Erken hamilelik belirtileri hakkında....

oooooo süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

sen bence iki kere daha yap gün aşırııı ) işi garantiye alalım hemen bırakmaaa sakınnnn

yok yaparım canımda bu bildiğin negatif cıktııııı ama yapacamm bu isin pesini bırakmıcammmm

yok yaparım canımda bu bildiğin negatif cıktııııı ama yapacamm bu isin pesini bırakmıcammmm

aynen öyleeee çalışmalar bikaç gün daha devammmm :)) sonraa beklemeye başlayacağız birlikte..
ne zaman günün peki? adet olmayacaksın inşalllahhhhhhh :)

yaaa benm eşimm kolay kolayy kırılmaz kırıldığındada öyle iki tatlı söze hemen kapılmaz ama şimdi hamile olduğum için belki çok uzatmaz dur arayayım öyle msj la falan kandıramam arayıp kahvaltımı yaptımm diyeyim özür dilerim artık offf çok dert oldu bana ya adam nasıl özen gösteriyor ben ne yaptım ahhh eşeğimm ben yaa

hayırlı olsun canım.....
ozaman sen bugunude boş gecırme..yumurta catlayınca 24 saat yasıo cunku sadece dun gece ilişki oldu demi

bugun ve yarın bos gecmicem sonra artık çalışmalara dur dicez zaten negatifff cıktı bugünkü artık bakalım ne olcak dun gece ilişki oldu her gece oldu

olur böyle şeyler bebeğimm..seninde ters anına gelmişşş eminim anlayacaktır seniii..
sen ara biraz şirinlik yapp
bak düzelecek göreceksinnn
bebişimizde üzülüyor ama falan de o zaman hiiiç dayanamazzz..

aradımmmmmm ben de o da özür diledii :))) ama bir daha yemek konusunda mıymıltılık istemiyorum dediii :) bendee tammm sözz kocişimm dedimmm :)

aradımmmmmm ben de o da özür diledii :))) ama bir daha yemek konusunda mıymıltılık istemiyorum dediii :) bendee tammm sözz kocişimm dedimmm :)

heeehhh isteee boyleeee gul yaaa bak ne dedik sanaaaaa esinnn sanda bebegede kıyamazzzz o adam seni cok seviyorrrr yazıkkkkkk tabiki mıymıntılık yapmıcannn oturcannnn yicen yemeğini aferinnnnnnn canımaaaa

offf üzerimden yükk kalktııı aradımm konuştuk canımm hiçç uzatmadııı güldüüü bana hatta :) üzmediii bizi :))

heeehhh isteee boyleeee gul yaaa bak ne dedik sanaaaaa esinnn sanda bebegede kıyamazzzz o adam seni cok seviyorrrr yazıkkkkkk tabiki mıymıntılık yapmıcannn oturcannnn yicen yemeğini aferinnnnnnn canımaaaa

ayyy üzerimdee sanki dünyaaa vardııı valla dertt olmuştuuu içimeee şimdiii kendime geldimmm :))) sabahh sabahh psikopatlık yaptımm durduk yere yaaa :))) yapmıcamm artıkk hep laf sokuyorumm istemiyordun zaten diyee bitti artıkk

bugun ve yarın bos gecmicem sonra artık çalışmalara dur dicez zaten negatifff cıktı bugünkü artık bakalım ne olcak dun gece ilişki oldu her gece oldu

canım bız bu ay hergun yapmak ıstedık ama eşimin nöbetı fılan denk gelınce mecbur olmadı..hep gunasrı yaptık..ama allah ol dedımı oluo..sızde ıyı calışmısınız hergun...ınşallah olacak bu ay

bakkk sennn hımmmmmm kızalımmmm mı sana ne demek istemiyordun falannnnnnnn cok ayıppp annesiiii yazık adama ama bu kadar kızmaaa ona olur mu ama haklısın sen artık iki canlısın duygusalsın ama esini üzmiceksinn bebeğini dusuunp yemek yiceksinnnnnnnnanlaştık mı

yawrum ben sen gıbı olsam habıre yerım yemek 34 bedenmışın...ya ben napayım 38 bedenım..boyum uzun..70 kıloyum..ama kılolu durmuorum

inşallah canım olurdaaa bende mutlu olurum zamanı ne zamansa ne zaman hayırlısıysa gelsinnnn ama bu ayda gelse fena olmazzzz tum calısmalar ona adandı bu ay

cetrinaaa bu ayy kocişine çalışmışşşş bebeişeee değil bence :)))

kuzmm benm yemek yemde sıkıntımm yok sadece sabahh birazz zorlanıyorum o da norma yani onun dışında önüme ne gelirse yiyorum :)) tamm sözzzz artıkk sabahları da hemencecik masaya geçip oturacağımm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…