Erken hamilelik belirtileri hakkında....

doktorum 5+5 dedi canımm..
ama geçen hafta nasıl geçti bir de bana sorr..
eşim cumartesi sabah uyandığında kötü rüya gördüm bebekle ilgili dedi.ben zaten evhamlı iyice kötü oldumm.
sonra gittim bir tıp merkezine direk kan verdim.bir saat sonra sonucu öğrendim ve değerim 6697 olmuşşş :) sonra içim rahatladı..
bugünde kesesini ve kendi nokta halini görünce ağzım kulaklarımda gezdim ve ailelere söyledik sabah evlerini basıp :))

sor bebeğim :KK66: ara ara oluyor canım.sarı renkte..hatta dün böyle su gibi bişey aktı sanki içimden ama bi baktım öyle çok bişey yok :)
takıntı yapıyoruz ondan sanırım :)
için rahat olsun sende göreceksin bebeğiniii :KK66:

bendn tam 1 hafta onden gıdıosun canım..doğumlarımızda ole olur buyuk ıhtımal...
ay neguzel allah o gunlerı gostersın inşalllah
sende eşte panık..
bızdede benı durduruo eşim..kan testı yaptıralım dedım ya yukselmedıyse dıye
hersey guzel gıdıo sen merak etme dıo tutuo benı...acaba yukseldımı cok merak edıorum...

yaramazlıklarını da kendilerini de yerimmm :)

canım bi aksilik olmazsa hcg değerime göre de görünecek diye düşünüyorum ben.Kübradan 2 gün önce gitmiş olcak işte
karın ağrım sankı adet olacakmışım gibi sürekli değil ama gelip gidiyo sürekli
bi sağlıklı bir kese ve kalp atışlarını görsek rahatlıcaz gerçi sonra da gelişimi nasıl doğum tarihi yok hazırlığı bilmem neyi hep öyle geçicek zamanımız.ben bebeğimin odasını şuan çamaşır ütü odası olarak kullanıyorum geçen ay odadadı 2 hurcu kaldırmıştım düşün yani hemen onları düşünüyo insan.

:))) benim bebiş odamda seninki gibi canımmm :))
ardiye bir nevii :))
ama artık bebeğimizin odaları olacak oralarrrr :) inşallahhhh
inşallahhh göreceksin sende canımmm..
benimde kasık ağrım oluyor ama kafana takma onu gayet normalmiş onlarr :KK66:

yaramazlıklarını da kendilerini de yerimmm :)

canım bi aksilik olmazsa hcg değerime göre de görünecek diye düşünüyorum ben.Kübradan 2 gün önce gitmiş olcak işte
karın ağrım sankı adet olacakmışım gibi sürekli değil ama gelip gidiyo sürekli
bi sağlıklı bir kese ve kalp atışlarını görsek rahatlıcaz gerçi sonra da gelişimi nasıl doğum tarihi yok hazırlığı bilmem neyi hep öyle geçicek zamanımız.ben bebeğimin odasını şuan çamaşır ütü odası olarak kullanıyorum geçen ay odadadı 2 hurcu kaldırmıştım düşün yani hemen onları düşünüyo insan.

canım ya bende ole dıorum bı keseyı gorsek ıçım rahatlıcak doğrusu...bende boş odayı ütü odası olarak kullanıorum..ama artık bebişimin odası orası...

bendn tam 1 hafta onden gıdıosun canım..doğumlarımızda ole olur buyuk ıhtımal...
ay neguzel allah o gunlerı gostersın inşalllah
sende eşte panık..
bızdede benı durduruo eşim..kan testı yaptıralım dedım ya yukselmedıyse dıye
hersey guzel gıdıo sen merak etme dıo tutuo benı...acaba yukseldımı cok merak edıorum...

evettt canım inşallah sağlıkla doğum yaparızzz :)))
bu ay ikimiz içinde çok güzel iki mucize olduuu :))
aynen ikimizde panik ama o bana yapma herşey iyi diyordu da o rüyadan sonra beni mahvetti.. :))
eşinin öyle olması harikaa..
benim eşim beni germeye birebir..anlayış sıfırrrrrr :KK43:
eminim yükselmiştirrrr :KK66:) büyüyor annesi yavaş yavaşşş :)) şurda kaç gün kaldı hemm :) göreceksin minnakını :KK66:

:))) benim bebiş odamda seninki gibi canımmm :))
ardiye bir nevii :))
ama artık bebeğimizin odaları olacak oralarrrr :) inşallahhhh
inşallahhh göreceksin sende canımmm..
benimde kasık ağrım oluyor ama kafana takma onu gayet normalmiş onlarr :KK66:

elimde değil kötü düşünceleri atamıyorum kafamdan :KK43:

biliyorum iyi bişey yapmıyorum ama :KK43:

inşallah canım yatcam kalkcam yatcam kalkcam doktora gitcem :)

peki kasık ağrın senin de böyle geriliyormuş gibi mi yani sanki çekiyolar iki taraftan yalnız iki taraf aynı anda ağrımıyor ya sağ ya sol ağrıyor ağrıdığı zaman

bugün bi kan vereyim akşam diyorum, bugün de verirsem daha vermem zaten doktora gidene kadar.

