Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bebeğimmm senden çok güzel haberler beklıorumm tamam mı düzenli beslenn rahat ol bırde temızz hava almak çok iyiymiş sters için benım bu ay umudum daha yuksek çalışmalara daha başlamadım

ay inşlhh canm yaaa ben bu ay yorum yapmıcam hep hevesim kırılıyor ((

canımm allah korusun öyle düşünme bende takmamk için yaptırıyorum şimdi yaptırmazsam kendimş kötü hissederim renkli ultrason 5.ayda ama canım daha çok var o zamana kadar dayanamam ben :) bu haftada kontrole gideceğim ondan sonra öle her hafta gitmicem kızıyorlar bana doktor ne zamana randevu verdiyse o zaman git diye sen her hafta gidiyormusun ama ben merak ediyorum nasıll diye :) yazık ona sonra benmle kimse ilgilenmiyor demesin :)

İnsanın ailesiin yanında olması çok güzel valla canm vallaha hrrkes erkek diyo sen kız dedin babasıda kız istiyo ama hrkes bana diyo senin erkek dir bakalım sıpa ne olcak :)

hadii bakalımm ama bak benm hislerim kuvvetlidir ama hissettiğimde sorulduğunda değil :) hayırlısı olsun kız erkek hiç mühimm değilll :) tatlım güzelde bizimkiler abarttılar hem onun atarfı hem benm tarafım bizdeler katlara bölündük dedim benmle çok uğraşmayın evi terkederim bir ara baya sıkılmıştım :) sana kızacağımm şimdii yazdıklarını okudummm özel msj atıyorum

Yaptır canım sen tabikide brnim 4. Ay geldi nerdeyse 5 e bie kalmadı :) allah seni ii etsin her hafta gidilirmi :) ben ayda bir gidiyorum kız :) ama napcan işte ana yüreği ama uzun süre gitmeyip snra gidincr ne kadar büuüdüğünü görüyosun çok şaşırıyosun vallaha :) her hafta gitme otur popnun üstüne çocuk nefes alsn :)

Bunaldım çekilin kafamdan de artık :)) yaz bekliyorum :)

ozgemmm bızım ıcınde hısset bebıslerımız gelsın:) masallah cogunuz anniş oldunuz

benim için hiç bişi demiyorsunnnn (

kaısığım ağrı yapıyor canım bence hala yumurtlama zamanımmm inşlhh Rabbim duysun sesimizi canım
peki benm için ne hissediyorsun ?

senn sormaaa ben hissedince söylüyorum zatennn :) bana arada geliyorlar :) amin canım duyacak sesimizi :) yok belki yerleşmeye başladığı içindirrr :) bende çok olmuştu kasığımda batma :)

senn sormaaa ben hissedince söylüyorum zatennn :) bana arada geliyorlar :) amin canım duyacak sesimizi :) yok belki yerleşmeye başladığı içindirrr :) bende çok olmuştu kasığımda batma :)

TAMAM ben sormuyorum sen söyleee :)))))))))))
bilmiyorum ya batma değil gbi ağrı gbi sanki aman kurcalamak istemıyoum varsa var yoksa yok çok sıkıldım ben

özge annişşş benım akıntım var reglden sonra kuruluk olurdu yumurtlayana kadarr ama şimdii bembeyazzz akıntı var bırde gunde 2 litre su içiyorum idrar rengım koyu

canımm regl eoldum diyorsun ama ? idrar rengi koyuysa bu belirti düşünülebilir ama üşütmüş falan olabilirsin testte yaptın sen değil mi ?

evett kuzum senn 5e bişey kalmadıda benm daha varr o yüzden bunu yaptıracağım :) sen sakin atlatmışsın ya ben çok heycan yapıyorum :) bende farkediyorum hele geçen giitiiğimizde şok olduk bildiğin insan figürü :) çokk tatlıydııı :) evet bu günde gideceğim ondan sonra doktorun randevusuna göre gideceğim ben hala her hafta hcg yaptırıyordum doktor gerek yok dedi :)

Deli kız seni ya :) dimi annesi basıl büyüto yarn git dahada büuümüş görcrksn brnimki ayaklatı yukarı dikmiş yerinde durmuyodu en sn gittiğimde insan çom tuhaf oluyo annelik buymuş demek diyosun :)

Deli kız seni ya :) dimi annesi basıl büyüto yarn git dahada büuümüş görcrksn brnimki ayaklatı yukarı dikmiş yerinde durmuyodu en sn gittiğimde insan çom tuhaf oluyo annelik buymuş demek diyosun :)

oyyy şimdii konuşurken bile içimm titrediii :) benn çokk sahiplendim ama yaaa çok farklıı özlüyorum gidip görmek istiyorum sanki doğurdum ama başka yede kalıyormuş gibime geliyor bazen oturup 2 gün önce ağladım dedim daha çokk varr nasıll geçecek 6 ayy eşimm baktı kaldı bana öyle sen gerçekten bunun için mi zırlıyorsun dedi :) evettt çokk çabukk büyüyorlarr 5.2 cm dii en sonn şimdi ne kadarr acaba 2 li testi yapabilmesi için 6.5 cm i geçmesi gerekiyormş olmuştur inşallah :)

canımm regl eoldum diyorsun ama ? idrar rengi koyuysa bu belirti düşünülebilir ama üşütmüş falan olabilirsin testte yaptın sen değil mi ?

regl bılıosun şüpeliydıııı ama çok yenı olabılırmiş o yuzden beta 2.00 çıkmış olabılır dedıler kan testını yınelemem gerekıyormuş ama ben artık yapmam bırdahakı aya kadar beklıycemm

2.00 demek 200 müü ? eğer öyleyse ihtimal yüksek çünkü benmde 300 e yakın bişey çıkmıştı :) ama yapman lazım öyle deme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…