Erken hamilelik belirtileri hakkında....

30 gün canım
28 eylül
28 ekim
27 kasım
1 ocak(stresten sanırım gecikti)ilk defa

eeee daha rahatlıkla gorursun ki cift çizgiyi niyeee böyle dert ettin cnaım benim kısa donem olsan tamam dicemmm ama normal ki gorecennnnnn inşallah

KÜBRAA AMA halla çizgi çıkmadı ozaman daha varmı yaniii 2 günüm

bebeğimm dur daha erkenn..iki güne yumurtlarsın diye düşünüyorum benn..28 günde bir adet olsan 14ünde çatlar yumurtan..sen 30 günde bir oluyorsun bu durumda 16sında çatlaması beklenir )
yahuu çatlayacakkk sen çatlayacak deee
olumsuz düşünme olumsuz konuşmaa vücuduna olumlu sinyaller gönderr

eeee daha rahatlıkla gorursun ki cift çizgiyi niyeee böyle dert ettin cnaım benim kısa donem olsan tamam dicemmm ama normal ki gorecennnnnn inşallah

çift çizgi zaten görüyorum ama önemli olan kalın görmek ikisinide onu soruyorum bebeğim

hahahah :)) alemsin kızzz :))
valla güzel bir ritüel olmuşşş :)) bunu tekrarlayınnn...
dağ gibi anan var burda bebiş...çok çabuk gelll artıkkkkk :)))

bii gelseeeeeeeeeeeeeeee anasıııııı onaaaa heppp arka cıkıcakkk once ne güzel mutevaziii konuştu esim son cümlede ıçtı dedim sus lütfen gelcekse gelmicek çocuk iceerden sarkı soyluyor halil sezai gbi tutnacak yer arıorum bulamıyorum diye senin yaptığına bak sustu suçlu hisssetti kendini

cabımm sennde değerinn maşallahh çokk güzell ilerliyor valla bak benm değerlerim bile o kadar iyi gitmiyordu ama ben sizin kadar sık yaptırmıyordum kan vermekten biraz korkuyorumda :)

canım doktorum istedi ya benden keseyi görene kadar hcg takip edelim dedi

yani ben de çok seve seve vermyrm ama rahatım yine de akşamları iğnemi kendim yapıyorum mesela göbekten :)

çift çizgi zaten görüyorum ama önemli olan kalın görmek ikisinide onu soruyorum bebeğim

tamam isteee kalınıda gelecek ama sen bu gunleride kaçırma olur mu bnde birazdan yapacam bakacam artıkk gittimi yoksa cidden tekrar duracaklar mı diye

bende çatlıyacak olarak görüyorum ama işte zamanını bilmiyorum canım

calısmaaa calısmaa derkennn 2 haftadırrr yapıyor olacaz banada yazık ya DDDD tamam değer ama D bu ay cook mu cok oldukkkk neee esimlee zaten onun canına minnet olan bana oluyor

gelecek annesi gelecekkkk :)
bu ay iyi değerlendirdinn..moralinde gayet güzel gördüğüm kadarıylaa
böyle devam ettt.. hep pozitif ol hem mutluuu...
iyi sonuç alacaksın inşallahhhhhhhhh..

şarkıya bayıldımmm :)) eşinde alem adammışş :)) ikinci favori çiftim sizsiniz :))
ilki özgenin eşi ikinci sizz :)

ama tam bir hafta olacak canım ilk yaptığım ücgünde hep oyle oldu sonra iki gun ovulasyonum bitti yapamadım dun aldım ondada yine cift çizgiler cıktı aynı koyulukta

canım umutlandrmak istemem ama hamış oldunmu hep ıkı cızgı cıkabılıomuş...

gunaydın susam annesi

ya bılıonmu dun gece burnum kanadı cok korktum
şimdi araştrdımda normalmış kan basıncı artıomuş

hahah :))
bebişlerimiz minnaktır susamdır ama taptatlıdırrr :))

tam ben diyecekyim cevabını sen verdinnn bende de oldu geçenlerde çünküüü :)
korku yokk endişe yokk..mutluluk varrr :))
herşey güzel güzel gidiyor maşallahhh :)
şurda kaldı şafak 1

calısmaaa calısmaa derkennn 2 haftadırrr yapıyor olacaz banada yazık ya DDDD tamam değer ama D bu ay cook mu cok oldukkkk neee esimlee zaten onun canına minnet olan bana oluyor

olsun yapınnn :)) sonra zaten yapmayacaksınız dinlenirsiniz biraz :))
bizde geçen ay öyledik :))
bunlar güzel sonuç için çalışmalar :) görev olarak düşünmee..
sonucu pozitif alınca değdiğine sevinip iyi ki yapmışızzz diyeceksinnn :))

ogun özgeyle konusrken dedim canım bunların hepsi aynı galiba yada huylar benziyor diye canım benimmm yaaaaaaa temiz yurekliii anncikkk cok teşekkür ederim bu ay hergun olmuş olacak zaten tek bir gun atlamamış olacam bu durumda :)bakalımmmmm ne olcakkkk bi tarafım var olur diyor diğer tarafımda fazla heves etme olacağı varsa olacak kısmetten kaderden otesi yok diyor...Allah ıma bir sürü dualar ettim hem kendm için hem sizin için hem bebekleriniz için inşallah hiccbir annenin anne olmak isteyenin kucağı bos kalmaz aminnnnnnnnnnnnnnnnn

aminnnnn canım benimmmm :))
senin kalbin temizz esasss ) bak ne güzell düşünüyorsun hep böyle devam ettt
bu ay iyi olacak Allah'ın izniyle senin içinnn :)
Rabbim isteyen herkesee nasip etsin inşallahhh..kimsenin kucağını boş bırakmasınnnn.
aminnnnnnnnnn :)

canım umutlandrmak istemem ama hamış oldunmu hep ıkı cızgı cıkabılıomuş...

geldi aklıma canım ama soyle bi sorun oluyor ozaaman 9unda tutmus bile olsa 5gunde lh değer yukseltmezki hani testler bozuk dicem yok deil cunku farklı denedim ucunu inan bi anlam veremedim birazdn yine yapacam bakalım ne cıkıcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…