Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yapıyla ilgili canımsın buarada doktora neden gitmedin ki genelde enfeksiyon kapılıyor ilk ilişkiden sonra canım cogunlukta aynı oluyor..ama geçmiş gştmiş kotu gunlerrrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

kuzumm alışıkk değilim hiç gitmemişimm daha yaşım kaç başımm kaçç :))) nasıl gideyim adamada bişey söyleyemiyorum utanıyorum

kızlarr ben çıkıyorum doktorda randevumm varrr gelince hemen girerim

hadi hayırlı haberlerle gel inşallah dualar seninlee bnde çıkıp uyucamm birazzz cok uykusuzummm bebeğe ve kendinee cokkk dikkat gorusmk uzere gellincee yaz ama mutlukaaa opt:KK16::KK16::KK16:

kuzumm alışıkk değilim hiç gitmemişimm daha yaşım kaç başımm kaçç :))) nasıl gideyim adamada bişey söyleyemiyorum utanıyorum

bizz kadınlarınnnnn derdi tasasııı hic bitmez ki hepte ozel bölgeden rahatsılanıyoruzz zaten :KK43: canım benim kotu günler geride kaldı bitti gittti artık hepimiz rahatız en azından

arkadaşlar merhaba,

reglimin 4. günü hala regl olmadım. ama artık sevinemiyorum çünkü idrar testi negatif çıktı. 10 gündür sağ kasığımda çok feci ağrı vardı, ağrı da geçti... dün gece tuvalet kağıdına pembe bir leke geldi, bu sabah ta su gibi bir kahve rengi leke... stresten adetimi mi geciktiriyorum sizce ve bunu nasıl engelliycem...

canm benm bugun dahada silik çıktı 14.günüm 30 günde 1 oluyorum dahada belrgn olmalı dmı

valla basında da dedım canım herkesde bır olmuyor iştee yanlış bişey söylemekden korktumm sana hepp senın ıcın sımdıı en önemlisi 16. gün bakalımm eger benım gibiysen senınde ölee olurr amaben sana gunde 1 tane yap dedım sabah yapmana gerekk yokki akşam yapsan yeter :) belkı ramel gibi olacak seninde ne belli dur bi bakalımm sen adet olana kadar ılıskılerınıı düzenli yap hiç belli olmaz

arkadaşlar merhaba,

reglimin 4. günü hala regl olmadım. ama artık sevinemiyorum çünkü idrar testi negatif çıktı. 10 gündür sağ kasığımda çok feci ağrı vardı, ağrı da geçti... dün gece tuvalet kağıdına pembe bir leke geldi, bu sabah ta su gibi bir kahve rengi leke... stresten adetimi mi geciktiriyorum sizce ve bunu nasıl engelliycem...

canım ben şuan hamıleyım...adetımın ıkıncı gun gecıkmesınde ıdrar yaptım ama cııkmadı..ıdrarda hemen cıkmıo yanı...kan testınde cıktı 2.gunumde...adetlrın duzenlıyse bı kan wer ıcın rahatlar..warsa bısey cıkar kesın

canım sabahdan biraz kötü gibiydim yaa telden yazdıklarınızı okudum ama cvp yetıstıremem dıye korktum cunku gözlerim açılmıyodu zor kalkdım yatakdan :)

bebekler bzı yormaya başlıo yawas yawas canım
ya benımde dun gece burnum kanadı cok korktum
sımdı yemekten sonra yıne kanadı ya
baktım nete gebelıkte olurmuş kan basınc yapıomuş
senınde kanadımı

bebekler bzı yormaya başlıo yawas yawas canım
ya benımde dun gece burnum kanadı cok korktum
sımdı yemekten sonra yıne kanadı ya
baktım nete gebelıkte olurmuş kan basınc yapıomuş
senınde kanadımı

burunda ve dişte kanama oluyor canımm belırtılerındenn birisi yanii ama mutlaka yarın söylee doktorunaa ehr ne kadar nromal olsada ıhmal etmemek gerekıyor :)

bana yazdınn durdunn bebegım ama ınan yazacakk halimm yoktu sende anlayacaksın bi kaç gün sonra :p :KK52:

Kızlar selam...Bişey sorcam size beni aydınlatın lütfen.Su an cok hastayım,kusma,mide bulantısı,ishal var,heryerim agrıyor ilac içemiyorum ya bebek varsa bişey olmasın diye.Adetime 1 hafta var daha...
20 ekim
26 kasım
19 aralık son adet tarihlerim.İlişki 31 aralık tek içe boşalma....Sartlar degişti bu yuzden tekrar denemedik eşimle.Korunduk.Bebek varsada hakkımızda hayırlısı artık.istenmeyen gebelik degil cok sükür,bebek olursa maddi anlamda cok sıkılcaz.Kasıklarımda,belimde agrı var.Sol tarafımda ve vajinada damar atıyor arada...Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi ve bu kadar kısa sürede bu belirtiler olur mu?

X