bu arada canım çin takvimine baktın mı cinsiyeti ne görünüyor seninkinin :)

Son düzenleme:
canım ya bende ole dıorum bı keseyı gorsek ıçım rahatlıcak doğrusu...bende boş odayı ütü odası olarak kullanıorum..ama artık bebişimin odası orası...

ayneeeeennnn o odayı hazırlama telaşııı çok güzeeellll Allahım inşallah gösterir hepimizie o günleri...

evettt canım inşallah sağlıkla doğum yaparızzz :)))
bu ay ikimiz içinde çok güzel iki mucize olduuu :))
aynen ikimizde panik ama o bana yapma herşey iyi diyordu da o rüyadan sonra beni mahvetti.. :))
eşinin öyle olması harikaa..
benim eşim beni germeye birebir..anlayış sıfırrrrrr :KK43:
eminim yükselmiştirrrr :KK66:) büyüyor annesi yavaş yavaşşş :)) şurda kaç gün kaldı hemm :) göreceksin minnakını :KK66:

ama uzerımızde bı rahatlık wardı demı canım saldım cayıra mewlam kayıra hawasındaydık
demekkı bebişler rahatlatmış bızı..
ınsan hıssedıo ya sankı...
ya ben dış gebelikten fılan korkuorum allah korusun ya.....

elimde değil kötü düşünceleri atamıyorum kafamdan :KK43:

biliyorum iyi bişey yapmıyorum ama :KK43:

inşallah canım yatcam kalkcam yatcam kalkcam doktora gitcem :)

peki kasık ağrın senin de böyle geriliyormuş gibi mi yani sanki çekiyolar iki taraftan yalnız iki taraf aynı anda ağrımıyor ya sağ ya sol ağrıyor ağrıdığı zaman

bugün bi kan vereyim akşam diyorum, bugün de verirsem daha vermem zaten doktora gidene kadar.

bu arada canım çin takvimine baktın mı cinsiyeti ne görünüyor seninkinin :)

benimde aynı oluyor.bugün doktorum normal dedi..sakın bir yere uzanma ve ağır kaldırmaa :KK66: ayrıca iyi düşünnn..
geçen ay hep iyi düşündük hatırla :KK66:
Allah'tan umut kesilmez.. hem neymiş öyle kötü düşünce falann..bebişini de mi üzmek istiyorsunnn :KK66:
o ne güze büyüyor şimdi içinde annesiiiii..
söylerimm ısırır seni içindennnnn :))))
benim erkek görünüyor canım takvime göre..arkadaşım benden önce baktıı,söyledi bana :)))
hayırlısı olsun kız erkek farketmezz benim içinn :))

bebişkommmm hoşgeldinnnnn :))))))))

hoşbuldukkkk bitanemmmm :) amanda amann bebişimizz görünmüşş annesini üzmemişşş :)) haftaya da sess verecekmişşşş ohhh misss daha ne olsunnn annesine tutunmuşş bırakmasınn inşallahhh bir ömürr mutlulukla huzurlaaa beraber olunn inşallahhh :))) Allahh hepp böyle güzell şeyler versin bizlere :) gönlümğüze göreeee :)

gecen cuma bir gün gecikmeli geldi benim kırmızılar..yeni batımm 7 subat..gecen ay ovulasyon testi kullanmamıştım..az önce siparıişimi verdim..
ramel ,kübrakk sizlerde ovulasyonla takip ederek hamile kaldınız degil mi..umarım şubat ayıda bana ugurlu gelir..

ama uzerımızde bı rahatlık wardı demı canım saldım cayıra mewlam kayıra hawasındaydık
demekkı bebişler rahatlatmış bızı..
ınsan hıssedıo ya sankı...
ya ben dış gebelikten fılan korkuorum allah korusun ya.....

evettt ne güzel bir aydı öylee :)) hep mutlu hep umutlu :)) sonunda da aldık haberlerimizi :)) daha ne isterim ki Rabbim'den :)
hayır aklına getirme öyle şeylerii..
içini ferah tut.bak bende aynısını düşündüm hep kendi kendimi mahvettim.
bebişin büyüyor ve olması gereken yerdee :KK66:)
annesini bu kadar bekletmiş hiç üzer miiii :))
çok akıllı bu bebiş annesiii :)))

Kesecikk gorundu bebecik sali gunu kese sanirimm 5 hafta 0 gunlukmus ama bebegi bilmiyorum saliya randevu yazdi

gecen cuma bir gün gecikmeli geldi benim kırmızılar..yeni batımm 7 subat..gecen ay ovulasyon testi kullanmamıştım..az önce siparıişimi verdim..
ramel ,kübrakk sizlerde ovulasyonla takip ederek hamile kaldınız degil mi..umarım şubat ayıda bana ugurlu gelir..

bu ay en güzel haberini alırsın inşallah canımmm..
önümüzde bol çalışmalı bir ayın var desenee :))

ben doktor takibinde yaptırdım canım..ovülasyonu testi kullanmadım.ramelde öyle diye hatırlıyorum..
tutku ovülasyonu testi ile hamile kaldı :KK66:
inşallah şubat aynı senin ve sen gibi isteyen herkesin hamiş ayı olurrr :KK34:

X