Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım madem korkuların var git doktora ihmal etme birdahaki aya kadar nasıl bekleyeceksin olur mu öyle şey evet dikkatli olman lazım o yüzden gitmelisin

evet en azından bır genel kontrol olmuş olur değil mi iyiki varsınızz yaa allah bebklerinize size bağışlasın ınsan rahatlıyo ınanlmaz ıyı hıssdıyoooo canımmmmmm annişlerrrrr

evet en azından bır genel kontrol olmuş olur değil mi iyiki varsınızz yaa allah bebklerinize size bağışlasın ınsan rahatlıyo ınanlmaz ıyı hıssdıyoooo canımmmmmm annişlerrrrr

evett aynen öyle rutin bir kontroll olmuş olur hemde rahatlamış olursunn .. aminn canımmm size de tez zamanda nasipp etsinn :)

belli belli kzıın olursaaa o senn hakkından gelirrr o daha zilli olurr inşallahhh :) yaaa bebiş kokuda mı alıyormuşş :) yerim ben onların o koku alan burunlarını :) fındık burunlarını :) benmkiler öyle herkese söyleyemezler kimlere söyleneceklere biz karra verdik onlarda ona göree :) yasakladım ben :) ama artık kaldırıyoruz yasağı yavaştan :)

kızlarrrr ben çıkıyorummm kübra tutkuu cetrinaaa nerelerdesin acabaaa :) gelidğimdeee burda olunn küserim haaa yarın yokumm konuşalımm azıcıkkk sonrada araya haftasonu giriyor

yasenn canımm sen bu gün bir daha girmezsin biizm kadar çokk takılmıyorsun :) kendine çokk iyi bakkk muck muckk muckk özletme kendini arada gir iyiyim de çıkk :)

Gidicez canim bu aksam benm de icim rahat degil haber veririn size de

canımmm kanaman kesilmiş heralde hemen sana baktım ne yaazdın die,iyi bari canım dinlenmeye devam:) ben doktorumla denk gelemedim tutkunun doktoruna gitcem yazmışsın sanırım hadi bakalım canım bak zamanla düzelecek herşey ve iyi haberler vereceksin bize,bekliyoruz bak

Kızlarrr merhaba hepinizeee buda bugünkü gebelik testi ama bu erken gebelik değil normal olanından... Sizce bi farklılık varmı düne göre.. dünkü de bu resimde

kızlarrrr selammmm nasılsınızzzzz, herşey yolundadır herkesciklerin inşallahhhhhh. bebeişler büyüyodur,yumurtalar çatır çatır çatlıyodur:):)

kızlarrrr selammmm nasılsınızzzzz, herşey yolundadır herkesciklerin inşallahhhhhh. bebeişler büyüyodur,yumurtalar çatır çatır çatlıyodur:):)

bilmiyorum ki canım çatladımı ne oldu bugun çizgim düne rağmen biraz dah belrgn oldu dün silikleşmişti anlamadım gitti

bilmiyorum ki canım çatladımı ne oldu bugun çizgim düne rağmen biraz dah belrgn oldu dün silikleşmişti anlamadım gitti

o zaman ikincisi de mi çatladı ne:):) kız sen bu ay hiç çalışmalara ara veremedin:):):)fırsat yaratmadı yumurtaların habire çatladılar:):)

sabah akşam keçi boynuzu pekmezi yediriyorum iyi bakıyorum ama artık Allaha kalmış ne yapıyım ki..

aferin canımm bak bu ay tamamen üzerinize düşeni yaptınız gerisi dediğin gibi allahıma kalmış,dua edelim tutunsunlar birbirine ve senin ufaklık oluşmaya başlasın hayırlısıyla, ya şimdi senin geç döllenme oldu ya adetinin günü bile çıkmayabilir testte 2-3 gün geçmesini beklicez mecburen

evet bide o varrrrrr aman geçsinde beklerim ben yeterki olmıyım sence ne olucak bu ay..:18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…