Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ama hiç zararı yokmuş doktorla görüştüm de içmicem bende

bncede içme sonuçta vücudun alışık değil yeni bir şey yapıyorsun ve bu da dengeyi bozuyor düzenini bızuyor illaki faydası vardır ama önce vücudunun onu kabul etmesi lazım

[SUP][/SUP]
yaaaaaa annnelerrr döverdee unutmaaaaa bebeğimm :))) internett kafayı yedii gidiyor durmadannn bu günn çok sıkıldımm evde yaa eşimlede birazcık tartıştık gibi olduu sabah onada canım sıkıldı

bendede internet arada gidiyor cevap atamazsam bilki gitmiş canım..neden nolduuu niye canın sıkkın anllt canım benm paylaşmak ister misn

bncede içme sonuçta vücudun alışık değil yeni bir şey yapıyorsun ve bu da dengeyi bozuyor düzenini bızuyor illaki faydası vardır ama önce vücudunun onu kabul etmesi lazım

çok hafif bi çizgi var anlamadım gitti akşam 6 gbi tekrar denicem hiç birşey yeme içmeden 4 saat

hayırdır canım neden tartıştınız

offff hiö söylememem gereken bir şey söyledim sabah çok üsteledi bir şeyler ye diye çok uğraştı benmle bende sen istemiyordun ki bebek falan şimdi ne oluyor dedim tabi söylememem gereken bir şeydi o da çok bozulduu ((

ay yawrum gorsem ndn yazmayayım kı..tutku doğru tahmın etmış..
ben hamılelıgımı sıze yazdıgım gun kadınlar kulübunun azızlığıne ugradım
ben haberı werdım tek sana deıl cogu kişiye hemen cvp yazamadım hanı sayfada sorun wardı bakım yapılıodu ya
yazdıklarım hıc gıtmedı
ne olur kusme gel barışalım

[SUP][/SUP]

bendede internet arada gidiyor cevap atamazsam bilki gitmiş canım..neden nolduuu niye canın sıkkın anllt canım benm paylaşmak ister misn

kuzum eşimi sabah istemeden kırdımm bana çok dert olduuu çok üsteledi kalkk hadii bişeyler ye diye bende sen bebek istemiyordunki şimdi ne oluyor dedimm (( o da baya bozuldu hiç bişey demeden çıktı gitti offf yaa

ara bakalım eşini canım gerekırse ozur dıle ndn ole bışey dedın kı durup dururken adam senı dusunmuş

ewet4+5 im canım...bende 1000lerde olması gerekıo dıye hesaplıodum..
azı gıttı cogu kaldı canım
yarın gorcez bakalım
burumda kanadıgına gore artıs war demekkı

evett şurda kaç gün kaldı sankiii
yarın görüşeceksin bebişinleee inşallahhhhh :))

evet kan fışkırması bundan oluyor :)))
o yüzden kendini sıkmaa

ara bakalım eşini canım gerekırse ozur dıle ndn ole bışey dedın kı durup dururken adam senı dusunmuş

çokk sıkıştırdı beni tamm diyorum hadii göreyim çıkıcam diyor tamm yiyeceğim diyorum şimdii diyor bende gerildimm birazz öyle ağzımdan çıktıı ben aramayayım o sakinlşince arar şimdi ararsam sinirliyse kızar bana ben daha çok üzülürüm merak eder arar

haklısın bende huzursuz oluyordum o yüzden hemen kalkıp duş alıyordum.ama bi arkadaşım alma duş hemen dedi.yat bekle sabah alırsın dedi. bende geçen ay öyle yaptım veee sonuçç süperrrr :))

aminn canım benimmmm )
şubatta seninkiylede tanışmayı nasip etsin Rabbim önce sana sonra bizeee :))

kuss deilllll ddargındımmmm aamaaaaa dargınlıktaa yok artıkkk canım benim buarada bi haberim varr çizgilerin rengi cok açılmış c tarafı t ye gore daha koyu ama t tarafında ki tam acıkkkkk silik gibi yaniii tahmin ettiğim oldu galiba ovulasyon bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yaaaaaa annnelerrr döverdee unutmaaaaa bebeğimm :))) internett kafayı yedii gidiyor durmadannn bu günn çok sıkıldımm evde yaa eşimlede birazcık tartıştık gibi olduu sabah onada canım sıkıldı

hayırdır noldu bebeğimmmm (
yine yemek yeme konusu mu yoksa?

demmme oylee oncee sna sonra bizee diyeee hepp beraberr inşallah güzelll haberlerrr alaımmmm ovulasyonnn yaptımmmm renklerrr cok acık cıktı t tarafı acıkkkk kırmızı cokkkkkk acık c tarafı ondan biraz daha koyu ama silikleeeerrrrrrrrrr yaniiiii dunn son gunduuuuuuuuuuuuuuuu

hayırlı olsun canım.....
ozaman sen bugunude boş gecırme..yumurta catlayınca 24 saat yasıo cunku sadece dun gece ilişki oldu demi

bitanemm..dur asma suratınıı..
bence hemen ara ve gönlünü all..
sanırım bugün ters tarafından kalktın biraazz ama sen bence bişeyler yapıp eşinin gönlünü alabilirsin
olması msj at şöyle çoook güzelll

ozaman takma kafana canım..nasıl olsa bızı merak edıp arıolar napıoruz dıye
ozaman belırtırsın uzuldugunu

amama annecim sende haklısın böyle ani cıkısların olabilir inan hapsii bebektennn hormonlar degisiyorrr...taamm ama sıkma canını hemm esin sana darılmaz ki bebek için sıkma canını zaten oda seni cok sevidgi için bebeğiniz cokkkkk sevidigi için kalkıp yemeni istemişşş bugun eve gelince gonlunu alll yada simdi bir mesaj attt ne yap biliyor musun bebekteee bende seni cok ozledikkkk kalbin kırık oolursaa ikimizde senden cok üzülürüz de..hemmmm o saan kıyamaz dargında olmazzz üzülmee sen hicccc

oooooo süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

sen bence iki kere daha yap gün aşırııı ) işi garantiye alalım hemen bırakmaaa sakınnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…