Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yaaaa cetrinnaaaa o leke gelmezsee cuma günüü testt yapacaktınnn unuttun muu :) ama söz verdin kiii :)))) sözdnn dönülmezkiiiii :))) bir şey olmazz kuzumm günler çok çabuk geçiyorrr benimde cuma günü kontrolümm varr :) benm içinde geçmiyorrr :) senn hepp mutluuu ol güzell şeylerrr düşünnn bakk bu ay olacakkk allahınn izniyle gör bakk :)))

annem eger adet olmazsam cumartesin yaparım cnku cumartesi 25 oluyor daha:KK43: birse inşallah esim evde olur daha iyi olur en azından enkazzz yasarsam yanımda olur:KK16::KK16::KK16: birgün öncesi yapalım daha iyi olur oda tabi daha adet olmazsam maksat direk kırmızı kartı yemeyim hem yine erken oluyor zaten cumartesi:KK16::KK16::KK16::KK16: olurmu ccii annecik cumaaa kontrolden gelice haber ver bizee unutmaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: iiy haberler alcan inşallah:KK16::KK16:

yienimize iyi bakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk canımmmmmmmmmmmmmmm benimmmmmmmmmmmmmmmmm

annem eger adet olmazsam cumartesin yaparım cnku cumartesi 25 oluyor daha:KK43: birse inşallah esim evde olur daha iyi olur en azından enkazzz yasarsam yanımda olur:KK16::KK16::KK16: birgün öncesi yapalım daha iyi olur oda tabi daha adet olmazsam maksat direk kırmızı kartı yemeyim hem yine erken oluyor zaten cumartesi:KK16::KK16::KK16::KK16: olurmu ccii annecik cumaaa kontrolden gelice haber ver bizee unutmaaa:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: iiy haberler alcan inşallah:KK16::KK16:

tamm pekii cumarteside anlaşalımm eee o zaman pazar yap her şekilde pazartesi öğreneceğiz 1 gün bile çok öenmlii çünkü :) ama inşallahhhh çifttt çizgiii çıkarrr :) havaii fişeklerii patlatırsınn :) tabii canımm kontrolden hemen sonraaa güzell haberlerrr özenle verilirrr :)

Esimin anneside ben hic bilmezdim bulantı felan olmadi diyee sanki vana inanmamis gibi :) sakz çiğneyen olemi oluyomus :)) guzel benzetme ama :)

hahaha o da güzelmiş naz yaptığını düşünüyordurrr :) anneminn benzetmesii işte bazen fazla gır gır şamata yapıyorum çok gülüyorum kendisine takılıyorum o da öyle diyorrr ama geçen konu ciddi ciddi açıldıı özge heralde ondan böyle oldu deedi :)

tamm pekii cumarteside anlaşalımm eee o zaman pazar yap her şekilde pazartesi öğreneceğiz 1 gün bile çok öenmlii çünkü :) ama inşallahhhh çifttt çizgiii çıkarrr :) havaii fişeklerii patlatırsınn :) tabii canımm kontrolden hemen sonraaa güzell haberlerrr özenle verilirrr :)

zaten tek bir test hakkımm var canımmmm ikincisini almıcak bana esim :KK70: tamam canım pazar yaparım tabiii adet olmazzsamm ve kendimi tutarsam :KK70: amin canım benimmm dualarınnn benimlee olsun olur muuuu:KK70: nee havaii fişegiiiiiiiiiiiiiiiii neler neler yapacmmm :KK70: kesinilkleeeeee kontrolee gidicenn gelinceee anlatcannn neler varrr bebeişşşşşşş cokkkkkk iyi cıkacakk inşallahhhh senin degerlerinndeee cok iyi cıkıcakk inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Tutkuu benimde çok kötü geçiyor hamilelik herşey içimi bulandırıyor yemek göresim yok. Bide üstne geçen hafta mide spazmı geçirdim cok fenayım. Nasıl geçecek bilmiyorum. Sözde hemşireyim ama kendime faydam yok 😭

Sen nasıl bir insansın ya. Herkese moral veriyorsun hep pozitifsin bi insanın ağzından olumsuz hiçbirşey mi çıkmaz. Senin o güzel kalbin ile süper sevgi dolu bir anne olacaksın.yazdıklarını okumak keyif verici

Azize arriver cetrina ve diğer bebek isteyenler allah sizede en yakın zamanda nasip etsin.
Benim ağzımdada değişik bir tat olmuştu hamile olduğumu öğrenmeden önce.
Ve diğer annecikler ramel kubra ve fbcan umarım hamişlik iyi gidiyordur

Kizlaaarr nasilsiniz biz bebisimle yollardayiz Istanbuldan bildiriyorum Levent-Kopru trafigi felc :)

Gecmisin tamamini okuyamadim beni soranlar merak edenler oldu biliyoruuumm :) bas donmeleriyle ugrasiyorum.berbat haldeyim carsambanin gelmesini iple cekiyorum tiroidlere bakalim demisti doktor bi caresi olsun lutfeenn oturdugum yerden kalkamiyorum o derece :KK43:

Siz nasilsinizzz?

Cetrinammm guzellikkk :) haberlestik seninle ama burdan da sordugunu soylemistin iyiyiz biiizzz bebis teyzelerinin hepsinden kendine arkadas bekliyor :)

Ramell canim benim ikizlerine nasil sevindim bilemezsin Rabbim saglikli buyumelerini nasip etsin o zaman napiyorsun 3 kisilik beslenme ozen var artik hayatinda ayyyy yerim sizi :)

Esraaacim sen nasilsin canim yakisikliya elini opup bi opucuk gonder yerime benim yerime de bi sevimli tekme atsin annesine :)

Kubraaa bugun kontrolun vardi dimi nasil gecti ne durumda bizim ufaklik, kalbi atiyor mu artik pit pit :)

Tutkuuu yarin kontrolun varrr :) face ten yazcam zaten sana :)

Ozge sen nasilsin canim hareketlerini titremelerini hissediyo musun artik benim esimin kuzeni 11.haftasinda daha hicbisey hissetmiyorim diyo :)

Tutkuu benimde çok kötü geçiyor hamilelik herşey içimi bulandırıyor yemek göresim yok. Bide üstne geçen hafta mide spazmı geçirdim cok fenayım. Nasıl geçecek bilmiyorum. Sözde hemşireyim ama kendime faydam yok 😭

Cok gecmis olsun canım ben bi iyi oluyorum bi kötü hafta sonu feciydii benim için ama bugun superdm geçecek canim hep bole hitnw yaa :KK43:

X