Erken hamilelik belirtileri hakkında....

ben de aynısını yaptım :) hem yemeğe çıkıp geldim o arada :) şirketin internetinde de sıkıntı var bugün zaten

ne zaman çıkacakmış sonuç peki?

saat 3 gibi arayın dediler 3 şişe kan aldılar gene bu ne ya olan kanı bitirdiniz dedim ama sadece beta hcg değil bazı tetkiklerede başladık artık dediler bundan sonra her ay bu şekilde alınacak dediler :S ve ben tırstım tabi çok korkuyorum yaaa :S hiç sevmem.. biz geçen hafta baktırdık iyiydi bu gün ne kadar çıkacak bilmiyorum ama

saat 3 gibi arayın dediler 3 şişe kan aldılar gene bu ne ya olan kanı bitirdiniz dedim ama sadece beta hcg değil bazı tetkiklerede başladık artık dediler bundan sonra her ay bu şekilde alınacak dediler :S ve ben tırstım tabi çok korkuyorum yaaa :S hiç sevmem.. biz geçen hafta baktırdık iyiydi bu gün ne kadar çıkacak bilmiyorum ama

özgem canım senın ılk kan testınde deger kac cıkmıştı benım suan ıcın dusuk gıbı geldı bana gercı daha bır hafta dun bıttı

inan farkım yokk canım :KK43: bende yokdur dıyee korkuyorum yoksa neden kan degerı böle güzel yükselsin demi bide o var ah şu yarın bi olsaa bende dıkkat edıyorumm oturup kalkarkenn beslenmene nasıl dikkat ediyosunn ben sabahlarıı penır yumurta felan yemeye calısıyorum acık çay cııyorumm 1 kase yogurrt yiyorumm 5 tane ceviz yiyorum :KK70: ve cevizden nefret ederm süt içicem bugunden itibaren 2 litreye yakın su içmeye calısıyorumm 10 bardak felan yapıyor normal yemek yiorumm işte bu aralar iştah iyi birazz iyiyken yararlıı beslenelımde ıkı gün sonraa yıyemeyebılırız :)

işte bu korku yüzünden kendimide suçluyorum ben :KK43: kötü düşündüğüm içinn :KK43:
ben bir kere baktırdığım için değere onun dışında durum ne bilmiyorum ama :KK43:
beslenme konusunda sabah bende kahvaltı yapıyorum ama öyle çok iyi değil. hiç canım istemiyor..peynir ekmek zeytin tarzı..
bide çalıştığım için zor geliyor tek yemesi :KK43: süt içemiyorum ben kokusundan dolayı ama onun yerine iki kase yoğurt yiyorum sabah ve akşam.bol bol su içiyorum gün içinde..bardak elimde geziyorum desem yeridir :)
öğlen ve akşam yemeklerim geçen haftaya kadar iyiydi ama yine yememeye başladım.hatta bugün midem bulandı yemekten yiyemedim.. onun dışında işte iştahım kapanmaya başladı bu kötü benim için :KK43:

kızlarr ne kadar yiyebiliyorsanız yiyin ama tabi kilonuza da dikkat edinn :) ama şöyle bir şeyde varmışş bebek şuan vücutta var olanla besleniyormuş 4.aydan itibaren bizim yediğimizden alıyormuşş :)
öleeymiş canım bende doktora ondan sormadımm ne yıyım ıcıyım dıyee ama yıende baslamak lazım hem kendımız ıcınde yararlı olur :) sen nasıl beslenıyosun bakım:)

işte bu korku yüzünden kendimide suçluyorum ben :KK43: kötü düşündüğüm içinn :KK43:
ben bir kere baktırdığım için değere onun dışında durum ne bilmiyorum ama :KK43:
beslenme konusunda sabah bende kahvaltı yapıyorum ama öyle çok iyi değil. hiç canım istemiyor..peynir ekmek zeytin tarzı..
bide çalıştığım için zor geliyor tek yemesi :KK43: süt içemiyorum ben kokusundan dolayı ama onun yerine iki kase yoğurt yiyorum sabah ve akşam.bol bol su içiyorum gün içinde..bardak elimde geziyorum desem yeridir :)
öğlen ve akşam yemeklerim geçen haftaya kadar iyiydi ama yine yememeye başladım.hatta bugün midem bulandı yemekten yiyemedim.. onun dışında işte iştahım kapanmaya başladı bu kötü benim için :KK43:

bazı bünyelerde mıgde bulantıları erken baslıomuss canım benım daha baslamadıı cok sürmez ınsss su iç evet bol bol iç :) meyvee ye sebzee yee of bende sevmıyorum sütüü zorla içicemm valla banane :) korkaa annesii o ordaıdrr nereye gıdecekk baska :)

degerın ılk kactı kac oldu canım..

