Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım öyle bi şansın varsa tabi ki daha güzel temizlenir, ben mecbur halı yıkamaya veriyorum başka şansım olmadığı için.Kayınvalidemin bahçesi de müsait aslında ama hem oraya kim taşıcak getircek hem de burası halı yıkancak kadar sıcak değil :)))

neyse canım gitsin halılar napalım :)))

inşlhhh faydasını görürüm tetsinn :)))) bugunde yapıcam test

eşimin sağlık ocağındaki teyzesiyle konuştk şmdi canım yarın kan testi yapalım dedi, onu yaptırim olmazsa ya doktor biraz fobi de bende :18: Allah korusun bikaç ay daha olmazsa o zaman giderim diyorum sende durumlar ne kuzuum kaç gün kaldı bat a

günaydınnn canımmmm ne güzell bir msj bu böyleeee :))) cumayı bekliyoruz işteee kuzumm inşallah öğrenirizzz :)

CANIM UMARIM OLUR HEPİMİZİN TÜM İSTEYENLERİN KALBİM SENINLE BANA numaranı yazsana özelden en azından iyi olduğunu biliyim :)

hahahaahcok yasayınn siz emiiiiibak yaaa dnemelere baslamıssss birdee annesiiii gordun muuuu dogruu amaa çocuk yarın evdeki herseyi kırıp dökecek ama ozaman gık demiceksinnn poposunu ısırcaksınnnnn cok cok aannesiii

yaaa işte öyle suç bastırıyorrr :) canımm kesinn eşim yapar döker kırar bebişimizin üstüne atar garibim derdinide anlatamaz bakar bana melek melek :) ayyyy gözümün önüne geldiii bidennn aman yarabbimmm :)) yaaa cetrina ben hep bebişimi kumrak düşünüyorum neden acaba :) hem gözümün önüne bebek siuleti geliyorrr :)

bizim teras müsaitt havada güneşli bu günlerde 3 günlük hava durumuna bakarım ona göre yıkanır işte :) biraz geç kuru o kadar havalardan dolayı... bencede giden halı olsun uçann halıı bunlarr :)

canımm benimm Allah zihin acıklıgı versinnnnnn onceee bu sıb-navların iyi haberiii sonraa bebiş haberiyle sayfayııı senlendiririsinnnnnnnn en yakın zaman da inşallah temiz yürekli arkadasımmmm bizz seni cok merak edecezzz kendinee cok iyi bakkkkk arada gecersennn yaz olur muuuu iyi olduğunu bileliimmmmm kendineeee cok ama cok iyii bak aklımızzz sendeee olacakkkkkkkkk canım

benceeee kendinee suvccc ortagıı arıyor annnesiii bak caktırmadan zavallımmmm bebek yarınnnnnn sucsuzz yere masum masumm senin gozleriineee bakıp yardım isticekkk anne ben kırmadım babam kırdııı diyemeyecekkk yapma yaaa pekii nasıllll canlanııyorr gözünde canımmm benimm yaniii kumral baskaaa aayy cokkk heycanlandımmm

ozgem canım bişey sorcam sana
eşinle ilişki oldugunda
içine boşalmasında sorun olurmuymuş bebeık ıcın
doktor ole bısey dedımı

üzülmesin o kıyamammmm :))))

haftasonu kuzenimin eşi şey dedi biz o testleri yaptırmıcaz eğer down fln varsa da aldırmam dedi.ben de tamam ben de aldırmam ama Allah korusun öyle birşey varsa bile önceden bilmek ona göre tedbir almak ve hazırlanmak lazım dedim.

bu biraz bilinç meselesi yani tamam ben de şahsen Rabbim onu bana veriyorsa vardır bir bildiği derim ama hem onun hem kendinin hayatını kolaylaştırmak için hazırlıklı olması gerekiyor insanın.

inşallah sağlıklı sıhhatli görünür bebişşş :)

canımm benimmm kpntroll amaçlı gidiceksınn korkacak birseyy yok aksinee sevineceksiinnnn daha sağlam adımlarlaaa bebekk sana yani annesineee gelecekkkkk olur mu canım iyi yapmışsın aramana konuşmana cok sevindim canımmmsonuclarda bizi haberdar et olur mu canıımmmmm herseyy güzell olacak sonucarda iyi cıkıcakkkkkk

kızlarrrrrrrr gebelik testi yaptım ikinciçizgi silik çıktıııııı napıyımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

hemen kan ver canım reglin ne zamandı senin? hiç vakit kaybetme kan sonucuna göre de hemen doktor

çok sevindim maaşallh sabah sabah güzel bi haber oldu bu :)

yaaa beklerimm ben eşimdenn ve eminimm çok iyi arkadaşş olacaklar çocuk benm yüzüme bakmayacak :) alır vermez bana :) böyle açık kahve sarı şaç gibi ten beyaz gözler kocaman kocaman ela dudaklar pembe pembe bal dudak böyle :))) bu kaç oldu ama hayal kurarken hep aynı yüzzz ve böyle hep 8-9 aylık haliyle :) neden böyle oluyor anlamıyorum anneme söyledimm bişey olmaz kızım korkma dedi

inşallah sağlıklı sıhhatli görünür bebişşş :)

Fbcanımmmmmm sen artıkk su işten bir kac gun izin alsannn birazz dinlensennn bebeginlee beraberrrrr16: hemmm cok iyi gelirr snadaa beişedeee annesiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…