Erken hamilelik belirtileri hakkında....

canım ama şimdi yaptım teke düşmüş benm acaba testmi bozuk saat 6 da yine yapıcam bu sefer hiç bişey yemeden içmeden yapıcam 4 saat

bak 6 da dediğin gibi bidaha yappp ve stresss yapmaaa artıkkkkk sogannn suyunada bence şimdilik icmeee bunyenlee o içtiğin oynuyor olabilir diye biliyorum bu ay bırak soganı

14.günümdeyim ve çokkk silik bi çizgi çıktı anlamadım hatta hemen tekti 5 dk çekti ikincisi biraz belirdi çokk çok hafif anlamıyorum kızlar yumurtlamıyormuyum nedir yaa yada yumurtladım mı ama hiç koyu görmedim ki ben

yapmadığın yada unuttuğun ya da es gecitgin bi gun oldu mu canım

canım son anda yok soğan suyu yok bilmem ne yaparsan vücudun şaşırır tabiii ne gerekk var öyle şeylere bırak bence içme

bata doğru kaçıncı gun kaldın sen canm

canım benım BAT 5 ocaktı tahmınıme gore 31 aralıkta yerleştı bebeım..cunku yumurtam 25 ınde gece catladı..4 5 yerleşme surdugunu dusunursek..yanı battan b hafta once..oyuzden dıorum ya bırakmayın dıye

waauuuwww gec olmuşşş canm Allah hayırlsıylaa kucagınaaa almayı nasip etsinnnn inşallah bebeğini ne güzelll kocamn bir sürpriz yapmışşş sana..buarada bn sna biraz dargındım

ewet4+5 im canım...bende 1000lerde olması gerekıo dıye hesaplıodum..
azı gıttı cogu kaldı canım
yarın gorcez bakalım
burumda kanadıgına gore artıs war demekkı

yaa bennn hepp kasınıyordummmm ne biliyim rahat hissetmiyordum kendimi ondan hemen lavaboya sonra duşa atıyordum kendimii..bu ay inşallah dediğin gibi anne dualarınızzzz benimlee olsun bu ay sanırım buna ihtiyacımmm var aminn canım benimmmmm inşallah Rabbim bu meleklerinizi koruyup size bagıslasınnnn hayırlısıyla tek nefessste doguverin inşallah

ama kusmeee:2::2::2:hemmm anneler küsmez anneler affeder hemennnnnnnnn dimi ozge anne

yaaaaaa annnelerrr döverdee unutmaaaaa bebeğimm :))) internett kafayı yedii gidiyor durmadannn bu günn çok sıkıldımm evde yaa eşimlede birazcık tartıştık gibi olduu sabah onada canım sıkıldı

ndn ama canım naptım ben ya cok uzuldum bak şımdı

gecen tutkuyaada sormuştum hatta galiba bana kus dargın cunku cok yazdım ama cevap vermedi bana diyee tutkuuu görmemiştir buyuk ihtimal dedi görse yazardı kesin ramel..dargındım sana hatta ilk hamileyimm dediğin gundee cok yazdım ama bi bana cevap gelmediii ama anladım ki demekki gerçekten gormemişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…