Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bilmiyorumm ki canm gel dedıı ama ögrenebılırmıyım bılmıyorumm ben bırının tavsıyesıyle devlettekı bı doktora gidiyorum ınr kendım isticemm yaa yada bılmıyorumm ıns yarın keseyii görürümm cuma gel tekrar bakalım dedii

kan testi yaptırsan olur aslında.bak ramelin iki gün geçikti idrar testi yaptı iki sefer,ikisinde de çıkmadı.ama kan tahlili yaptırmış o zman çıkmış hamile olduğu.

kanla ugraşmak istemiyom canım şimdi ya küçük bebegim var evde bırakımıyom onu kimseye beklicez artık bakalım gelmezse bebek geliyo demektir...

Merhaba arkadaşlar dünden beri moralim cok bozuk (( cumartesi hamileyim diye paylasmistim. Dun testi yeniledik degerim az artmış. Galiba kimyasdl gebelik geçiriyorum ((( cok kötüyüm. Umarim kimse bunları yasamaz ((

canım dur hemen kötü düşünmee..yarına kadar artabilirde..
kendini sakın suçlama..bu Allah'ın takdiri.. seninle hiç alakası yok ki..
bence biraz topla kendini..iyi şeyler düşün..
henüz kaybettiğin bir şey yok ki canım benimm..
eğer bebeğin varsa sen moralini yüksek tut ki sana tutunsun canımm..
inşallah bebeğin seninledir ve sana sımsıkı tutunurrr..

merhaba sende ne gbi belirtiler var arkadaşım ne zamn öğrendin hamiş olduğunu canım adet gecincemitest yaptın.hayırlı olsun bu arada tatlım bebişin ...

pazar günü ögrendimm 1 gün geçti test yaptımm pozitiftii sonrada kan testi yaptırdımm göğüsde damarlar vardı ve uclarıı cok acıyoodu sımdı geçti agzımda metall tad vardıı ve ksıklarımda belımdde hafif sızlamaar batmalar vardıı iştahh arttııı baş agrısı basladıı felann böle belirtiler cok uykumm gelıyoo gece uyuyamam dıyee kendımı tutuyorumm aksam oldumu uyukluyorumf elan :)

inşallah canımmm inşallah görürsün..
bence göreceksinnn ) çünkü 5.haftdasınnn :))

ooo desene kocaman olmuşşşş bebişinnn :))

bebegımm aramızdaa 1 gün var birbirimizden haberdar olalımm fark yok sayılırr :) bakalım yarın görürsemm sende pzartesi kesin görürsün degr kaç oldu acaba cok merakk ediyorumm en son 1350ydi :) yarın 3 gün geçmiş oluyor oturuup kalkarkenn yatarkenn dıkkat edıyomusun nasıl oturuyosun evdeyken felan ben bebegın sıkısmasından korkuyorum sankı cok büykmiüş gibi :))) ayakları uzatarakmı otursakki yaa

önce sakin ol canım stres yapma rahatla biraz. bol bol dua et ve kapa bilgisayarı geç yatağa uzan dinlen yarına kadar hiç bişey yapma ev işi yemek falan.... sadece dinlen ve yarını bekle canım stres de yapma....

Valla ogrendigimden beri gribin de etkisiyle sürekli yatip dinlendim. Evlendik evleneli hic mutfaga girmeyen kocam hic kaldirmadi yerimden sagolsun (( ama dun ogleden beri dagildim resmen moralin m si kalmadi (( rabbim ne verirse hayirlisini verir demekten baska bisey diyemiyorum ama gözlerim hic oyle demuyo (( tutamiyorum (((

aniden kalkıp oturmuyorum canım.eğilirken önceden direk belimden eğilirdim.şimdi dizlerimi büküp eğiliyorum :)
nolur nolmaz diyee :)
evdeyken genelde yatıyorum :) uyku modundan dolayı :)
onun dışında bebiş daha çok küçük onu hissetmiyorum ama içim huzursuz oluyor hissetmediğim için
ya yoksa diyee korkuyorum
acaba bende mi tekrar kan testi yaptırsam belki içimi rahatlatır ama onun sonucuda geç çıkıyor
sıkışmaz bitanemm..o kendine yer yapıyor şimdiiii :))
akıllı bebiş bunlarrr :)

inan farkım yokk canım bende yokdur dıyee korkuyorum yoksa neden kan degerı böle güzel yükselsin demi bide o var ah şu yarın bi olsaa bende dıkkat edıyorumm oturup kalkarkenn beslenmene nasıl dikkat ediyosunn ben sabahlarıı penır yumurta felan yemeye calısıyorum acık çay cııyorumm 1 kase yogurrt yiyorumm 5 tane ceviz yiyorum ve cevizden nefret ederm süt içicem bugunden itibaren 2 litreye yakın su içmeye calısıyorumm 10 bardak felan yapıyor normal yemek yiorumm işte bu aralar iştah iyi birazz iyiyken yararlıı beslenelımde ıkı gün sonraa yıyemeyebılırız :)

kızlarrrr siteee öyleee kafayıı yiyincee çıktımm bende sinir oldumm şimdi düzelmiş heralde :) bende doktora gittim kana bakalım dedi aradılar yarın ki randevuları bugüne almışlar iyi oldu aradan çıkmış olduu benmde aklım kalıyorduu :)

amın guzum cok saol konuşamadık senlede sayfalarda acılmıo inşallah yolundadır enınde hersey...

Tatlım şimdilik iyiyim çok şükür, değerlerimi takip etmeye çalışıyorum kendim.Bugün yine değerime baktırıp doktorumu arayacağım.

Doktorun verdiği iğneyi vuruyorum göbekten akşamları, bir de progestan kullanıyorum.

bakalım herşey yolunda giderse çarşamba günü keseyi göreceğiz inşallah :)

Yalnız adet olacakmışım gibi karın ağrım var sürekli neden ki

ben de aynısını yaptım :) hem yemeğe çıkıp geldim o arada :) şirketin internetinde de sıkıntı var bugün zaten

ne zaman çıkacakmış sonuç peki?

kızlarr ne kadar yiyebiliyorsanız yiyin ama tabi kilonuza da dikkat edinn :) ama şöyle bir şeyde varmışş bebek şuan vücutta var olanla besleniyormuş 4.aydan itibaren bizim yediğimizden alıyormuşş :)

kuzum senin değerin çok iyi ama için rahat etmiyorsa yaptır 2 günde 1

benim düşük olduğu için yaptırıyorum takip için hem doktor istedi zaten.

ya bi araştırsan belki hemen sonucu veren bi yer bulursun ben bi yer buldum 35 tl ye 1-5-2 saat veriyolar sonucu

degerın ılk kactı kac oldu canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…