Erken hamilelik belirtileri hakkında....

neden tuhafsınnn tatlımmm iyiii olllllll:KK16::KK16::KK16:

kuzumm yukarda yazdım gördün sandımm :))) ben cumartesi adet olmuştum ya hani, başta kahverengi geldi cumartesi akşam ve pazar günü normal kırmızı şekilde geldi ve pazar akşamdan beri kesilmiş durumda..dün de bügün de yok :44: üstüne görme diye bişe varmış bunu duyan varmı yada yaşayan onu sormuştum ben telaş ettim de yine :18::18::18::18:

canımmm benimmm annecikkkk öncelikleee sakın baana o lekeyiiiiiiii senin çıkarmaya calıstıgınıııı söylemeeeee cok kızarım sanaaaaaaaaaaaaa:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: sakınnnnnnn zorrr hareketler yapıp kendini yormaa leke gitsin diyee:KK20::KK20::KK20::KK20:

yokk bebeğimmm ben çıkartmaya çalışmadımm :))) kimse izin vermezz zatennn hem ben eskiden çalıştığım için eve eşimle gidip geldiğim için evde yardım eden biri var o hallediyor her şeyi kızmaa hemen :)

bugünü saymazsak 5. gün yapacaksın yaniii :) çok az kalmışş :)

hadi bakalım gelsin 2. çizgiler gelsin bebişler :)

fbcanımmmm sormaa kader mahkumlarıı gbiyimmmmm:44::44: gün sayıyorummmm burda sizinleeee evet bugunu saymasak 5 gün ama o 5 günü gel birde bana sor:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bakalımmmmmm önce kırmızılar mı gelecek yoksa kırmızı çüzgüler mi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yokk bebeğimmm ben çıkartmaya çalışmadımm :))) kimse izin vermezz zatennn hem ben eskiden çalıştığım için eve eşimle gidip geldiğim için evde yardım eden biri var o hallediyor her şeyi kızmaa hemen :)

yok ozaman kızmam kızamam bu güzel anneye anneyeeeee:KK16::KK16::KK16: aman diyim sakın sen bu tür işlerii eleeeme canım benim:KK16::KK16::KK16: cano kosla die birsey vardıyaaa en koru ihtimal ondan alıp koyarsın geçirir belki canm benm

hemen kolonya dökücektin canımmm hiç iz bırakmıyor hatta sen yine dök

canımm kolonya döktüler halı hiç yıkanmamış ya daha kenarlarında motif var o dağıldıı sanki hava güzel olunca terasta bir yıkayacaklar bakalım geçecek mii kocişiminn sakarlığıı :)

kuzumm yukarda yazdım gördün sandımm :))) ben cumartesi adet olmuştum ya hani, başta kahverengi geldi cumartesi akşam ve pazar günü normal kırmızı şekilde geldi ve pazar akşamdan beri kesilmiş durumda..dün de bügün de yok :44: üstüne görme diye bişe varmış bunu duyan varmı yada yaşayan onu sormuştum ben telaş ettim de yine :18::18::18::18:

var canım ama sanırım burda kızlarr bunu yaşamadııı sen ne olur ne olmazz bir doktoraa gitsene tatlımm hem güzel bi tetkik olurrr hemm en azından için rahatlarr reglinn bittiysede güzelceee çalışmalara baslarsın canım:KK16::KK16::KK16:

canımm kolonya döktüler halı hiç yıkanmamış ya daha kenarlarında motif var o dağıldıı sanki hava güzel olunca terasta bir yıkayacaklar bakalım geçecek mii kocişiminn sakarlığıı :)

benım de bayramda dökülmüştü halıma siyahtan beyaza tonlu giden bi halı ve tam beyaz kısmına döküldü :KK43: o gün çıkarmaya çalışmıştık çıkmadı ertesi gün halı yıkamaya verdik ama maalesef tam anlamıyla çıkmadı çok dikkatli bakınca farkediliyo anca.Küçük odada Allah'tan, salon olsaydı çok üzülürdüm pek belli olmasa da :)

yok ozaman kızmam kızamam bu güzel anneye anneyeeeee:KK16::KK16::KK16: aman diyim sakın sen bu tür işlerii eleeeme canım benim:KK16::KK16::KK16: cano kosla die birsey vardıyaaa en koru ihtimal ondan alıp koyarsın geçirir belki canm benm

kuzmmm prilden tut omoya koslaya kadar herşeyy yok çıkmadıı birde üst üste bir sürü şey yapınca renk dağıldı ama hiç yıkanmadığı için olabilir hava güzel olunca terasta arap sabunuyla yıkayacaklar o zaman geçermiş :) bakalımm artık cana geleceğine mala gelsin demişler

