Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ben hamıleyım bende bukadar belırtı yok sanmıorum...

sen deılmıydın canım gecen hsg cektrcem dıyen..hamılesın yanı olemı

evet bendim hatta arkadas demisti ya belki hamilesin gerek kalmaz dedigi cikti cok sukur hala soktayim sanki bi ruyadaymisim gibi
yarini bekliyorum randevuyla kan veriliyor burda ordada cikar insallah
dun de tekrar pembe bi leke oldu cok korkuyorum

canım ben hamıleyım bende bukadar belırtı yok sanmıorum...

Bende bu kadar kısa sürede olmayacagını biliyorum.4 haftadan sonra belirti baslıyor.Mide bulantısı 6.haftadan sonra...Ama ilacta alamıyorum korkudan.Parasetemol içeren ilaclar sadece aldıgım.1 hafta var daha adete?

kac gunluk gecıkme yasadın canım

canim benim son adet tarihim 18 kasim
ama 30 aralikta kan verdigimde hamile degildim ve adet de olmadim yani 30 araliktan sonra hatta tahminime gore 4 ocakta kalmisim
cuma gunu aksama dogru bu yerlesme kanamasi gibi birsey oldu bi doktor arkadasima sordum dun oda test yaparsa cikar demisti bu sabah yaptim ve cikti
cok uzun oldu ozur dilerim ama gecikme olayina birsey diyemiycem :44::44:

evet bendim hatta arkadas demisti ya belki hamilesin gerek kalmaz dedigi cikti cok sukur hala soktayim sanki bi ruyadaymisim gibi
yarini bekliyorum randevuyla kan veriliyor burda ordada cikar insallah
dun de tekrar pembe bi leke oldu cok korkuyorum

sen cok dıkkat et canım..anı hareketlerde bulunma..yat eger calışmıosan..ılk dustu dıye bu da ole olacak dıye bışey yok..benım ılk ıdrarda cıkmamıştı...senın adet gecıkmende kacıncı gunun

ooooo sende adet duzensızlıgı war ozaman canım...idrarda cıkması normal ozaman...cunku ıdrarda hemen cıkmıo..demek 10 gun kadar gecmış rahme yerleşeli

Bende bu kadar kısa sürede olmayacagını biliyorum.4 haftadan sonra belirti baslıyor.Mide bulantısı 6.haftadan sonra...Ama ilacta alamıyorum korkudan.Parasetemol içeren ilaclar sadece aldıgım.1 hafta var daha adete?

kan wer dıcem canım ama kandada cıkmaz bukadar erken surede..beklemekten baska caren yok

bugun 58.gunum canim benim sat 18 kasim aralikta adet olmadim bayagi bi gec yumurtlamisim
hatta doktor bana yumurtan catliyacagina benzemiyor demisti bizde bebek olayini bu ay icin kesip attik kafaya takamadim bu yuzden

bugun 58.gunum canim benim sat 18 kasim aralikta adet olmadim bayagi bi gec yumurtlamisim
hatta doktor bana yumurtan catliyacagina benzemiyor demisti bizde bebek olayini bu ay icin kesip attik kafaya takamadim bu yuzden

zaten kafaya takmadıgın anda surprızyapıo annesıonlar...bende bu ay adet olsaydım eger hsg cekınecektım ve cok korkuodummmm..ama bebeışım geldı ve benı kurtardıııııııı....

daha onceden de belirtmistim adet duzensizligim yoktu cok sukur bu sefer boyle oldu
hatta bizde buyuklerimiz bazen iyiye isarettir rahim kendini hamileligi hazirliyor alistiriyor derler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…