Erken hamilelik belirtileri hakkında....

inşlhhhhhh canım Allahım kimsenın emeğini boşa vermesin ov. testimi yapıcam saat 11.30 da ve saat 6.30 da yapıcm bugun

gunaydin tatlim o seyirme bazen bende de oluyor ama ben yoruldugum zamanlar oluyor diye düşünüyorum nedenini tam bilemiyorum canım..

Bebegim ben iyiyim suan iyiyiz ysnii bulsntim benimde aksine gece felan oluyoo :) yeni kalktim halen bi dunya uykmm varr :)) sen nasilsinn bebisss nasıl:)

DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞSAMDA AKLIMIN Bİ KÖŞESİNDE VAR DÜŞÜNMÜYORUM Diyen yalan söyler insan nasıl çok sitediği bişeyi düşünmez ki Rabbim istediği zaman olur ne diyim ki küboşum

Bebegim ben iyiyim suan iyiyiz ysnii bulsntim benimde aksine gece felan oluyoo :) yeni kalktim halen bi dunya uykmm varr :)) sen nasilsinn bebisss nasıl:)

:)) bende akşamları uyku bastırıyor..sabah iş olunca mecburen kalkıyorum :))
bide gün içinde bir ara felaket gözlerim kapanıyorrr :)) bu üçüncü ayda daha çok artıyormuş :))
gelsin uykularrrrr :))
bebişim iyi çok şükür..iki gündür ağrım oluyo kramp şeklinde ama artık o da bebeğimin bana hediyeleri diyorum :)))
az kaldı kalp atışlarını duymamızaa :))
ben pazartesi senin salıydı dimii bebişkom?

DÜŞÜNMEMEYE ÇALIŞSAMDA AKLIMIN Bİ KÖŞESİNDE VAR DÜŞÜNMÜYORUM Diyen yalan söyler insan nasıl çok sitediği bişeyi düşünmez ki Rabbim istediği zaman olur ne diyim ki küboşum

http://www.doktornevra.com/otomatik_hesaplayicilar/nezaman_gebe_kalabilirim.asp
BURADAN hesaplayınca 14-19 arası ovlsyn günüm çıkıyor canlarım

olsun sen elinden geldiğince uzak tutmaya çalış ve hep umutlu düşünn içindeki sevinç olsun mutsuzluk olmasın bu önemlii
bak ben sana dedim bu sıralar yumurtlama günlerin diyee çalışamalara devammm :)) hahahah tüm gücünüzlee :)

Evet bebeğim benim salii bakalımm bu seferde yüzümü z guler ins:))) bende dayanamiuorumm uykular a evdeyimm ama sixi düşünüyorum napiyosinuz calisirken diye ((

Bu arada ramekl gozetliyorum geldii ama okuyor bitmedi galibs catlicammmmm

kübra moralım cok bozukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

valla bizde işte uyuyoruzzzzzzzzz :) hahahahah
iyi haberler alacağız Allah'ın izniyle canım benimmm :) valla askerde gibi şafak sayıyoruzz ve sayacağız dokuz ay boyunca :) Rabbim tüm bebek bekleyenler sağlıklı huzurlu mutlu haberler almayı nasip etsin inşallahhh..
rahat bir hamilelik geçiririz inşallah

evet bende gördüm geldiğinii..bende meraktayımmmm..hala yazmadııı :))

gunaydınnnn kızlarrr malumm 16 ocak regl gunumm an ıtıbarıyle regl olmuş bulunmaktayımm yenı bat yazarsan sevınırım tutkucuum 13 şubat 2014 yenı batım moralım çok bozuk i sohbetler sizlereee

Aminn canimm hepimiznki iyi gecerr inss :))) bosver isi felan geldiyse uyu gitsi:))

Gunaydinn canimm nolduuu seni bekliyoruz anlat

doktor karından baktı göremedi canım zaten karından görememmesi normal
nese vajınadan bakmamız lazım her tehlıkeye karsı dedı
bende baktrdım
vajıdende goremedı
dış gebelik olabılcenı dusunuorum dedı
nese kan tahlılı werdık
1243 olmuş beta ıyı cıktı
dış gebelık ıcın progesterona bakmamız gerek dedı onada baktık o da 50 cıktı ıyı yanı
en son grdıgımızde yanına kesenın sonuclara gore rahımde oldugunu dusunuorum dedı
yarın aynı testlerı tekrar yapacak canım
cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk korkuorum....cok mu kucuk kı daha gozukmuo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…