Benim adete 2 gün kala degerim 17 çıkmıştı. Daha adette gelmedigi icin var diye epey sevinmistik. 4 gun sonra yani dün gittik. 70 civari olmasini bekliyodu doktor 23 cikti :KK43:(( Bu arada evde de tekrar test yapmistim cizgi ilk Evde yaptigima göre daha koyu bi cizgi cikmisti :KK43:((

bebişler iyi olsun da katlanıcaz artıkın napalım :)

sanırım hcg yükseldikçe bulantılar ve bünyeye etkisi artıyor vücut hala gebeliği kabullenme aşamasında :)

öleeymiş canım bende doktora ondan sormadımm ne yıyım ıcıyım dıyee ama yıende baslamak lazım hem kendımız ıcınde yararlı olur :) sen nasıl beslenıyosun bakım:)

ilk o üzerimdeki kırgınlığı kaldırmak için canım ne siterse onu yiyorum bazen ypurt bazen meyve bazen süt bazen salata :) sonra bal tereyağı yumurta pekmezli tahin peynir zeytin bunlar kahvaltı :) sonra öğlen bol bol yeşillik soğanından tut teresine kadar ve yöresel bazı otlar yanında ana yemek kesinlikle her öğün ayran yada yoğrt akşam da öğlen le hemen hemen aynı ve öğlen le akşam arasına meyve ziyafeti yatmadan önce 1 kase yoğurt :) bu kadarcık

ilk o üzerimdeki kırgınlığı kaldırmak için canım ne siterse onu yiyorum bazen ypurt bazen meyve bazen süt bazen salata :) sonra bal tereyağı yumurta pekmezli tahin peynir zeytin bunlar kahvaltı :) sonra öğlen bol bol yeşillik soğanından tut teresine kadar ve yöresel bazı otlar yanında ana yemek kesinlikle her öğün ayran yada yoğrt akşam da öğlen le hemen hemen aynı ve öğlen le akşam arasına meyve ziyafeti yatmadan önce 1 kase yoğurt :) bu kadarcık

ben yesıllık cok sevmıyorunmm yaa :KK43: hatta almamda dogruu duzgun eve :KK43:

bebişler iyi olsun da katlanıcaz artıkın napalım :)

sanırım hcg yükseldikçe bulantılar ve bünyeye etkisi artıyor vücut hala gebeliği kabullenme aşamasında :)

evet canım mecburr :) benmki bünye baya kabullendi hatta sanki 40 yıllık hamile gibi afra tafra yapıyor :)

Benim adete 2 gün kala degerim 17 çıkmıştı. Daha adette gelmedigi icin var diye epey sevinmistik. 4 gun sonra yani dün gittik. 70 civari olmasini bekliyodu doktor 23 cikti :KK43:(( Bu arada evde de tekrar test yapmistim cizgi ilk Evde yaptigima göre daha koyu bi cizgi cikmisti :KK43:((

canım benımde deger adetımın 2.gun gecıkmesınde 30 cıktı 7 ocakta yanı dunde 51 cıktı doktor ıyı dedı ama ben yınede korktum acaba duşukmu dıye daha 1 hafta yenı bıttı benım

neler yıyım canm aklıma yesıllık gelmıyoo ve ne kdr yıyımm bı marul gelıyoo aklıma :KK70:

canım marul tere yeşil soğan sarımsak maydonoz kırmızı lahana havuç bunların hepsini mixle üzerine limon sık zeytinyağını dökk ye ohh mis ara öğün olarak yiyorum ben bazen canım ister hep çok severimm ben

X