Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydınnnnnnnnnnn tutkuuuuuuuu fbcannnnnn özgemmmmmm kübrakkkkkkkk ramelllllll anne bugun nasılsınız:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bebekler nasıllllll...ariverim gizim azizemm anne adayları sizler nasılsınızzzzzzzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydınnn fıstıkımm iyiyimm bennn sen nasılsınnn :) halıya dökülen çayı ne çıkarır pudra pembesiii halııı bilen var mı kızlar evdekiler ilkel yöntemleri denediker olmadı çıkmadıı atcamm mı yani :KK43:

günaydınnn fıstıkımm iyiyimm bennn sen nasılsınnn :) halıya dökülen çayı ne çıkarır pudra pembesiii halııı bilen var mı kızlar evdekiler ilkel yöntemleri denediker olmadı çıkmadıı atcamm mı yani :KK43:

hemen kolonya dökücektin canımmm hiç iz bırakmıyor hatta sen yine dök

günaydınnnnnnnnnnn tutkuuuuuuuu fbcannnnnn özgemmmmmm kübrakkkkkkkk ramelllllll anne bugun nasılsınız:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: bebekler nasıllllll...ariverim gizim azizemm anne adayları sizler nasılsınızzzzzzzzzzzzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmmm günaydın ben aynıyım tatlım bildiğin gibi bi değişiklik yok, bebekte iyidir diye düşünüyorum bi sıkıntısı yok galiba büyüyordur inşallah güzel güzel :)

sen nasılsın, test hakkını ne zaman kullancaksın? :)

bu arada kübra nerdee yaaaa haber yokkkk :KK43:((

canımmm benimmm annecikkkk öncelikleee sakın baana o lekeyiiiiiiii senin çıkarmaya calıstıgınıııı söylemeeeee cok kızarım sanaaaaaaaaaaaaa:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: sakınnnnnnn zorrr hareketler yapıp kendini yormaa leke gitsin diyee:KK20::KK20::KK20::KK20:

canımmmm günaydın ben aynıyım tatlım bildiğin gibi bi değişiklik yok, bebekte iyidir diye düşünüyorum bi sıkıntısı yok galiba büyüyordur inşallah güzel güzel :)

konuştum keyfi iyiydi gelr bırazdan canım kübra

canım aspirinn diye bi leke çıkarıcı var biliyomusun

zaten senideee kubrayıdaa cok meral ettik bilmiyorummmm canım benimm geçer inşallahhh:KK43: iyi haberlerinizi bekliyoruz bizz hepp canımmm adet olmazsam pazar gunu yapacammmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: olursamm yapamam zaten:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Valla kız olabilir sen daha 3 ayda olmadın :) ama anayız işte öyle geliyo ama benimki artık nrmalmiş dedi doktor haftaya pazartesi gidicem öğrenmeye bakalım :)

canımm bizimde cuma günü 2li testimiz varr ama ölçecek beklediği gelişim sağlamışsa yapacak yoksa bir sonraki hafta inşallahhh tamamlar bebeğimm olması gereken gelişimini :) sen yaptırdın mı ikili test falan? yok bebeğim benm 3.ay oldu :) nerdesinnn senn yoksun tabii olmadın daha diyorsun teyzoşuu benm bebeğim büyüdüü yaaa :) senn hissetmen çok normal canım sen artık cinsiyet öğreneceksin senn bebişş çıkışa doğru yaklaşıyor :)

canım aspirinn diye bi leke çıkarıcı var biliyomusun

yok canımm bilmiyorum dün gece döküldü ama o an yaptık kurtarma çalışmaları olmadı loc lu su kolonya omo her şeyi denediler çıkmadı senn dediğin nasıl bişey kii ? halı için mii halım çok güel ve daha yeni :KK43:

Azize arriver cetrina ve diğer bebek isteyenler allah sizede en yakın zamanda nasip etsin.
Benim ağzımdada değişik bir tat olmuştu hamile olduğumu öğrenmeden önce.
Ve diğer annecikler ramel kubra ve fbcan umarım hamişlik iyi gidiyordur

canımmm cokkkk teşekkür eederizzzz cok saolllll Rabbim gonlundee ne varsa sana nasip etsin inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydınnnn kızlarrrr nasılsınızzz bu günnnn fbcan kübra güzel haberlerle geldiniz inşallahhh dün merak ettikk sizi

canımm günaydın ben hem yoğunluktan hem biraz bitkinlikten hem de yarın kontrolüm var onu kafaya takmaktan giremedim gündüz akşam baktım bi ara o kadar :)))

sen nasılsın ufaklık yormuyo dimi seni:)

benmde öyle kaç gündür geç yatıp 6 da uyanıyorum :KK43:((( uyuyamıyorum yoğunlktan

canım yaaa bnde saolsn esm uyandrmaya kıyamıor yaaaa illa bi şekilde uykumu kacırıor illlaa:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: sonraaa aaa niyee uyandın canım diyorrr:KK9::KK9::KK9::KK9: hem suçlu hem güclü:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:şaka bi yana erken uyanıyorum sonra uykum geliyor ya:44:

KIZLARRRRRRRRRRRRRRR :))))
Dün kalın iki çizgiyi gördüm ovl.testte eşime gösterdim yapalım dedi ben demedennnn :))))))) ve yaptık umarım iyi haberler alırım yapıcam hergün adet olana kadar testimi bakalım :))))
fbcan atıcak birazdan testimin resmini :)))) dua edin banaaaaaa

aaaa canımm ben buralarıı şimdi okuyorum okumadan yazdımm sana :)))) eeee bak dedim sana sen hemen karalar bağladın yok olmaz yapamayızz dedin bakk senn bişey yapmana gerek kalmamış aferinn sana :))) dedim ama sana test yap göster bu gün günü deeeee dedimmm :))) bak işteeeee :)) yupppiii

zaten senideee kubrayıdaa cok meral ettik bilmiyorummmm canım benimm geçer inşallahhh:KK43: iyi haberlerinizi bekliyoruz bizz hepp canımmm adet olmazsam pazar gunu yapacammmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: olursamm yapamam zaten:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bugünü saymazsak 5. gün yapacaksın yaniii :) çok az kalmışş :)

hadi bakalım gelsin 2. çizgiler gelsin bebişler :)

X