Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bole durumlarda adet oluomuymuşun canım doktr mu dedı.yanı gebelık oluşmazsa

Canim kimyasal gebelikse kisa sürede atiliyomus vücuttan. 1-2 gune atilabilir dedi dün doktor. Kurtaj falan gerekmiyomus. Yumurta kusurluysa ya da tutunamiyosa atiliyomus (( ben de kendimi sucluyorim benim yüzümden mi oldu diyee

kızlarrr yazdıklarınızı okuyamıyorum 265 ten sonrasını göremiyorum çünkü site gene fenaaa

kızlarrr yazdıklarınızı okuyamıyorum 265 ten sonrasını göremiyorum çünkü site gene fenaaa

mrb kızlar beni hatırladınız mı bilmiyorum yaklaşık bir ay önce konuşmuştuktuk sizlerle tekrar şöle bi göz atayım dedim ve güzel haberlerinizi okudum çok sevindim ramel tutku ve kübra allahım sağ sağlim bebeklerinize sizlere kavuştursun bundan sonra kendinize çok iyi bakın vallahi çok sevindim yaaa

Canim kimyasal gebelikse kisa sürede atiliyomus vücuttan. 1-2 gune atilabilir dedi dün doktor. Kurtaj falan gerekmiyomus. Yumurta kusurluysa ya da tutunamiyosa atiliyomus (( ben de kendimi sucluyorim benim yüzümden mi oldu diyee

canımmmmmmmmmmmmm bebeklerımız bızımle aylar sonra basardık allahın ıznıyle bu işi şimdi tadını cıkarma zamanı

tamamm haklısın topluyorum kendimiii..

aylar sonra kavuştuk onlaraa..şimdi sevinmeliyiz dediğin gibiii :)
eşin ne yaptı duyuncaaa?
anlat birazz..
site kafayı yedi yineee

canımmmmmmmmmmmmm bebeklerımız bızımle aylar sonra basardık allahın ıznıyle bu işi şimdi tadını cıkarma zamanı

eşin ne yaptı duyuncaaa?
anlat birazz..
site kafayı yedi yineee

eşin ne yaptı duyuncaaa?
anlat birazz..
site kafayı yedi yineee

canım değerim düşük değil ama ya düşerse diye saçmalıyorum kendi içimde
sennn güzelll düşün çünkü yükseliyor bebeğimm.

hem daha seninki daha misminicik yepisyeniiii :)

aramızdakı hamışlerden en kucuk en mınnak benımkı guzum..daha buyucek allahın ıznıyle tezesı

Tatlim sen hic korkma benim durumum gibi degil seninki. Sizi korkutmak icin yazmadim kusura bakmayin. Senin degerin cok güzel katlanmış. Hic canini sıkma. Ben ayni seyleri yasayan var mi diye yazmistim bi de canimin sıkıntısından. Kimseyi gereksiz yere panige sokmak istemem. Allah sag salim bebeklerinize kavustursun inşallah

Tatlim sen hic korkma benim durumum gibi degil seninki. Sizi korkutmak icin yazmadim kusura bakmayin. Senin degerin cok güzel katlanmış. Hic canini sıkma. Ben ayni seyleri yasayan var mi diye yazmistim bi de canimin sıkıntısından. Kimseyi gereksiz yere panige sokmak istemem. Allah sag salim bebeklerinize kavustursun inşallah

ay bndede aynı belirtiler var cnm akşam olunca9da tavuk gbi uyuklamaya başlıyom

Son düzenleme:
özgemm sana kızııyordukk valla haklıymışssın yaa insan yaşamadann anlamıyomuş (. insan ister ıstemezz kaygılanıyorr hemde cokk fenaa sekılde ben de küboşum gibi korkuyorumm sag kasıgım da hafif şişlik var bu dış gebelık benıde korkutuyoo dıl gebelık hakkında bılgısıı olan bana soyleyebılırmıı gerçi ben sag tarafımda kasıkdan yanı fıtık amelıyatıı olmuşştumm bel kemıgımden aşagı dogru bıraz sıslık var acaba nedenn yaa bayadır fark edyorumm onu ama aklıma kötğ kötü seyler gelıor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…