Günaydınnn kızlarrrrrrrrrr... nasılsınızz.. ben bi hafta yokum giremicem finallerim var çok sıkı ders çalışmam lazım... haftaya pazartesi gelirimmm.. bu arada herkes kendine çok iyi baksın umarım geldiğimde güzel haberler duyarak gelrim..
Küboşumm canımmm benim umarım iyisindir kendine ve bebişine dikkat et ...
Tutkumm bulantıların varmış ilk aylarda olur normal tuzlu krakerler yiyip geçirebilirsin...
Ramelimmm bitanemmm umarım bebişler ikizdir girene kadar çok merak edicem canını sıkacak hiçbişeye kulak asmaa bebişlere ve kendine iyi bakkk
Büşrammmm özelden de yazdım sıkma canını ov. testin de koyu çıkmış süperr.... olucak inşallah bu ay senden çok umutluyummm:)))
Cetrinammm meleklerin meleğiiii.. en çok senin sonucunu merak edicem batın yakın çünküüüü ... stres yapma her şey güzel olucakkkkkk
ÖZgeemmm hemşehrimmmmmmm canım bebeişin cinsiyetinii öğrenirsin umarım en yakın zamanda gönlündeki olur inşallahhhh dikkat et kendineee :)
ESroşummmmm yiğenime ve kendine iyi bakkkk
Secidommmm bu ay olucak ben inanıyorum sen de inan :) internetteki her gereksiz bilgiye de kulak asmaa...
Angeltavsannn sen de kendine dikkat et canım
Gizz Fbcan tunatuba yasenimm hepinz kendinize iyi bakınnn unuttuğum varsa çok özür dilerim... hepinizi çok seviyorumm öpüldünüzzzzzz :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

fbcanımmmm sormaa kader mahkumlarıı gbiyimmmmm:44::44: gün sayıyorummmm burda sizinleeee evet bugunu saymasak 5 gün ama o 5 günü gel birde bana sor:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bakalımmmmmm önce kırmızılar mı gelecek yoksa kırmızı çüzgüler mi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hiç takma kafana sen zaten rahatsın tatlımm bu çok güzel birşey fazla stres yapmıyorsun biz de çok aklına getirmeyelim hemencecik geçsin 5 gün :)

kuzmmm prilden tut omoya koslaya kadar herşeyy yok çıkmadıı birde üst üste bir sürü şey yapınca renk dağıldı ama hiç yıkanmadığı için olabilir hava güzel olunca terasta arap sabunuyla yıkayacaklar o zaman geçermiş :) bakalımm artık cana geleceğine mala gelsin demişler

canımmm benimm benim saglıkk olsun aynen oyleeee mala gelsinnnn bosver canımmmm hemmmm yıkadıklarındaaa gecerr inşallah birseyi kalmaz halının:KK16::KK16::KK16::KK16: birde üstüste bir sürü sey doktuysen ondanda dagılmasııı normallll..sağlık olsunnnn sev ve bebeinnn iyisiniz ya onemliii olan bu canımmmmmmm:KK16:

benım de bayramda dökülmüştü halıma siyahtan beyaza tonlu giden bi halı ve tam beyaz kısmına döküldü :KK43: o gün çıkarmaya çalışmıştık çıkmadı ertesi gün halı yıkamaya verdik ama maalesef tam anlamıyla çıkmadı çok dikkatli bakınca farkediliyo anca.Küçük odada Allah'tan, salon olsaydı çok üzülürdüm pek belli olmasa da :)

