Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ohh suprmıss canm markete cıkayımda alayımm barii :) salatyı cok sevmem yemeklerde felann yemezdım ama bebegım ıcın herşey yaparımm

kubra huc konuşamadık bugun nereye gıttın yıne

ama doktrlar son adet tarıhını bz alarak hesaplıolar canım...olmamış cocuga war dıolar.......

tamm öyle hesaplıyorlar ama sonuçta onu da sona ekliyorlar normal hesaba göre ben 9.haftadayım ama döllenmeye göre 7.haftadayımm artıkk ben aştımm onları eskiden takılıyordumda nasıl yani diyeee şimdi kaptımm olayıı :)

bende aynı seyı yazmıştım kubraya...gıtmış yıne..ya canım benım sıpa sımdı daha hucremı

evet işi var demkkii sen de çalışmaya devam edecekmisin ? senn sıpa şuan 2 hücreden çoğalıyor :) herşeyinin 3.ayaın sonuna kadar hücreleri oluşacak sonra şekillenecek :)

kızlar yeşillik dednz ya söylmdn edmycm maydonoz ve nardan uzak durun düşüge nedn olablymş hamişler dikkat edin maydonozdan uzak durun bence bi araştrn

bende dollenmeye gore 2 hafta bıle deıl canım ama doktora gore 4 hafta..nese saglıklı olsunlarda yeter....kesedemı dollenmeye gore goruluo canım yoksa doktorun hesabına goremı

canım benımde deger adetımın 2.gun gecıkmesınde 30 cıktı 7 ocakta yanı dunde 51 cıktı doktor ıyı dedı ama ben yınede korktum acaba duşukmu dıye daha 1 hafta yenı bıttı benım

Canim benim bat geçeli 3 gün oldu bugün. Dun 23 cikti iste. Daha once test yaptirmasam dunden beri hamileyim diye ortada gezebilirdim ama katlamamis degerim. Ve dunden beri de cok yiprattim kendimi. Kasiklarim acayip yaniyo hasta olcakmisim gibi (( iyice kaybettim umudumu (( yarin yine gitcez bakalim. Adet olursam da niye böyle oldu diye sormak icin giderim artık ((

evet işi var demkkii sen de çalışmaya devam edecekmisin ? senn sıpa şuan 2 hücreden çoğalıyor :) herşeyinin 3.ayaın sonuna kadar hücreleri oluşacak sonra şekillenecek :)

canım ben dewlet kurumunda calışıorum oyuzden mecbur calışacagım..özelde olsaydım bırakırdım ama..cok uyku basıo ya ewde yatardım

bole durumlarda adet oluomuymuşun canım doktr mu dedı.yanı gebelık oluşmazsa

özgem kese gorme kalp atışı duyma gıbı seylerde nasıl hesaplanıo haftalar...dollenmeye goremı

kızlar yeşillik dednz ya söylmdn edmycm maydonoz ve nardan uzak durun düşüge nedn olablymş hamişler dikkat edin maydonozdan uzak durun bence bi araştrn

hiç duymamıştım yeşillik özellikle söylemişlerdi bana hatta maydonuzu söylediler demir bağlama oranını yükselttiği için

canımm nasılsınnn konuşamadık bu günn hiçç nasıl hissediyorsun kendini

kubra huc konuşamadık bugun nereye gıttın yıne

KIZLARRRR,

ben bunalımdayım sanırımmm
şimdi bişey diyeceğim ama kızmayın..
şimdi ben test yaptırdım ya 947 çıktı değerim..ondan sonra bir daha baktırmadım.doktorumda pazartesi gel dedi..
bende korkuyorum ya değerim düştüyse ya da dış gebelik olduysaa..
ya aklıma kötü şeyler geliyorrr (
bunaltıyorum kendimi.. (
bebeğim ordadır dimi?? yerine yerleşmiştir..değeri de artıyordur dimiii??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…