Erken hamilelik belirtileri hakkında....

hemen kan ver canım reglin ne zamandı senin? hiç vakit kaybetme kan sonucuna göre de hemen doktor

çok sevindim maaşallh sabah sabah güzel bi haber oldu bu :)

canım ben regl oldum daha dun bıttı ama çok farklıydı az az oldum yanı regl gıbı değildi hiç eşimde şüpelndı ben öyle deyıncee test almış yaptım pat ikinci çizgi çıktı öyle saatler sonra falan değil yaptım hafıf belırdı sonra çizgi halıne geldı

Fbcanımmmmmm sen artıkk su işten bir kac gun izin alsannn birazz dinlensennn bebeginlee beraberrrrr:KK16:16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: hemmm cok iyi gelirr snadaa beişedeee annesiiiiiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kuzum bakalım yarın gittiğimde alırım belki zaten yarın hastanede işlerim uzun sürecek muhtemelen testler falan isteyecek ya doktor

bebişte bana öyle diyor anne yat dinlen biraz diyor ben duyuyorum :) e teyzelerinden de destek alınca öyle olacak herhalde :)

hımm fairy duymuştum ama evde kullanmadık hiç dur aldırayım bakalım köpürte köpürte silsinler belki geçer :) ama şu aspirini merak ettim ondan da alayım eve o bence ilk yapıldığında etkili olan bişey banada öyle bişey lazım evde her şey açık renk kocamda elinde bardakla tabakla gezmeyi çok sever

hahahaaa :KK1: benimde kocam pek sever elinde bardak tabak gezmeyi ve genelde cay bardağını tabaksız kullanır böyle olunca bardaktan yuvarlak bi biz çıkar masa örtülerime ama kocam sağolsun kolayda olduğu için fairyle ben görmeden halleder :KK9::KK9: benim gördüklerim onun da gözden kaçırdığıdırr :KK1::KK1: kuzum illa fairy şart değil bulaşık için yokmu deterjan :))) aspirinn de her lekeyi çıkartır o elimde gezerim çünkü benim evde de her şey krem rengi :18::18: dur aspirini ekleyim sana :))))

Eklentiler

• $NILEM_ASPIRIN-500x500 - Kopya.jpg
    $NILEM_ASPIRIN-500x500 - Kopya.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
üzülmesin o kıyamammmm :))))

haftasonu kuzenimin eşi şey dedi biz o testleri yaptırmıcaz eğer down fln varsa da aldırmam dedi.ben de tamam ben de aldırmam ama Allah korusun öyle birşey varsa bile önceden bilmek ona göre tedbir almak ve hazırlanmak lazım dedim.

bu biraz bilinç meselesi yani tamam ben de şahsen Rabbim onu bana veriyorsa vardır bir bildiği derim ama hem onun hem kendinin hayatını kolaylaştırmak için hazırlıklı olması gerekiyor insanın.

canım ya sendede mıde yanması warmı

üzülmesin o kıyamammmm :))))

haftasonu kuzenimin eşi şey dedi biz o testleri yaptırmıcaz eğer down fln varsa da aldırmam dedi.ben de tamam ben de aldırmam ama Allah korusun öyle birşey varsa bile önceden bilmek ona göre tedbir almak ve hazırlanmak lazım dedim.

bu biraz bilinç meselesi yani tamam ben de şahsen Rabbim onu bana veriyorsa vardır bir bildiği derim ama hem onun hem kendinin hayatını kolaylaştırmak için hazırlıklı olması gerekiyor insanın.

yaaa kıymaa ona annesiii onun için mutluu ol sevv onu varlığına şükrett dua ett :)

evett benmde çok aklım karıştı herkes yaptırma diyor ama sonuçta bilmek lazımm allahın izniylede temiz çıkarr inşallah ben yaptıracağım yani varsada bileyimm doktorda yaptırmamızı önerdi testin sonucu kötü çıkan aileler genellikle doğuma karar veriyorlarmış rabbim öyle istemişş onu vermişse bizim haddimize bir şey düşmez bende sennle aynı düşüncedeyim rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin neyse düşünmeyeylim bunu kötü oldum

