Erken hamilelik belirtileri hakkında....

o zaman benm yanında olmama izin verir ve bende bir şeyleri düzeltebilcek fırsatı bulabilirm o zaman el kızı değil karısı çocuğunun annesi olurum manevi duyguları olan bir insan ona göre davranacağına eminim amin canım allahım hayırlsıını versin

canım oturup kalkınca kasığımda hafif ağrı hisediyorum yumurta çatladı ondandır oda çalışalar devam canım cuma gününe kadar bakalım bu ay olucakmı

canım oturup kalkınca kasığımda hafif ağrı hisediyorum yumurta çatladı ondandır oda çalışalar devam canım cuma gününe kadar bakalım bu ay olucakmı

Allammm ya :) calısalım bakalım derız cocouklarımıza bız neler neler yaptık sızı dunyaya getırmek ıcın:)

kübraaaaaaaaaaa
fbcannnnnnnn
özgeeeeeeeeee
tutkuuuuuuuuu
cetrıneeeeeeeeee
ariverrrrrrrrrrrr
secidooooooooooooo
esraksssssssssssssss
kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hiççç sormaaa yaaa:))) inşlh tutar ((
:) ben cok heycanlıyım su ıgne olayı benı cok heycanlandırıyor bu ayda olmazsa heycandan olmayacak :) ya benım kasıgım arıyor bugun anlamadımkı 26 gunde adet oldum bugun 8. gun sag kasıgım agrıyor anlamadım kı nıye agrıyor

kübraaaaaaaaaaa
fbcannnnnnnn
özgeeeeeeeeee
tutkuuuuuuuuu
cetrıneeeeeeeeee
ariverrrrrrrrrrrr
secidooooooooooooo
esraksssssssssssssss
kızlar nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

valla buradayım:) dıgerlerıde uyuyor sanırsam... huuu kalkın kalkın

yokk kuzum ben özele gittim hatta doğum hastanesine valla o yatıştan sonra düzeldimm ben çok iyi oldu benm için psikolojik olarak rahatlıyorsun serumlada destek veriyorlar çünkü kuzum inşallah ihmal etmemiş gitmişsindir :)

yumurtlayabılırsın canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…