Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Ay kıyamam sana ben ya canım benim yaa vallaha grçmiyo bende öyleyim daha çok car diyorum karnım bu ay çıktı biraz diyom of bu büyümicrkmi :) çok güzel duygu ya vallaha sahiplenmen çok güzel ama okadar olma bitanem kendinide yıpratırsn hep düşünerek olmuştur canım yaparlar bu hafta 11. Haftandamısın yapılır yapmaları gerek uy ben gene kustum bak gitti yediklrrm:)

Deli kız seni ya :) dimi annesi basıl büyüto yarn git dahada büuümüş görcrksn brnimki ayaklatı yukarı dikmiş yerinde durmuyodu en sn gittiğimde insan çom tuhaf oluyo annelik buymuş demek diyosun :)

kuzum kızdın mı yoksa bana msj dan dolayıı ya ben sizin için

Busranin bugunku testi kizlar 2.yumurta mi catlicak acaba dedim ben

Eklentiler

• $IMG-20140123-WA0000.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 26

yaa evett ben çok kaptırıyorum kendimi sürekli düşünüyorum kımıldadığını bile hissediyorum düşünmekten sanırım psikolojik olarak :) benm hiçç karnımm yokk daha senn yeni çıktı değil mi ? o kadar su içmeme rağman çıkmıyor sen de var mı hala bulantıı ama kalmaması lazım kuzum 3.ayı bitirdin ben hiç kusmadım biliyormusun bulantım oldu ama ayyyy çıkmasınn kalsın onlarr bebişş yiyecek onlarıı hemen yeniden yeee artık yediklerini alıyorr :)

merhaba canımm sabahh yazdım ama görmedin sanırım ne yaptın bakalımm haberleri ver bakalım :) yok bence bitti yumurtlaması teste takılmayın

ama yumurtlama bitince hiççç çizgi çıkmması gerekıyormuş valla bende anlamadım bekleyelm görelm diyorum

değil sadece 2.00 tatlım ama bembeyaz akıntım var acaba iltihabik bir durum olabılır mı

enfeksiyon olsa sarı ve kokulu olur ve yanma olur hissedersin tatlım sanmıyorum ama ilginçç yani normalde adetten sonra kurluk olur bekle bakalım bir kaç gün sonra tekrar git kana

Yavaş yavas çıkatsn o psikolojiden canım şimdi elindr olmuyo insanın nasıl davrandığımızı anlamıyoruz :) karnın nrmal canm benim bile daha az gözktü bi komşum var sürekli bakıyoru karnıma çıkmamış çıkmamış diyodu gıcık oluyodm şimdi biraz çıktı inadına gösteriyom :)) brnim bulantımda yoktu bebrğim 3. Ayımda başladı ters tepti benim :) yicem tekrar zaten aç duramıyorum ben :)

enfeksiyon olsa sarı ve kokulu olur ve yanma olur hissedersin tatlım sanmıyorum ama ilginçç yani normalde adetten sonra kurluk olur bekle bakalım bir kaç gün sonra tekrar git kana

beyaz ama sızı değil daha yoğun ama süt beyaz koku falan yok o kadar su içiyorum idrar koyu regl den sonra benım kuruluk olur ama bılmıorum yanı bırdahakı aya kadar beklıcem ama korkuyorumda ilşkide falan bişey oolur varsa dıe anlayamadım

evettt benimde çıksınnn çok istiyorum :) şimdi söylemediklerimiz varr onlarıı sürpriz olacakkk aaaa özge hamilemisinn diyeceklerrr :) sende az değilsin haaa göster kuzumm göster aman nazar değmesin ama :) sende ilginç olmuşş valla sonradan başlaması bende çok ağırlık oluyor sadece

Varda bişe çom ufaktır tatlım ben 5. Haftamda öğrendim o haftaya kadarda hep ilişkiye giriyodık biz rabbim koruuo biie olmuyo bebiş ancak yerleşiyo zaten ama senin değrrin yok gibi bişe sabret bakalm inş olur hepinizin her isteyenin

Gormedim kuzum daha dogrusu okumadim tum gecmisi.dun acile gitmedim kanamam kesildi ama cok karin agrim var.midem bulaniyo hicbisey yiyemedim.tutkunun eski calistigi hastanede bi doktor varmis o da bu gece nobetciymis aksam esimle o doktora bi gidicez bakalim

canım madem korkuların var git doktora ihmal etme birdahaki aya kadar nasıl bekleyeceksin olur mu öyle şey evet dikkatli olman lazım o yüzden gitmelisin

Bebek sıvı tüketiyoya artık kokuda alıyo ondan geç başladı sanırım geçer inş öyle çok yok Allaaha şükür koz bende az zilli değilimdir :) benim öğrenmeyen yok tatlım ya bi kaynanam var maşallah bide annem sağolsnlar :)))

canımm benm ne olursun ihmal etme yatışş iste serum falan versinler kontrolde ol evde ister istemez hareket ediyorsun hastanede mecbur yatıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…