Erken hamilelik belirtileri hakkında....

aaaaaaa senındemı kanamıştı canım..
burnum kanayınca hemen alt tarafa baktım o damı kanıo dıye
eşimde guluo ust kanadı dıye altta kanayacak deıl ya dıo
bu paranoya hallerım nezaman gecerkı

geldi aklıma canım ama soyle bi sorun oluyor ozaaman 9unda tutmus bile olsa 5gunde lh değer yukseltmezki hani testler bozuk dicem yok deil cunku farklı denedim ucunu inan bi anlam veremedim birazdn yine yapacam bakalım ne cıkıcak

wala bılemıorum canım ozaman sen nzaman adet olcaksın

aaaaaaa senındemı kanamıştı canım..
burnum kanayınca hemen alt tarafa baktım o damı kanıo dıye
eşimde guluo ust kanadı dıye altta kanayacak deıl ya dıo
bu paranoya hallerım nezaman gecerkı

hahahahahha :)) hiç güleceğim yoktuuu...
sen beni güldürdün yaa Allah'ta seni güldürsün :)
yavru kuşum nerde görülmüş burnun kanayınca altında kanadığı :))

rahatt ollll..değerin yükselmiştir bayağıı
bu paranoyan yarın bebeğini görünce (kesesini) o zaman geçecekkk..için rahatlayacakkk
sonra şu heyecan başlayacak kalp atışını ne zaman duyacağım inşallah duyarım diye söyleneceksin :))

amin amin amin canımmmm benimmm.yok görev olarak gormuyorummmmmm inan heralde cok heves ettik diyeee artık anlık isteyerek ilişkiye grioruz hatta cogu zaman guluyorummmm oylee ciddiyetle yapmıorum bakalım bu ay bna uğurlu gelecek mmi sen neler yaptın bebek ne durumda canımmm iyisiniz dimi

zaten şu yarın bı olsa kan degerımın artmış olması bıle cok mutlu edecek...gecen hafta carsamba sabah 50 cıkmıştı şimdi kac olması gerekıo ki kubra

ne gittmi canım anlamadım

sen simdi 30 günde bir oluyorsan bir iki gunee ikisi aynı koyulukta gelir bence canım...bak bndede hala iki çizgi var aynı koyulukta dun oyle cıktı bakalım bugun ne olacak açılma olacak renklerinde yada tek çizgi çıkacak mı

sesss verrrrrr seniiii ozleddikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

işte geçen ay senin bu hallerin hem bende hem ramelde vardıı..
rahattık mutluyduk ve sonucunda da mutlu olduk :)
seninde böyle olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ben dün kesesini ve nokta gibi olan kendisini gördüm içim rahatladııı :))
doktorumda onayladı :) boş yada dış gebelik diye korkuyordum çünkü :) sordum kendisine hayır öyle bişey yok dedi :) hamilesin dedi..
canıma can kattı :))
şimdide sabah hafif bulantılarım oluyor.onun dışında süperimmmm :)) çok şükürrrr...
kalp atışları için pazartesiyi bekliyorum
aklıma geldikçe hem kendime hem size dua ediyorummm :))
Rabbim sizede yaşatsın bu duyguyuu..ben 6 ay bekledim sonunda kavuştum minnağıma :) o yüzden beklemek nedir bilirim ama sabırlı olun ve mutlu olun o zaman herşey güzel oluyor :)

caınnımmm benim bunlarııı yazman bile insana umut veriyorrr mutlu ediyorrr cok saollll....Hayırlısıylaa o bebekleri kucağınıza alırsınız inşallah....bu ay ilk defa çabaladım diğer aylar sadece belirli 3 gun yoğunlaşıp bırakıyordum kalkıp duşta alıyordum lavaboyada cabuk gidiyordum ne biliyim daha birçok eksi en azından bu ay elimden geleni yaptım dicemmm olmasa da Allah tan olursada Allah tan

bu iki günde devam edecem canım ilişkiyee artık ondan sonra tutma ihtimali kalmıcak heralde 16 olmuş olacak zaten

bence adetıne kadar gun aşırı yapın canım bız ole yaptık..hıc bellı olmaz belkı gec yumurtluondur ben gec yumurtladım bu ay

zaten şu yarın bı olsa kan degerımın artmış olması bıle cok mutlu edecek...gecen hafta carsamba sabah 50 cıkmıştı şimdi kac olması gerekıo ki kubra

şimdi sen kaç haftalıktın canım? dur bö onu hesaplayayım tekrar 4 hafta 5 günlüksün şuan
bu durumda 500 ile 900 arası bir değer olması gerek canım..
düşünsene iki günde bir iki katına çıkıyormuş..
bak ben ilk kan verdiğimde değerim 947 çıkmıştı.
cumartesi baktırdım,4-5 gün mü ne geçmişti değerim 6.697 olmuştu..
o yüzden bayağı yükselmiştir

canım ama şimdi yaptım teke düşmüş benm acaba testmi bozuk saat 6 da yine yapıcam bu sefer hiç bişey yemeden içmeden yapıcam 4 saat

nidennn benimle konuşmuyorsunuzzz nidenn nidennnnnn :) internetimm gidiyor diye beni dışlıyormusunuz yoksaaa

bak gördün mü bu ay hem rahatsın hem daha iyi çalışmlar içindesin
diğer aylar pek üstüne düşmemişsiniz zaten sen adetinin 26.gününe kadar devam et fazladan bikaç tane daha yapmak zarar getirmez işi garantiye al :))
duş almaa..bende hep alırdım.. geçen ay almadım.sabaha kadar yattım :) sabah kalkıp aldım..
bu ay inşallah iyi sonuç olacaksın canım inşallahhhhhhhh
Rabbim bu kadar özverenin sonucunu sana olumlu versin inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…