Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canımm benimm iyiyiz sen nasılsın asılllllll bebekleerrr nasıll iyi misinizzzz

cok ıyı oldugum solenemez canım ya akşamları olu gıbı oluorum kafam kalkmıo
cok halsızım........bıde mıdem yanıo boğazıma dogru maden suyu ıcsemde gecmıo

hemen kan ver canım reglin ne zamandı senin? hiç vakit kaybetme kan sonucuna göre de hemen doktor

çok sevindim maaşallh sabah sabah güzel bi haber oldu bu :)

canım ben regl oldum daha dun bıttı ama çok farklıydı az az oldum yanı regl gıbı değildi hiç eşimde şüpelndı ben öyle deyıncee test almış yaptım pat ikinci çizgi çıktı öyle saatler sonra falan değil yaptım hafıf belırdı sonra çizgi halıne geldı

Fbcanımmmmmm sen artıkk su işten bir kac gun izin alsannn birazz dinlensennn bebeginlee beraberrrrr16: hemmm cok iyi gelirr snadaa beişedeee annesiiiiiiii

kuzum bakalım yarın gittiğimde alırım belki zaten yarın hastanede işlerim uzun sürecek muhtemelen testler falan isteyecek ya doktor

bebişte bana öyle diyor anne yat dinlen biraz diyor ben duyuyorum :) e teyzelerinden de destek alınca öyle olacak herhalde :)

hahahaaa benimde kocam pek sever elinde bardak tabak gezmeyi ve genelde cay bardağını tabaksız kullanır böyle olunca bardaktan yuvarlak bi biz çıkar masa örtülerime ama kocam sağolsun kolayda olduğu için fairyle ben görmeden halleder benim gördüklerim onun da gözden kaçırdığıdırr kuzum illa fairy şart değil bulaşık için yokmu deterjan :))) aspirinn de her lekeyi çıkartır o elimde gezerim çünkü benim evde de her şey krem rengi :18::18: dur aspirini ekleyim sana :))))

Eklentiler

• $NILEM_ASPIRIN-500x500 - Kopya.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

canım ya sendede mıde yanması warmı

yaaa kıymaa ona annesiii onun için mutluu ol sevv onu varlığına şükrett dua ett :)

evett benmde çok aklım karıştı herkes yaptırma diyor ama sonuçta bilmek lazımm allahın izniylede temiz çıkarr inşallah ben yaptıracağım yani varsada bileyimm doktorda yaptırmamızı önerdi testin sonucu kötü çıkan aileler genellikle doğuma karar veriyorlarmış rabbim öyle istemişş onu vermişse bizim haddimize bir şey düşmez bende sennle aynı düşüncedeyim rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin neyse düşünmeyeylim bunu kötü oldum

tabikii korkmaaa canımm benimmm cok güzel birsey buuuu:) ne güzelllll bebeginnnn geciii haliii oyledirrrrrrrr inşallah demekkiiiiiiiiiiiiiiiii cok ama cokkkkk tatlı bireyyy olacakkkkkkk bu bebişşşşşşşşş kıayammmben onada sana daaaaaaa ne güzelll bi slüet miş bu boyleee hayaliii bileeeeee mutlu eder insanıRabbim sanaaaaaaaaa bu bebegiiiiiiiiiii hayırlısıylaaa kucagınaa almanı nasip etsin canım

cok ıyı oldugum solenemez canım ya akşamları olu gıbı oluorum kafam kalkmıo
cok halsızım........bıde mıdem yanıo boğazıma dogru maden suyu ıcsemde gecmıo

canımmm benimm cok gecmisss olsunnnnnn peki cok mu yanıorr dayanamıcagınn kadar mıııı maden suyu icmee ozman simdiilik canımmm ters tepmesinnn doktoru arama ımkanın var mı tatlım

alll tabikikiii canımmm benimmmmmmmm istirahat et bunaa ihtiyacınn var artıkk anessiiii hemm bebegedee cok iyi gelcekk miss gibiii dinlennn bebeginlee basbasa kallllllll canım benimmmmmmmm

tabiikiiii ederiimmm inşallahhh kuzumm umarıım dediğin gibi olurr :))) olmazsa da üzülmicem artık kısmet ne zaman hayırlıysa artık inşallahh senden de güzel haberler duyalım burda çok mutlu et biziiiiii

tabiikiiii ederiimmm inşallahhh kuzumm umarıım dediğin gibi olurr :))) olmazsa da üzülmicem artık kısmet ne zaman hayırlıysa artık inşallahh senden de güzel haberler duyalım burda çok mutlu et biziiiiii

inşallah canım benimm Rabbim bebegiii olanlara bebeğini bagıslasınn tümm anne olmaakk isteenlerede evladını nasippp etssiinnn sziii mutlu görünce ben daha cokkk mutlu oluyorummmmmmmmm

canım ya sendede mıde yanması warmı

tatlım çok vardı özellikle sabahları ve öğle saatlerinde bikaç gündür biraz hafifledi gibi.midemin yandığını hissettiğimde bişiler yiyerek bastırıyordum ama özellikle bugün yanmayla birlikte mide bulantım var kahvaltı bile yapamadım doğru düzgün sandviç hazırlamıştım bir lokma alabildim sadece

günde 1 tane soda içiyorum mutlaka doktor da öneriyor zaten içindeki minerallerden dolayı.ama söylediğim o da sadece anlık rahatlatıyor.Bunları çekicez kaçışımız yok sanırım

inşallah canım benimm Rabbim bebegiii olanlara bebeğini bagıslasınn tümm anne olmaakk isteenlerede evladını nasippp etssiinnn sziii mutlu görünce ben daha cokkk mutlu oluyorummmmmmmmm

AMİNNNNNNNNNNNNNNNN:)))
Ama ben senden umutluyum Rabbim gönlüne göre versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…