Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kübram musmutlu umut dağıtan anniş okumktn cvp vrmdm canım umutlym sen benim umtsuzum ddğme bkma elim karnımda bekltmycksn hemen glcksn annene dyrm .d ters tepki yapsn rahat oluym diye adet olucm dyrm mutluym bu ay olcak olmasada dğer ay oluck:KK16:

saol canım 3 gün geçikti ama ben adetten 4 gün önce dahi sonuç veren bi test var dedi eczacı onu yaptım adı ovula ultra erken gbelik testi

fiyatı nekadar canım.gerçi döllenmeye bağlı değişiyor herkesin belirtisi ama merak ediyorum işte :)bnde beklim biraz daha

kızlarrr ben yemeğe çıkıyorummmm :))

cetrinaa gördümmm seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)) ama yemekten sonra burda olursa yazışalımmmm :))
durumlar nediirrrr??
bu ay senden çoook ümitliyimmm haberin olsunnnnnnnnnnnnnnnn :)))

canımmm benimm yazdıklarınızzıı okuyodum hepsini okuyamadım ama ogledennn sonrrraaa burdayımmm gel olur mu konuşalım birazzz kocamannnnnnnn opuldumm hadiiiiii yenimizzi doyurr sennde iyii beslen gel annesi:KK16::KK16:

dur bende hesaplayayım :) benimde pazartesi 6+5 oluyor :))
aynıyız bebişimm :) ben duyarsam kalp atışını sende duyarsın :))) inşallahhh tabiiiii :))
aaa şurda benim 3 günüm senin 4 günün kaldı duymamız içinn :))
belkii karin dan duyulma canm benim senin kesen kc mm di o gun :)

cetrinaa gördümmm seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)) ama yemekten sonra burda olursa yazışalımmmm :))
durumlar nediirrrr??
Sanasa afiyettnolsunn canım yarasinn cabucak büyüsün :))

durumlar nediirrrr??

belkii karin dan duyulma canm benim senin kesen kc mm di o gun :)

Ben 7+1 günlükken duymuştum canlar sizde duycsınız ve gözlrtiniz dolcak annişlrr :)

Tutkummm ariverim ramelim ozgem kubragım fbcanım azizem veee digerr tümmmmm güzellll kızlarrr iyisiniz bugun inşallah..
ramelimmm hic üzülmeeee iyi olacak seninki gec dollenmeydii olmasııı normalll hem gostercek kendini senden tek ricammm iyi beslen sııvıyı iyi tukett suyunu ihmalll etme bol bol vitaminli proteinli seyeler tüket gelişimi hızlansınnnn ve rahatça gorunsun inşallah..dun seni cok merak ettik..:KK16::KK16::KK16:
tutkuuuu cok kustummm sana nasıl oyle bian da benim dier değerim 17 faalan yazarsınnn sorun yok hiçbirinizde yokkk bebekler sizinleeee:KK43: olumsuz düşündüğün zaman bebek icerde nasıl üzülürrr annesi biliyor musun:KK43: sen gül olumlu düşünnn kiiiiii dediğim ne sende dierr annelerimizdee problemmm yokkkk hicc Allah ın izniyledeee olmıcakkk:KK16::KK16::KK16:
ariverimmmmmm hadiii bu ayyyyy sendennn hamişşş haberii gelecek inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16:
ozgemmm seni göremedim bugun nasılsınnnn kahvaltınıııı iyiiceee ettin dimi:KK16::KK16::KK16::KK16:
fbcanımmmmm sen nasılsınnn bebişşşş nasılll:KK16::KK16::KK16::KK16:
kubragımmmmm yemeğini yeeeee gelllllllllll canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
azizemm sende durumlarrr nasıll hadiii bu ay sende hamiş haberiyle gel:KK16::KK16::KK16:
eioe hamilesinnn tebrikkk ederimmm canım Allah analı babalı büyütsün :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hadi hayırlıııııııııııı olsunnn annecikkkkkkkkkkk cok sevindimmm seninnnn adınaaaa hayırlısıylaaaaaaaa güzell bir hamilelikkk gecirr inşallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben 7+1 günlükken duymuştum canlar sizde duycsınız ve gözlrtiniz dolcak annişlrr :)

Tatlimm ben pazartesi gittim en son adet tarigine gore 5 arti 4 dum o gun ama kesecik gorundu sadece ultrasonda kese 5 arti 0 gorunduu aali gunu yine gidicem o gün son adete gore 6 arti 5 oluuorum ama keseye gore 6 arti 1 niye bole oldu anlamadim kesecik nedenn 3 gun geriden geliyor :)))

