Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yaa dr desede yapmayın aya bekleyin biraz daha olmaz mı en azından bebek için kimi sakıncası yok diyor ama kiminde ters tepiyor..az sıkın diişinizi zor biliyorum ama olsun yapmayın

doktordan onay cıkarsa yaparız canım ama tabıyasak derse napalım artık

hımm iyi canımm çokk sevindimm çok uzun yaşamamışş olmana yıpratırr çünkü insanıı tamm kapatalım konuyu hatırlatmak istemezdim şimdi tadınııı çıkarınnn eğerr çokk seviyorsannn sevişmek tamamlanmak gibi geliyor insana çok güzell bir şeyy yaa :))

doktordan onay cıkarsa yaparız canım ama tabıyasak derse napalım artık

kızlarrr yapmak varr yapmakkk varrr illlaaa sapıkça sevişmenize gerekk yokk yani bununda yollarıı varrr doktorunn yasak dediği farklııı :)) artıkk daha açıkkk konuşamayacağımmm yani :)

kızlar ben yemege cıkıorum cok acıktım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dayanamıorum ac kalmaya artık..gelınce gorusuruz
byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

kızlar ben yemege cıkıorum cok acıktım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dayanamıorum ac kalmaya artık..gelınce gorusuruz
byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

hadi afiyet bal seker olsun sna ve bebginee görüşmek uzere kendine iyi bak canım

kızlaarrr merhabalarrrrrr.... 1 hafta önce hamilelik belirtisi çıkar mı,çıkarsa nelerdir ne olursunuz bana yardım edin yaa

tabiki oyle canım benim benim korkum biraz farklıydı ne biliyim bi kac seyin etkisinde kalmıştın olecegimi sanıyordum ama tabiki oyle seyler yok sadece korku iştee buda insanlar için..ama en güzel sey hangi konuda olursa olsun o korkuyu yenmek zaten esime taptığım için yaptıgımz hersey beni cok mutlu ediyorr

kızzz nasıll öleceğinii sanıyordunnn nasıll bşr duyguu oo yaaaa bakk şimdii güldümmm :))) Allahtann geçmişş gitmişşş ...canım peki evlenmeden önce hiç mi bir şey olmadı anlamadın mı öyle bir korkun olduğunu

kızlaarrr merhabalarrrrrr.... 1 hafta önce hamilelik belirtisi çıkar mı,çıkarsa nelerdir ne olursunuz bana yardım edin yaa

bi srü cici hamilelerimizz var geçtiklerinde eminim sana belritleriiini yazarlarrr ozgeeemmm anneee sen yazsana ben bilmiyorummm cunku

merhba aslında hemen hemen adet belirtilerii ile aynıı göğüslerde değişiklik oluyor adete yakın normalde kuruluk olur o olmuyor ıslaklık yumuşaklık devam ediyor onun dışında pek bir belirti yok

olmadı kki canım evlenmeden once hic birsey evlendiğimiz gece ilk gece korkusu diyorlar ogun başladı iki buçuk ay surdu gitti..birde benim ikinci günde oldu ama cok yanım yandı kzlk zar kanamsda birde ustune enfeksiyon iki haftaya yakn az kanamam oldu..onların korkusu beni cok yıprattı amannnnnnnn oyle iste canım

bende hiçç öyle bişey olmadıı ben hiç farketmedimm bilee dememkki yapıdan dolayı bende de ilşkiden sonra 3 gün kan devam etti ve sonrada enfeksiyon kaptım ve ben evli olmadığımız için öyle doktora falanda gidemedim kalmıştım bi başıma benm içinde o günler çok zordu

Kizlar Busranin bugunku ov testi :)

Bence test bozuk gibi

Eklentiler

• $IMG-20140114-WA0003.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 35

yapıyla ilgili canımsın buarada doktora neden gitmedin ki genelde enfeksiyon kapılıyor ilk ilişkiden sonra canım cogunlukta aynı oluyor..ama geçmiş gştmiş kotu gunlerrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…