yaaa beklerimm ben eşimdenn ve eminimm çok iyi arkadaşş olacaklar çocuk benm yüzüme bakmayacak :) alır vermez bana :) böyle açık kahve sarı şaç gibi ten beyaz gözler kocaman kocaman ela dudaklar pembe pembe bal dudak böyle :))) bu kaç oldu ama hayal kurarken hep aynı yüzzz ve böyle hep 8-9 aylık haliyle :) neden böyle oluyor anlamıyorum anneme söyledimm bişey olmaz kızım korkma dedi

tabikii korkmaaa canımm benimmm cok güzel birsey buuuu:) ne güzelllll bebeginnnn geciii haliii oyledirrrrrrrr inşallah demekkiiiiiiiiiiiiiiiii cok ama cokkkkk tatlı bireyyy olacakkkkkkk bu bebişşşşşşşşş kıayammmben onada sana daaaaaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ne güzelll bi slüet miş bu boyleee hayaliii bileeeeee mutlu eder insanı:KK16::KK16::KK16::KK16:Rabbim sanaaaaaaaaa bu bebegiiiiiiiiiii hayırlısıylaaa kucagınaa almanı nasip etsin canım:KK16::KK16:

cok ıyı oldugum solenemez canım ya akşamları olu gıbı oluorum kafam kalkmıo
cok halsızım........bıde mıdem yanıo boğazıma dogru maden suyu ıcsemde gecmıo

canımmm benimm cok gecmisss olsunnnnnn :KK43: peki cok mu yanıorr dayanamıcagınn kadar mıııı maden suyu icmee ozman simdiilik canımmm ters tepmesinnn doktoru arama ımkanın var mı tatlım

kuzum bakalım yarın gittiğimde alırım belki zaten yarın hastanede işlerim uzun sürecek muhtemelen testler falan isteyecek ya doktor

bebişte bana öyle diyor anne yat dinlen biraz diyor ben duyuyorum :) e teyzelerinden de destek alınca öyle olacak herhalde :)

alll tabikikiii canımmm benimmmmmmmm istirahat et bunaa ihtiyacınn var artıkk anessiiii hemm bebegedee cok iyi gelcekk miss gibiii dinlennn bebeginlee basbasa kallllllll canım benimmmmmmmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımm benimmm kpntroll amaçlı gidiceksınn korkacak birseyy yok aksinee sevineceksiinnnn daha sağlam adımlarlaaa bebekk sana yani annesineee gelecekkkkk olur mu canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: iyi yapmışsın aramana konuşmana cok sevindim canımmm:KK16::KK16::KK16::KK16:sonuclarda bizi haberdar et olur mu canıımmmmm herseyy güzell olacak sonucarda iyi cıkıcakkkkkk:KK16::KK16:

tabiikiiii ederiimmm inşallahhh kuzumm umarıım dediğin gibi olurr :))) olmazsa da üzülmicem artık kısmet ne zaman hayırlıysa artık :KK16::KK16::KK16::KK16: inşallahh senden de güzel haberler duyalım burda çok mutlu et biziiiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

tabiikiiii ederiimmm inşallahhh kuzumm umarıım dediğin gibi olurr :))) olmazsa da üzülmicem artık kısmet ne zaman hayırlıysa artık :KK16::KK16::KK16::KK16: inşallahh senden de güzel haberler duyalım burda çok mutlu et biziiiiii :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah canım benimm Rabbim bebegiii olanlara bebeğini bagıslasınn tümm anne olmaakk isteenlerede evladını nasippp etssiinnn sziii mutlu görünce ben daha cokkk mutlu oluyorummmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

canım ya sendede mıde yanması warmı

tatlım çok vardı özellikle sabahları ve öğle saatlerinde bikaç gündür biraz hafifledi gibi.midemin yandığını hissettiğimde bişiler yiyerek bastırıyordum ama özellikle bugün yanmayla birlikte mide bulantım var kahvaltı bile yapamadım doğru düzgün sandviç hazırlamıştım bir lokma alabildim sadece

günde 1 tane soda içiyorum mutlaka doktor da öneriyor zaten içindeki minerallerden dolayı.ama söylediğim o da sadece anlık rahatlatıyor.Bunları çekicez kaçışımız yok sanırım :KK43:

inşallah canım benimm Rabbim bebegiii olanlara bebeğini bagıslasınn tümm anne olmaakk isteenlerede evladını nasippp etssiinnn sziii mutlu görünce ben daha cokkk mutlu oluyorummmmmmmmm:KK16::KK16::KK16:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNN:)))
Ama ben senden umutluyum Rabbim gönlüne göre versin...

X