Tutkummm ariverim ramelim ozgem kubragım fbcanım azizem veee digerr tümmmmm güzellll kızlarrr iyisiniz bugun inşallah..
ramelimmm hic üzülmeeee iyi olacak seninki gec dollenmeydii olmasııı normalll hem gostercek kendini senden tek ricammm iyi beslen sııvıyı iyi tukett suyunu ihmalll etme bol bol vitaminli proteinli seyeler tüket gelişimi hızlansınnnn ve rahatça gorunsun inşallah..dun seni cok merak ettik..:KK16::KK16::KK16:
tutkuuuu cok kustummm sana nasıl oyle bian da benim dier değerim 17 faalan yazarsınnn sorun yok hiçbirinizde yokkk bebekler sizinleeee:KK43: olumsuz düşündüğün zaman bebek icerde nasıl üzülürrr annesi biliyor musun:KK43: sen gül olumlu düşünnn kiiiiii dediğim ne sende dierr annelerimizdee problemmm yokkkk hicc Allah ın izniyledeee olmıcakkk:KK16::KK16::KK16:
ariverimmmmmm hadiii bu ayyyyy sendennn hamişşş haberii gelecek inşallah :KK16::KK16::KK16::KK16:
ozgemmm seni göremedim bugun nasılsınnnn kahvaltınıııı iyiiceee ettin dimi:KK16::KK16::KK16::KK16:
fbcanımmmmm sen nasılsınnn bebişşşş nasılll:KK16::KK16::KK16::KK16:
kubragımmmmm yemeğini yeeeee gelllllllllll canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
azizemm sende durumlarrr nasıll hadiii bu ay sende hamiş haberiyle gel:KK16::KK16::KK16:
eioe hamilesinnn tebrikkk ederimmm canım Allah analı babalı büyütsün :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Canimm mmmmmmmmmm cetrinammmmmmmmmmmm moralim biraz bozulmuş tu ama gectii iyiyiimm simdiiiii :)) iyiyiz yaniii
:)) bebecigimin etkilenmemesi icin herseyi yaparimm hehe :))biraz etrafi ttoparlamaya calisiyorum hemde sizr yaziyorumm sen neler yaptin

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.ve bir konu da benden daha tecrübeli olan arkadaşlara danışmak istiyorum.en son 18 aralık ta adet başlangıcım.babaannemi toprağa verdiğimiz gün iki test yaptım(salı) soluk bi çizgi çıktı ikisinde de.dün kan testi yaptırdım.33.64 mIU/mL beta hcg çıktı.hesaba göre 4. hafta.sorum şu; 1- kesin bebişmi geliyor?
2- cevap evet ise değer 4. hafta için düşük mü?
şimdiden teşekkür ederim

Canimm mmmmmmmmmm cetrinammmmmmmmmmmm moralim biraz bozulmuş tu ama gectii iyiyiimm simdiiiii :)) iyiyiz yaniii
:)) bebecigimin etkilenmemesi icin herseyi yaparimm hehe :))biraz etrafi ttoparlamaya calisiyorum hemde sizr yaziyorumm sen neler yaptin

napimm cnaımmmm hapsırıorummm:2::2::2: soğuk aldımmm yaa sesimde tuhaf olmuş:) kıyamam sana fazla yorma kendini olur mu..tabiki bakkk hic olumsuz düşünme cunku karnındaki bebeğin herseyini hissediyor onu uzmee annesi :KK70: o seninle sağlıklı dimi ama :KK16::KK16::KK16: hadi topla ortalığı gel bnde birseyler atıstırıyım buluşalım yine:KK8::KK8::KK19::KK19:

Tatlimm ben pazartesi gittim en son adet tarigine gore 5 arti 4 dum o gun ama kesecik gorundu sadece ultrasonda kese 5 arti 0 gorunduu aali gunu yine gidicem o gün son adete gore 6 arti 5 oluuorum ama keseye gore 6 arti 1 niye bole oldu anlamadim kesecik nedenn 3 gun geriden geliyor :)))
Canım benimde hatırlıyomusınuz bilmiyorum ama gözükmemişti bebeğim snra tekrar gittiğimde 5+1 gündü gözüktü doktorum geç döllenme dedi öyledir yani bınlara kafano takma sakın doktorun dediğine göre hesapla gerisini karıştırma :) doktoru dinle sen

napimm cnaımmmm hapsırıorummm:2::2::2: soğuk aldımmm yaa sesimde tuhaf olmuş:) kıyamam sana fazla yorma kendini olur mu..tabiki bakkk hic olumsuz düşünme cunku karnındaki bebeğin herseyini hissediyor onu uzmee annesi :KK70: o seninle sağlıklı dimi ama :KK16::KK16::KK16: hadi topla ortalığı gel bnde birseyler atıstırıyım buluşalım yine:KK8::KK8::KK19::KK19:
Tamam bebegimm hemenn ye gell bende onceden 12 den asagi kalkmmazdkm simdi 9 dedim mi ayaktayim sonrada uyukluyom suanda oldugu gibi :)

Canım benimde hatırlıyomusınuz bilmiyorum ama gözükmemişti bebeğim snra tekrar gittiğimde 5+1 gündü gözüktü doktorum geç döllenme dedi öyledir yani bınlara kafano takma sakın doktorun dediğine göre hesapla gerisini karıştırma :) doktoru dinle sen

Evet canm doktorun dedigini yapmayi düşünüyorum ama kesen ole dedi bebek farkli olabilir dddi yani tam olarak sonucu sali alcamm ben simdi bildiğim hesaptan gidiyimm de bebegim belki daha minnakdir :))

Tamam bebegimm hemenn ye gell bende onceden 12 den asagi kalkmmazdkm simdi 9 dedim mi ayaktayim sonrada uyukluyom suanda oldugu gibi :)

kıamamm eee annesiii bebişlerrr erkennciiiiii uayndırıolarr annleriii hadii kalkkk acıktımmm diyooo dimi :d tamama canım 15 dakka sonra burdayım:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:

aaaaaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: aman allahım eioiera cok cokkkkk sevindim yaaaa inanmıyorumm doktora git hemen tatlim Allahim hayirlisiyla bebisini de kucagina aldirsin insallah taze annecikkk :KK16::KK16::KK16: bende şimdi dışari cikacaktim ayy bnde alip yapim yaaa umutlandim bnde kuzuuuum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::16

teşekkür ederim canım sende yap hemen inşallah sende hamilesindir aynı anda yürürüz işte birlikte haberlerini bekliyorum:KK52::KK52::KK52:

X