yaa işteee bir halı altı üstü ama evin en önemli kombini yani :) kuzum bunun tam köşesine denk geldi ama içe doğruda sıçradı bizimkiler ellerine ne geçerse döktüler ben çığlık atınca :) çok şey yapınca motifli kısmında yeşilli falan vardı onlar açık olan yerlere dağıldı gri gibi oldu halı yıkamaya göndermicem temiz olmuyor hiç memnun j-kalmadım terasta yıkasınlar arap sabunuyla mis gibi oluyor :)

yok canımm bilmiyorum dün gece döküldü ama o an yaptık kurtarma çalışmaları olmadı loc lu su kolonya omo her şeyi denediler çıkmadı senn dediğin nasıl bişey kii ? halı için mii halım çok güel ve daha yeni :KK43:

benim dediğim leke çıkarıcı kıyafette halıda herseyde kırmızı kutusu.bide pril mi fairy mi kullanıyosan ılık suyla onu dene bence fairy de gayet iyi leke çıkarıyor canımm :KK1:

hiç takma kafana sen zaten rahatsın tatlımm bu çok güzel birşey fazla stres yapmıyorsun biz de çok aklına getirmeyelim hemencecik geçsin 5 gün :)

amin canım kazasızz belasız atlatırız inşallah su 5 gunuuuuuuu:):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:eger buda olmazsa 4 adet dönemini burdaaa sizleee bekleyerek gecirmiss olucammm:)olmadııı kısmett 5.ci regl tarihineee:KK16::KK16::KK16:

canımmm benimm benim saglıkk olsun aynen oyleeee mala gelsinnnn bosver canımmmm hemmmm yıkadıklarındaaa gecerr inşallah birseyi kalmaz halının:KK16::KK16::KK16::KK16: birde üstüste bir sürü sey doktuysen ondanda dagılmasııı normallll..sağlık olsunnnn sev ve bebeinnn iyisiniz ya onemliii olan bu canımmmmmmm:KK16:

tabiii canımm ne olacak sankide eşime dökünce kızdımm o da diyorki sana alıştırma yaptırıyorum yarın bir gün bbeğimizde dökecek alışık olman lazım bak mesela çığlık attın diyor atmaman lazımm çocuk korkar o zaman diyor :) güldürdü bizi baya

benim dediğim leke çıkarıcı kıyafette halıda herseyde kırmızı kutusu.bide pril mi fairy mi kullanıyosan ılık suyla onu dene bence fairy de gayet iyi leke çıkarıyor canımm :KK1:

hımm fairy duymuştum ama evde kullanmadık hiç dur aldırayım bakalım köpürte köpürte silsinler belki geçer :) ama şu aspirini merak ettim ondan da alayım eve o bence ilk yapıldığında etkili olan bişey banada öyle bişey lazım evde her şey açık renk kocamda elinde bardakla tabakla gezmeyi çok sever

tabiii canımm ne olacak sankide eşime dökünce kızdımm o da diyorki sana alıştırma yaptırıyorum yarın bir gün bbeğimizde dökecek alışık olman lazım bak mesela çığlık attın diyor atmaman lazımm çocuk korkar o zaman diyor :) güldürdü bizi baya

hahahaah:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:cok yasayınn siz emiiiii:KK9::KK9::KK9::KK9:bak yaaa dnemelere baslamıssss birdee annesiiii gordun muuuu:KK9::KK9::KK9: dogruu amaa çocuk yarın evdeki herseyi kırıp dökecek ama ozaman gık demiceksinnn poposunu ısırcaksınnnnn cok cok aannesiii:KK9::KK9::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımm günaydın ben hem yoğunluktan hem biraz bitkinlikten hem de yarın kontrolüm var onu kafaya takmaktan giremedim gündüz akşam baktım bi ara o kadar :)))

sen nasılsın ufaklık yormuyo dimi seni:)

neden kafana takıyorsun canımm maşallhhh ona annesii bakk hep senn yüzünü güldürdü inşallah öylede devam edecek :) sende artık güzell şeyler düşünn bebişine yardımcı ol üzülerek onu da üzüyorsun çünkü . ben rahatım çok şükür canım bişr sıkıntımız yok cuma günü 2 li tetsimiz var ona gün sayıyorum işte o kadar :)

X