Erken hamilelik belirtileri hakkında....

yok canım alttan baktrmam beklerım napayım...inşallah kan sonucum fılan yuksek cıkar cok heyecanlıyım yaaaaaaaaaaaaa...

ben de bu kez baktırmam diyodum ama doktorun tüp bebek örneği bana çok mantıklı geldi o yüzden hiç zararı olduğunu düşünmüyorum :)

ben de öyle tutku da bugün gitti çarşamba senle ben gitcez :) saat kaçta randevun?

11 de canım randewum..senınkı kacta..tutku merakından duramadı..bugun gıttı..sen bışey hıssedıonmu ben hıssetmıom ya...gercı benımkı cok mısmınıcık daha..susam bıle deıl..sen kac gunluktun

kızlar ben geldım
kubra hoşgeldın canımmmmmmmmmm.
keseyı gormusun ne mutlu sana
bıde bız gorebılsek..carsamba kontrol war bakalım ne dıcek

SAOLL bebeğimmm..
darısı çarşamba günü başınaaa inşalahhh :))
iyi düşün ki iyi olsunnn

benim hemen ultrasonda görüldüü :) seninkinide göreceğiz Allah'ın izniyle..aklına kötü şeyler getirmee

benımde göğüs ağrım hiç olmadığı kadar var ve bu ay değişik sankı gerılıyo patlıcak gını oldular bırde damarlar çıkmaya başladıı ramelımmm anlayamadım

tuanacım benimde damarlar çıkmadı ama regl olmadan bir hafta önceden göğüslerim koltuk altlarımdan ağırmaya başladı..normalde regl olmadan önce ağrımazdı benim..
gerginlik vardı bende de.
şimdi daha yeni yeni göğüs ucum çıkmaya başladı.rengi aynı gibi benim :)
regline az kalmışş bence bekle ve inşallahhh güzel haberler alır ve bizimlede paylaşırsın canımm :)

canım bugün 5+1, çarşamba günü susam kadar olcakmış benimki yerim onu benn :)

yok valla ben hiçbişey hissetmiyorum kasıklarım ve karnım ağrıyor sürekli kasıklarım sanki böyle geriliyor gibi oluyo.akıntımı takip ediyorum çok huzursuz ediyo beni akıntılarım.

tedirginim tedirginim başka bişey yok, bakalım ultrasonda ne kadarlık görüncek önemli olan bizim hesapladığımız değil

annesi çok seviyor onu yaaa güzelce büyüsünnn :)

ama sen6. haftanın ıcındesın canım gorulmesı normal bız daha 5+0 olcaz carsamba goremem buyuk ıhtımal...acık ara farkla gıdıosun...
ama cok merak edıorum..sey sorcam akıntın dewam edıomu canım

ozman 6.haftanın ıcındeyken susam gıbı oluo bu yaramazlar canım..kubra 6.haftanın ıcınde gordugune gore sende gorursun canım buyuk ıhtımal...bende tedırgınım bıraz acaba degerım yukseldımı acaba solemı acaba bolemı kendı kendımı sorularla boğuyorum...
kasıklarda sızlama bendede oluo..
ama karnımda ole agrı yok..

hani 12 ceyrekteydi randevun ne zaman girceksin sıra versinler sana yaaa :)

hadi hemen gir çık çok merak ediyorum :)

Bebegim 2 çeyrek diii.

Kizlar ben suan zaten 5 arti 4 um çarşamba ya kadar beklememe gerek yok diye ddüşündüm heycandan ellerim titriyor

ama sen6. haftanın ıcındesın canım gorulmesı normal bız daha 5+0 olcaz carsamba goremem buyuk ıhtımal...acık ara farkla gıdıosun...
ama cok merak edıorum..sey sorcam akıntın dewam edıomu canım

doktorum 5+5 dedi canımm..
ama geçen hafta nasıl geçti bir de bana sorr..
eşim cumartesi sabah uyandığında kötü rüya gördüm bebekle ilgili dedi.ben zaten evhamlı iyice kötü oldumm.
sonra gittim bir tıp merkezine direk kan verdim.bir saat sonra sonucu öğrendim ve değerim 6697 olmuşşş :) sonra içim rahatladı..
bugünde kesesini ve kendi nokta halini görünce ağzım kulaklarımda gezdim ve ailelere söyledik sabah evlerini basıp :))

sor bebeğim ara ara oluyor canım.sarı renkte..hatta dün böyle su gibi bişey aktı sanki içimden ama bi baktım öyle çok bişey yok :)
takıntı yapıyoruz ondan sanırım :)
için rahat olsun sende göreceksin bebeğiniii

yaramazlıklarını da kendilerini de yerimmm :)

canım bi aksilik olmazsa hcg değerime göre de görünecek diye düşünüyorum ben.Kübradan 2 gün önce gitmiş olcak işte
karın ağrım sankı adet olacakmışım gibi sürekli değil ama gelip gidiyo sürekli
bi sağlıklı bir kese ve kalp atışlarını görsek rahatlıcaz gerçi sonra da gelişimi nasıl doğum tarihi yok hazırlığı bilmem neyi hep öyle geçicek zamanımız.ben bebeğimin odasını şuan çamaşır ütü odası olarak kullanıyorum geçen ay odadadı 2 hurcu kaldırmıştım düşün yani hemen onları düşünüyo insan.

Bebegim 2 çeyrek diii.

Kizlar ben suan zaten 5 arti 4 um çarşamba ya kadar beklememe gerek yok diye ddüşündüm heycandan ellerim titriyor

yavrummm aramızda bir gün varrr..göreceksin Allah'ın izniyle keseyii..
içini ferah tuuutttt )
dualarım seninleeee..

Bebegim 2 çeyrek diii.

ben 12 ceyrek diye hatırlıyorum nedense :) titremesin titremesin şimdi seninki anneme bi görünsem diye içerde bekliyodur seni

canım sen erken gitmedin ki zaten çarşambayı beklemene gerekte yoktu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…