Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yawrum ben sen gıbı olsam habıre yerım yemek 34 bedenmışın...ya ben napayım 38 bedenım..boyum uzun..70 kıloyum..ama kılolu durmuorum

kuzum ben yerim zaten sadece sabah zorlanıyorum ama dikkat etmm lazım yaklaşık iki ayda 3 kilo almışım çok erken kilo almak için milllet 4.ayda kilo almamış oluyor daha benm 3.ayım benm boyum kısa kötü durur 1.65 boyum

cetrinaaa bu ayy kocişine çalışmışşşş bebeişeee değil bence :)))

oyle olduuuuu işine geldi paşanın zaten ilişkiden sonra yatakta yatıyorum canım sıkılıyor diye gecen dedim bana salona tasırmısın kalkmıyım simdi dokulur falan tamam dedi geldi taşıyor beni odaya söyleniyor bak ayağını yerden bile kesiyorum daha ne istiyorsun..dedim bana bakk suanda kucağından zıplamıyorum diye asagı beni sinir etme ayağımı yere basar dökerim o sprmleri verdiğin ne varsa almış olursun ustuneee güzel bi döverim seni dedi ooohhoooooo senn iice zıvanadan çıktın dedim susta yuru sıkıldım tv izlicem amma yavaşsın bırak kendim gidiyim çıldırttım onuuuualdım ocumu yaniiiii

kuzmm benm yemek yemde sıkıntımm yok sadece sabahh birazz zorlanıyorum o da norma yani onun dışında önüme ne gelirse yiyorum :)) tamm sözzzz artıkk sabahları da hemencecik masaya geçip oturacağımm :)))

oturcaksınn tabikiiiii canım bebek icinn unutma iştahın olmasa bbileee yogurrtt yiceksinn bol bolll su iceceksinnnn kahvaltını sıkı edeceksinnn bunlar cok önemli hem senin için hem bebeğin için annesi senin gorevinnnn onu beslemek dimi bebeğin kısmetini kesme hiçbir zaman yeee

yaaa cetrinnaaa alemsinn yaaa :) yatt yattığın yerde birde adama kendini salona mı taşıtıyorsun :) sen bir an önce hamiş olll elinde kalacaksın yoksaaa :)

yani bencede baksana adam yenii yenii kendine gelmişş :) cetrina haftada 3 yapmıştır kesinn adamda bişr şey anlamamıştır :))) hahahaha

ne 3ü vtessi sona takktımmmm hız mız tanımadımmmmmmmmmm adamınnnnnn ruhu coktu

yaaa cetrinnaaa alemsinn yaaa :) yatt yattığın yerde birde adama kendini salona mı taşıtıyorsun :) sen bir an önce hamiş olll elinde kalacaksın yoksaaa :)

canımm cok sıkıldımmmm ama odada baktım o turmuss tv karsında meyve suyu nu içiyor oh misss benim bacakalara kramplar girio havaya dikmekten dedim simdi gorursunnn tv keyfini hemen dedimmm canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gel beni tası yaaa bnde o odya geçmek istiyorum anladı zaten keyfini bozmak için yaptıgımı

bende bu halımle kılolu durmuorum boydan kazanıorum yanı canım..ama olsun ya bebışlerımız saglıklı olsunda kılo alırsakta werırız napalım

hahahah aferinn sanaaaa :))) sen de kalmadıı korkuu değil mii ? ya hatırlatmak istemezdimm ama merak ettimm

yok caım üc ay once ilk haftada vajinismus konusundayken bitti gitti yok canım ben cok zor geçirdim o gunleriii cok kotuydu arada aklıma geliyor uzuluyorum ama sonraaa hemen birseyle uğraşıyorum gecen zaman yasadıklarımaa üzülüyorum birtek ama geçti gitti Allah ordaki arkadaşlardan razı olsun..cok kotu birsey yaa insan cok kotu hissediyor..neyseki geride kaldılar ne zaman istersek nasıl istersek rahatcaaaa oluyor 3 aydır mis gibi

offf üzerimden yükk kalktııı aradımm konuştuk canımm hiçç uzatmadııı güldüüü bana hatta :) üzmediii bizi :))

bakk gördün müüü )
çok sevindim canımmm.. hep böyle gülll..hiç eksik olmasın yüzünden gülücükler
üzmez tabikiii sizii seviyoruz çünküüü

hamiş kalırsan o renklı geceler gerıde kalacak zten guzum malesef bak bızde 1 haftadr bişey yapmıoz doktrla goruşelım dıye beklıoruz..hasret kaldık

hamiş kalırsan o renklı geceler gerıde kalacak zten guzum malesef bak bızde 1 haftadr bişey yapmıoz doktrla goruşelım dıye beklıoruz..hasret kaldık

yaa dr desede yapmayın aya bekleyin biraz daha olmaz mı en azından bebek için kimi sakıncası yok diyor ama kiminde ters tepiyor..az sıkın diişinizi zor biliyorum ama olsun yapmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…