubatta yanıma geliyosun duruma göre çatlatma iğnesi yaparım tabi önce yumurtalara bakıcam dedi...

nezaman kullanmaya basladın canım
5 gunde bıtıosa doktor gec cagrmış olmuomu

X